Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Mam Talent!". Znamy ZWYCIĘZCĘ 13. edycji programu!

93
Podziel się:

W sobotę wieczorem widzowie "Mam Talent!" poznali zwycięzcę 13. sezonu programu. Jak zwykle do walki o zwycięstwo stanęło dziesięciu uczestników, którzy zachwycili jurorów i fanów show. Kto wygrał?

"Mam Talent!". Znamy ZWYCIĘZCĘ 13. edycji programu!
Znamy zwycięzcę 13. edycji "Mam Talent!" (AKPA)

Jesienią "Mam Talent!" powrócił na antenę już po raz trzynasty. Z tygodnia na tydzień widzowie mogli obserwować proces wyboru kolejnych uczestników, którzy przeszli do półfinałów. W odcinkach na żywo do ścisłego finału zakwalifikowało się potem dziesięciu faworytów widzów i jurorów, którzy mieli szansę zawalczyć o główną nagrodę.

Sobotniego wieczoru widzowie "Mam Talent!" mieli okazję zobaczyć zmagania wspomnianych uczestników, którzy stanęli w szranki o czek na 300 tysięcy złotych. O wygraną tym razem walczyli: Maja Kućko i Mariusz Nguyen - Fundacja Ocelot, Orkiestra Baczków, Dominika Krzymowska, Duo Eyal & Julia, Jagoda Piec i pies Stefan, Krzysztof Jaros, Jordan Ogorzelski, Mariusz Bochniarz, formacja Baila Stars i Trio KET, które zdobyło wcześniej dziką kartę.

Zobacz także: "Mam talent". Jan Kliment komentuje wulgarną wypowiedź

Przez ostatnie dni widzowie obstawiali swoich faworytów, a uczestnicy w pocie czoła przygotowywali się do finałowych występów. W ostatnim odcinku 13. edycji show, podobnie jak w poprzednich, w rolach jurorek wystąpiły Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak. Nowym nabytkiem w jury był natomiast Jan Kliment, a Michał Kempa zastąpił Szymona Hołownię u boku Marcina Prokopa.

Po finałowych występach nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Ostatecznie 1. miejsce w 13. edycji "Mam Talent!" zdobył Krzysztof Jaros. Na kolejnych miejscach podium stanęli z kolei Jagoda Piec i pies Stefan oraz Maja Kućko i Mariusz Nguyen - Fundacja Ocelot.

Spodziewaliście się takiego werdyktu?

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(93)
Zojka
2 miesiące temu
Szkoda mi było Stefana psiaka na końcu. On już był zestresowany tym hasłem i tłumem. A jeszcze na końcu dobili go wystrzałem. Super właścicielka, super pies, ale takie miejsca nie sa komfortowe dla psów.
Magda
2 miesiące temu
Ten chłopak mnie zachwycił!
Maga
2 miesiące temu
Wspaniale! Wspaniały talent!
leń
2 miesiące temu
świetny był, stawiałam a niego więc ciesze się, że on wygrał
Gość
2 miesiące temu
Gratulacje
Najnowsze komentarze (93)
Niestety
2 miesiące temu
nawet nie wiedziałem że jest jakaś edycja, to ten TVN jeszcze działa w ogóle? Niech lepiej powiedzą co słychać u tego ziomka co 6 dni płynął bez jedzenia i picia, wzieli go do GROMu już? Czy może do MI6?
Ewa
2 miesiące temu
Pierwsza powinna odpaść orkiestra potem piesek przy całej sympatii do niego ale nie do jego pani. A wszyscy kolejni byli doskonali trudno było wybrać najlepszego. Chłopiec z brwiami pięknie tańczyl niemniej jednak jego pierwsze miejsce było dla mnie zaskoczeniem.
Ojojoj
2 miesiące temu
To to był finał? Jeju nudy jak flaki z olejem. Po co robić tyle edycji tego typu programów
Zuza
2 miesiące temu
Psy uwielbiają się uczyć, bo sa inteligentne, to do tych wszystkich zgorszonych. Psy muszą mieć żywy kontakt z właścicielem, psychicznie są na poziomie 3-letniego dziecka. Fakt, miejsce nie było komfortowe, ale zachował sie, mimo niesprzyjających warunków profesjonalnie. Niektóre psy wola część dnia przeleżeć na tapczanie, a inne potrzebują ruchu i nowych bodźców.Taki jest Stefan.
Bbbb
2 miesiące temu
Wokalistka Baczków strasznie krzyczy. Nie lubię tego stylu śpiewania
Asia
2 miesiące temu
Najlepsza była Maja i Mariusz. Cudownie tańczyli. Dziwię się, że ktoś postawił wyżej występ psa.
Jola
2 miesiące temu
Ten prowadzący z Prokopem w ogóle się do tego nie nadaje, momentami aż żenujący...
Inka
2 miesiące temu
Beznadziejna edycja kiedyś to były talenty i było na co popatrzeć ale teraz brakuje tego czegoś
Hellga58
2 miesiące temu
Ten Stefan to może powinien być w 10 - ale na pewno nie na 2 miejscu. Kocham psy ale na to nie zasługiwał tak jak i jego pani.
John
2 miesiące temu
Kto dał psu drugie miejsce, toż to szok.
Jasia
2 miesiące temu
Jak mnie denerwowała ta co śpiewała w tej orkiestrze normalnie nie dałam rady jej słuchać. A tak poza tym bardzo utalentowaną mamy młodzież.
Sabina
2 miesiące temu
Baczki na festtyn i dożynki ale z inną wokalistką!
BAROn
2 miesiące temu
Czy nie za wysoka nagroda kwotowo za miotanie sie po podłodze ,i przeskakiwanie ławki /?
FANInie
2 miesiące temu
NAJBARDZIEJ NA WYGRANĄ ZASŁUGIWAŁA MAJA Z PATNEREM, A TEN MIOTAJACY SIĘ PO PODLODZE CHŁOPTAĆ NIE ZASŁUGUJE NA 1 MIEJSCE, ALE WIDOCZNIE MA DUZE "PLECY"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie