Trwa ładowanie...
Przejdź na

MAMY TAŚMY RUTKOWSKIEGO! "Faktycznie z NIĄ SPAŁEM" (TYLKO U NAS)

738
Podziel się

"Czemu nie poszła do Mai? Zachowuje się jak biedna narzeczona, pozostawiona przez bogatego kochanka."

bCycPMER

Kiedy światło dzienne ujrzał romans Dominiki Zasiewskiej z Krzysztofem Rutkowskim, detektyw bez licencji stanowczo zaprzeczał, a jego narzeczona nabrała wody w usta. Słowa Krzysztofa wytrąciły Wodziankę z równowagi, która w przypływie emocji i złości opublikowała intymne rozmowy z celebrytą oraz ich wspólne zdjęcia. Dominika zapewniała, że Krzyś nie tylko proponował jej małżeństwo, lecz nawet przedstawiał ją znajomym jako swoją oficjalną narzeczoną. W odpowiedzi Rutkowski poradził celebrytce, żeby się stuknęła w głowę, bo po co miałby to robić, skoro już ma Maję.

Ostatecznie celebryta oskarżył Wodziankę o molestowanie seksualne, twierdząc, że wszystkie kobiety są seksualnymi drapieżnikami. Rutkowski nieco więcej kulis znajomości zdradził w rozmowie telefonicznej, do której dotarł Pudelek. 58-latek wyznał, że żył w strachu dopóki nie wyznał Mai całej prawdy. Celebryta nie rozumie jednak żalu Zasiewskiej, która w jego oczach zachowuje się jak "biedna narzeczona porzucona przez bogatego kochanka". Przy okazji Rutkowski wytknął Wodziance problemy z uzależnieniem od alkoholu i opowiedział jak często widywali się...

bCycPMFu
KOMENTARZE
(738)
gość
rok temu
Meksyk
gość
rok temu
Maja ma ładne parcie na hajs
gość
rok temu
Majeczko co jeszcze chcesz publicznie uslyszec 😂
bCycPMFv
gość
rok temu
biedny krzysiu chiał tylko podupcyc ta swinke
Magda
rok temu
Ale nie miał racji?! Płacił i miał. W każdym razie Maja powinna go kopnąć w d**ę
Najnowsze komentarze (738)
gość
rok temu
Ale Wodzianką była najlepszą !!!
gość
rok temu
bo ja lubie grube dziewczyny....on jest wesoly gosc jednak, humor mi poprawil na dzien
gość
rok temu
Ale bagienko
gość
rok temu
To jakaś tania operetka pod tytułem "S****a i P***c". Jedno warte drugiego. Niejaka Wodzianka to qrviszon z parciem na kasę, nielojalna plotkara, która wystawiła sobie cenzurkę i faceci nie powinni tego tykać w obawie o skandal. Natomiast ten wyłysiały buc z kwadratowym łbem to podstarzały lowelas uganiający się za doopami, a do tego zero klasy, że o inteligencji nie wspomnę, mój pies jest mądrzejszy od niego i nie wiem czy się na mnie nie obrazi za takie porównanie.
gość
rok temu
A co było z Mają? Czy nie była koleżanką jego poprzedniej narzeczonej, niedoszłej siostry zakonnej?
gość
rok temu
Samo spanie z kimś to przecież jeszcze nie zdrada.
gość
rok temu
Wg mnie seksoholizm poziom hard
gość
rok temu
Stara fujara
bCycPMFn
Pojawiasz się...
rok temu
Jozek nie daruje ci tej nocy!
gość
rok temu
Chory, mały, brzydki pan..kto go chcę dotykać???
gość
rok temu
Rutkowski,to taki c****ł,jak Owsiak,nawet głos ma podobny.
gość
rok temu
fajnie ..."faktycznie spałem z nią " Gdyby kobieta była w jego roli (ojciec , narzeczony czy maz bo juz sie pogubiłam ) i użyłaby takiego stwierdzenia została by zlinczowana....Faceci chcecie równych praw w opiece nad dziecmi a tutaj taki fake ...najpierw zróbcie porzadek w swoim stadzie a potem czepiajcie sie kobiet ..swoja droga ta maja ma ostre zrycie ze jeszcze z nim siedzi ,,, co za blamaż
gość
rok temu
a jak mnie posuwał za 500zł i czasem jeździł do moich koleżanek na seks tego nikt nikt nie komentuje. mi nie naprawił samochodu, ani nie pomógł a tyle obiecywał. krzysiu nie dzwoń do mnie więcej z zastrzeżonego.
Masakra!
rok temu
Nie wierzę w co słyszę!!! Ta Majka po tym definitywnie dla kasy siedzi z tym typem! Każda szanująca się kobieta odeszła by od frajera a jeszcze puściła go w skarpetkach! Szacun dla Wodzianki, że zniszczyła tego pajaca. Nie jest taka g****a na jaką się wydawała! Tylko inteligentna kobieta mogła zagrać tak, by zmyć kolesia z powierzchni ziemi! On jest już finish!!!! :) :) :) Zmusiła kłamcę do przyznania się do wszystkiego! Szkoda Jego dziecka/dzieci, że kiedyś przeczytają jakim z***m był jego tatuś! Majka powinna właśnie ze względu na dziecko/dzieci zerwać ten toksyczny układ i zapewnić dzieciom normalne życie!
...
Następna strona
bCycPMFP