Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Małgorzata Rozenek wozi się po mieście TRAMWAJEM (ZDJĘCIA)

361
Podziel się:
361
Podziel się:
1
 / 7
Małgorzata Rozenek wozi się po mieście TRAMWAJEM (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek wozi się po mieście TRAMWAJEM (ZDJĘCIA)
(Pudelek Exclusive)
0
0

Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się do notariusza. Radosław Majdan zawiózł ją na miejsce, ale niestety nie zaczekał już, aż Perfekcyjna załatwi swoje sprawy. Pozbawiona transportu Gosia zmuszona więc była skorzystać z komunikacji miejskiej.

Małgorzata Rozenek na co dzień z pewnością nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Celebrytka regularnie angażuje się w nowe zawodowe projekty, od niedawna jest również właścicielką marki odzieżowej Mrs. Drama - którą chętnie promuje na warszawskich ulicach.

Ostatnio Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się na miasto w towarzystwie Radosława Majdana. Jak donosi nasze źródło, były bramkarz podwiózł Perfekcyjną do notariusza - tam czekała już na nią osobista asystentka. Wygląda jednak na to, że nagle Radziowi wypadło coś pilnego, w związku z czym nie mógł zaczekać na żonę przed budynkiem.

Po wyjściu z biura notariusza Rozenek i jej asystenka były więc zdane na siebie. Nie widząc męża w pobliżu, Małgosia była lekko zdezorientowana i błyskawicznie chwyciła za telefon. Po chwili udała się do pobliskiej kawiarni po codzienny zastrzyk kofeiny, a następnie wstąpiła do kwiaciarni.

Maszerując do stolicy, Perfekcyjna nieustannie próbowała się z kimś skontaktować - niestety bezskutecznie. Ostatecznie pozbawione transportu celebrytka i jej asystentka zmuszone były skorzystać z komunikacji miejskiej. Do biura na Śródmieściu panie dojechały więc tramwajem.

Zobaczcie, jak Małgorzata Rozenek załatwia sprawunki na mieście. Myślicie, że Radziowi wypadło coś ważnego?

2
 / 7
W ciągłym biegu

Ostatnio Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na miasto, by załatwić niezbędne sprawunki.

3
 / 7
Wizyta u notariusza

Po odwiedzinach w biurze Radosław zawiózł żonę do notariusza. Niestety były bramkarz nie zaczekał aż Małgosia i jej asystentka opuszczą biuro.

4
 / 7
Próba kontaktu

Po wyjściu od notariusza Małgorzata była wyraźnie zdezorientowana nieobecnością męża. Wystrojona w garnitur Mrs. Drama i torebkę Fendi celebrytka błyskawicznie chwyciła za telefon, najpewniej próbując dodzwonić się do Radzia - niestety bezskutecznie.

5
 / 7
Przerwa na kawkę

Po chwili Rozenek i jej asystentka udały się więc do pobliskiej kawiarni, później wstąpiły także do kwiaciarni.

6
 / 7
Piesza wycieczka

Maszerując po stolicy, Małgorzata nie wyglądała na specjalnie zadowoloną. Myślicie, że Radziowi wypadło coś ważnego?

7
 / 7
Jak zwykła śmiertelniczka

W końcu celebrytka zmuszona była skorzystać z komunikacji miejskiej. Do biura na Śródmieściu Małgorzata i jej asystentka dotarły więc tramwajem.

