Trwa ładowanie...
Kubuś
Kubuś
|
aktualizacja

Marcin Maciejczak o kulisach preselekcji do Eurowizji. "Pani Justyna miałaby trudno"

Marcin Maciejczak ze swoją piosenką zajął trzecie miejsce w głosowaniu jurorów w tegorocznych wewnętrznych preselekcjach do Eurowizji. Młody wokalista nie ukrywa tego, że udział w konkursie piosenki to jego największe marzenie. W rozmowie z Pudelkiem Maciejczak skomentował zwycięstwo Luny. Jego zdaniem piosenka Luny jeszcze nie jest światowa. A co myśli o utworze Justyny Steczkowskiej? Szczegóły w materiale Pudelka.

KOMENTARZE
(55)
coating
2 miesiące temu
Ohoho, chłopcu już troszeczkę odwaliło. Niech pewne opinie zachowa dla siebie. To nawet nie kwestia różnicy wieku, ale szacunku do kolegów/koleżanek z branży i solidarności zawodowej. Pewnych rzeczy się nie mówi. Kompletny brak klasy i dobrego wychowania.
amaretto
2 miesiące temu
Wolę czytać, niż oglądać filmiki, ale w sumie o kim? Dowborowych Żebrowskich żarcikach? O Lunie, na której suchej nitki już nie zostawiono? Za dużo hejtu tu ostatnio. Szkoda
Lol
2 miesiące temu
'My dziennikarze dowiedzieliśmy się z mediów' 🤣
Aga
2 miesiące temu
Ten chłopczyk powinien trochę przystopować. Jeszcze nic wielkiego nie osiągnął, a wypowiada się niczym światowa gwiazda z która ma wiele nagród na koncie i wielką kariere. Pewność siebie zamieniła się w przemądrzanie yo wywyższanie. Trochę pokory młody czlowieku.
ups
2 miesiące temu
Trzeba przyznać, że media i internet zrobiły swoje. Obecne młode pokolenia całkowicie oderwane od rzeczywistości, a przeświadczone o swojej wyjątkowości. Przerażające.
Najnowsze komentarze (55)
Co za czasy
2 miesiące temu
Jego wypowiedzi świadczą o braku kultury i dobrego wychowania.
PadaDeszcz
2 miesiące temu
Ja też trochę boję się o Marcina, żeby nie zaczął za bardzo gwiazdorzyć.. ale tu nie przesadzajmy, bo akurat w tym wywiadzie nie obraził nikogo, wypowiada się miło o Lunie (mam nadzieję, że szczerze). Może trochę za bardzo wychwala swoją piosenkę, moim zdaniem jest ona świetna, ale chyba nie powiedziałabym nigdy, że jest lepsza od jakiejś innej i to ona sobie bardziej poradziła by na Eurowizji.. Jak ktoś napisał w komentarzach, że zrobił się trochę przemądrzały, że to nie jest pewność siebie, dlatego mam nadzieję, że odrobinę wyciągnie wnioski i to poprawi. Chociaż ja i tak go bardzo lubię i cały czas śledzę od czasu the Voice. Muzycznie trochę się zmienił, ostatnia wydana epka moim zdaniem jest bardzo dobra, piosenka pillow Book świetna, eurowizyjna piosenka jest też bardzo fajna, jak dla mnie. Od premiery, od północy przesłuchałam jej naprawdę bardzo dużo razy!!!
Gość
2 miesiące temu
To ma być młode pokolenie. Szkoda gadać. Szacunku do drugiej osoby powinien się nauczyć ten młody.
Lola
2 miesiące temu
Nie słuchaliscie go w ogolw tylko żeście nagłówki przeczytali.
Lol
2 miesiące temu
Lunie życzę powodzenia a temu typowi rychłego końca kariery.
Myszka
2 miesiące temu
Ale zarozumiały a w sumie jest nikim. Takiego nie da się lubić. Mam nadzieje, że ten egocentryczny chłopczyk nigdy nie będzie nas reprezentować na eurowizji
annieaa
2 miesiące temu
Normalny gość, sympatyczny i szczery. Nie wiem skąd ten hejt...
Xdx
2 miesiące temu
Ten to w top model już się miał za gwiazdę, a piosenkę to ma przeciętna jakiś wczesny justin
znawca
2 miesiące temu
Straszny, zadufany egocentryk, szok, że mimo, że nie jest jakiś urodziwy, to ma mniemanie o sobie że hoho MASAKRA! a głosik też cieńki xD
Gość
2 miesiące temu
Luna ma bardzo fajną piosenkę i świetny akcent.
Rosa
2 miesiące temu
Nie mogę patrzeć na niego, jakiś taki dziwny jest
***
2 miesiące temu
Nie znam tych ludzi w ogóle.nawet gdybym chciała poczytać jakieś głupoty to nie wiem kto to jest.czas umierać chyba za stara już jestem(38lat)
???
2 miesiące temu
On byl w finale voiceofkids
Inteligentny
2 miesiące temu
Nie złośliwy