Od kilku dni Agnieszka Kaczorowska przebywa na Ibizie. Jak na aktorko-tancerko-influencerkę przystało, regularnie zasypuje instagramową publiczność zdjęciami i nagraniami z wakacji na hiszpańskiej wyspie. Urlop był na tyle udany, że tancerka zażartowała, iż "nie wraca" do Polski. Jej wyznanie najwyraźniej trafiło do Macieja Peli, który w Dniu Ojca popełnił wymowny wpis.
(...) Za każdym razem, kiedy nie ma mnie przy nich i czuję, że nie tak miało być, to myślę o tym, że przecież wrócę. Zawsze będę wracać. Chcę wracać, nieważne gdzie jestem i co robię (...) - napisał eks Agi, odnosząc się do roli taty.
Na reakcję celebrytki nie trzeba było długo czekać.
Jak udało się ustalić Pudelkowi, gwiazda "Klanu" co prawda nie zabrała na wywczas córek, ale mimo wszystko ma towarzystwo. Na Ibizę poleciał z nią bowiem nie kto inny jak rozwiedziony niedawno Marcin Rogacewicz. Choć aktorzy od pewnego czasu widywani są razem, wciąż nie ogłosili publicznie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.
Zobacz też: TYLKO NA PUDELKU: Agnieszka Kaczorowska poleciała na Ibizę z... Rogacewiczem! Wybrali piekielnie DROGI hotel
Marcin Rogacewicz pozuje w tym samym basenie co Agnieszka Kaczorowska
45-latek właśnie poniekąd potwierdził, że rzeczywiście urlopują się razem. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie z hotelowego basenu, na którym widzimy, jak relaksuje się w chlorowanej wodzie. Do filmu Rogacewicz podłożył muzykę z filmu "Casino Royale" o przygodach Jamesa Bonda.
Przede mną pracowite lato #lubięto - podpisał rolkę.
Marcin mógł liczyć na obserwatorów, którzy zostawili pod jego postem sporo komentarzy.
No Bond; Super, Udanego wypoczynku; Pan jest chyba w raju - czytamy.
Wcześniej materiałami z tego samego basenu chwaliła się Kaczorowska. Zobaczcie. Już się nie kryją?
Z okazji 30. lat Wirtualnej Polski zapraszamy do udziału w konkursie "Za co kochasz internet?". Do wygrania aż kilkaset podwójnych biletów na wyjątkowy koncert sanah, który odbędzie się 19 września 2025 r. na PGE Narodowym. Pokaż swoją kreatywność i świętuj razem z nami! Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie 30lat.wp.pl/konkurs