KOMENTARZE
(361)
Lol
3 lata temu
Ustawka
Ags
3 lata temu
Pewnie tramwaj reklamowała, albo pokrowce na siedzenia.
Sencha
3 lata temu
Nie może być, normalnie ubrana🧐
zośka
3 lata temu
Asystentka z Gośką noszą szal na zmianę.?
Grrrr
3 lata temu
Pożyczony szalik i pożyczone buty. Nie wiem co jeszcze jest z wypożyczalni.
Najnowsze komentarze (361)
babcia
3 lata temu
Nie tylko starsze panie jeżdzą tramwajem
Nigdy niewinn...
3 lata temu
Poprostu chciala zareklamowac posiadanie asystentki,
Uffff
3 lata temu
Uff dobrze, że do metra nie poszła, bo już by pewnie na powierzchnię nie wyszła...
się pytam
3 lata temu
Doda to ta co się chwali że przyjęła 156 QP?
Paweczeł
3 lata temu
Czy moglibyście nie śmiać się z biednej Dodzi? taka ogromna prośba, bo ona cierpi na nietrzymanie stolca
Ziemko
3 lata temu
Niektórzy piszą, że 30letnia Małgorzata Rozenek (żeby nie było - jak uważam , że ona ma 28 lat i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!) ma 54 miliardy zł na koncie osobistym, a inni zarzekają się, że ona ma 56 miliardów zł w biżuterii. Sądząc po jej wywyższaniu się i jej wzgardliwych minach kierowanych do ludu oraz oceniając stopień markotności Radzia (a jest on spory, po zatokach widać), to ona ma i to i to na wyłączny swój użytek. Radzio już odfajkowany i nie podejdzie bliżej niż na odległość tych swoich legendarnych 25 cm. Ja tak po ludzku mu współczuję i pragnę pocieszyć, że jutro też będzie koryto w jakiejś Gmatewali czy Banglaszedu, może nawet w Amrenii albo we Karambodży. Tam też jest życie, tam też jest troska o obywatela.
talia kart
3 lata temu
Gonia jest śliczna, babcia Dodzia brzydka i to tyle na temat żon króla Majdana, bo Sylwia Majdan ma promienny uśmiech i uroku wiele.
Pawołek
3 lata temu
i czy moglibyśmy prosić Wielce Wielmożnego Pana Krajka o niewyśmiewanie się z Doroty Dodzi?
Pawikóń
3 lata temu
My prosimy bardzo z serca całego nie śmiejcie się z biednej naszej Dody!! Dajcie jej rzyć!- To pisałem ja Bezptaszkowiec Pawikóń.
Starość
3 lata temu
Babcia Doda ma podobno 38 lat, choć wygląda na 60, chwali się, że Gosia wygląda jak jej matka -joker Wandzia. Biedna Wandzia choćby ze skóry wylazła, to nijak Radzio jej z Gosią nie pomyli.
krajek
3 lata temu
i znowu paszkwile na Dodę ! ale jaja świąteczne, ze śmiechu już mam zajady, dajcie tego więcej!
portia
3 lata temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat na Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna cierpi na kompleks niższości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, a na żółtym polu negatywne o Majdanach, z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
wandzia
3 lata temu
oj tak oj tak to oznacza że Radzik powróci do stęsknionej Dodzi i będą się nie uśmiechać i wyrzuco wszystkie pieniądze i nie zrobio żadnych zdjęć, to bendzie ich szczeście w nieszczęsciu , dziękujem Krajek, że dałeś mnie i Dodzi nadzieje smarujoc komentarze i tyle ich daje nam otuchę i potrzebę dla naszych serc, Dodzią jest po prostu dobrym człowiekiem i Radzio dlatego już wchodzi do klatki gdzie Dodzia mieszka i bedzie jej podawał papusiu i nocnik
do zaskórnika
3 lata temu
Uwielbiam jak wybitnie inteligentna Gosia, prawniczka z wykształcenia, złośliwie parodiuje głupotę i nieporadność językową zmarłej meNdialnie Dodzi, leczącej kompleks 'wykRZtałcenia' jedynie podstawowego jakimś świstkiem, że ma niby IQ wyższe od Sharon Stone :D). Gosia, parodystka Dodzi, świadomie robi takie same błędy językowe i ortograficzne jak nieświadoma swojej śmieszności niewykształcona Dodzia. Sprytna Gosia na tym kosi dużo many, many, many, bo ludzie uwielbiają takie parodie, a śmiech to zdrowie, więc jest wskazany. Ma do parodiowania Dodzi niesamowity talent ta kobieta, to trzeba przyznać, jest bardzo wiarygodna w tym co robi i konsekwentna. W końcu Gosia to KRÓLOWA DRAMY, a DRAMY zawsze najlepiej się sprzedają. DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę utalentowanej Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Marcelina Zawadzka wyprawiła ogrodowe baby shower: Pastelowe dekoracje, słodki stół i znane koleżanki... (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą. Zgodnie z celebrycką tradycją była Miss Polonia wyprawiła baby shower. Słodki stół, tematyczne dekoracje oraz przemyślane stylizacje to tylko kilka elementów stylowego przyjęcia pod chmurką. W sieci pojawiły się już pierwsze relacje w imprezy. Zobaczcie sami.
9.

Gwiazdy świętują Dzień Ojca: Rapujący Krzysztof Rutkowski junior, Grzegorz Collins z córką Sylwii Bomby... (ZDJĘCIA)

Tradycyjnie 23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. W social mediach aż zaroiło się od wpisów poświęconych trudom tacierzyństwa. Zobaczcie, jak znani i lubiani świętują ten wyjątkowy dzień.
8.

Hailey Bieber w KORONKOWYM body eksponuje ciążowe krągłości w drodze na kolację z Justinem Bieberem (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber wraz z mężem Justinem Bieberem dbają o zacieśnianie relacji z bliskimi. Ostatnio para została "przyłapana" w drodze na kolację ze wspólną przyjaciółką Justine Skye. Żona piosenkarza postawiła na odważną stylizację, w której pokazała ciążowy brzuch.
7.

Karolina Pisarek i Roger Salla parkują furę za MILION złotych NA ZAKAZIE i ruszają na miasto (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek i Roger Salla należą do zacnego grona celebrytów, których obowiązuje "specjalny Kodeks drogowy". Ostatnio małżonkowie zaparkowali swój warty milion złotych samochód w niedozwolonym miejscu i wybrali się na miasto. Wszystko udokumentowali paparazzi.
6.

Elegancki Dolph Lundgren błyszczy na festiwalu filmowym w towarzystwie żony i córki. Panie dzielą 4 LATA różnicy (ZDJĘCIA)

Dolph Lundgren odebrał nagrodę podczas festiwalu filmowego odbywającego się na Sardynii. W tym ważnym dniu aktorowi towarzyszyły kobiety jego życia. Poślubiona rok temu Emma Krokdal jest niewiele starsza od młodszej córki gwiazdora.
5.

Friz i Wersow wyprawili Mai roczek NA BOGATO: dmuchany zamek, wielka kopuła z balonami, bajkowe przebieranki (ZDJĘCIA)

Córka Friza i Wersow świętowała właśnie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji najbardziej wpływowi polscy influencerzy urządzili w ogrodzie imprezę z prawdziwego zdarzenia. Dziewczynka mogła liczyć na moc atrakcji i towarzystwo wielu gości.
4.

51-letnia Heidi Klum WYMIENIA CZUŁOŚCI z młodszym o 17 lat mężem na plaży. Modelka zaprezentowała BOSKIE ciało w bikini (ZDJĘCIA)

Heidi Klum i jej mąż, Tom Kaulitz, spędzają urlop we Włoszech. Wygląda na to, że miłość 51-letniej modelki i 34-latka kwitnie. Zakochani nie mogli bowiem oderwać od siebie ust.
3.

Marta Warchoł i Iwona Widomska WZIĘŁY ŚLUB! Panny młode zaprezentowały się w ZJAWISKOWYCH sukniach ślubnych (ZDJĘCIA)

Marta Warchoł i Iwona Widomska od kilku lat tworzą udany związek. Teraz dziennikarka TVN 24 i jej ukochana, która jest producentką "Faktów" stanęły na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z uroczystości. Bajkowo?
2.

Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Gojdź BALUJĄ RAZEM na mieście: serdeczne uściski, złote trunki i dodatki (ZDJĘCIA)

Krzysztof Rutkowski okazał się prawdziwą duszą towarzystwa. Niezwykle entuzjastycznie przywitał zaproszonego na imprezę Krzysztofa Gojdzia, z którym spędził ostatnio wieczór. Spotkanie przy kolorowych napojach wyglądało na bardzo udane.
1.

Anna Mucha kusi w czerwonej sukni z dekoltem na wernisażu (ZDJĘCIA)

Anna Mucha pojawiła się na wernisażu o tematyce LGBTQ+. Aktorka znana ze swojego wsparcia dla środowisk nieheteronormatywnych zapozowała z tej okazji fotoreporterom w zjawiskowej kreacji. Petarda?