Marcin Tyszka ujawnia imprezowe oblicze "świętej" Małgorzaty Kożuchowskiej: "Potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki"

31
Podziel się

Fotograf po raz kolejny postanowił przypomnieć światu, że aktorka potrafi się zabawić. Myślicie, że Kożuchowskiej spodobają się jego zwierzenia?

Marcin Tyszka ujawnia imprezowe oblicze "świętej" Małgorzaty Kożuchowskiej: "Potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki"
(ons)

Marcin Tyszka od 16. roku życia zawodowo zajmuje się fotografią i ma na koncie współpracę z najbardziej prestiżowymi magazynami modowymi jak np. Vogue, Vanity Fair, Maire Claire czy L'Officiel. W Polsce jednak największą rozpoznawalność zdobył jako juror w programie "Top Model", w którym występuje od prawie dziesięciu lat. Niektórzy pamiętają go również ze słynnego już "Woli i Tysio na pokładzie"

Przez lata przed obiektywem Marcina Tyszki pozowało wiele gwiazd show biznesu - zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Z niektórymi fotograf do dziś pozostaje w przyjacielskich relacjach. Do tego grona Tyszka z pewnością może zaliczyć Małgorzatę Kożuchowską, z którą zna się prawie 20 lat.

W związku z tak długim stażem znajomości fotograf niejednokrotnie czuł się w obowiązku opowiadać dziennikarzom o tym, jaka aktorka jest prywatnie. W swoich publicznych zwierzeniach Tyszka nie tylko wychwalał jej naturalność i ostre poczucie humoru, lecz również zdolność do wypicia "niejednej butelki prosecco".

Po niedawnym finale "Top Model" fotograf udzielił krótkiego wywiadu "Faktowi". Podczas rozmowy dziennikarz postanowił zapytać Tyszkę, która z jego znanych przyjaciółek - Joanna Krupa czy Małgorzata Kożuchowska - lepiej sprawdza się podczas wspólnego imprezowania. Marcin przyznał, że w związku z narodzinami małej Ashy-Leigh modelka będzie zmuszona trochę zwolnić tempo. Przy okazji postanowił jednak przypomnieć światu, jak potrafi bawić się Małgorzata Kożuchowska.

"Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę - wyznał dziennikarzowi.

Myślicie, że z Kożuchowska doceni jego szczerość?

KOMENTARZE
(31)
DdD
3 miesiące temu
A dlaczego mialaby byc na niego zla? Przeciez kazdy sie moze bawic, a jej "swiety" wizerunek kreuja raczej media, nie ona sama. Ona wydaje sie byc spoko babka.
Ahh
3 miesiące temu
Myślę że Kożuchowska to odpowiednik Natalii Boskiej
Just
3 miesiące temu
No i fajnie , też chciałabym w jej wieku tak wyglądać i tak się bawić A jak narazie mam 26 lat i czuje się na 90 😄
Luzz
3 miesiące temu
On zawsze wygląda jak niewyprany.
Yobo
3 miesiące temu
Tańczenie na stole to jakaś grażynowa definicja "szalonej zabawy", zawsze jak ktoś o tym wspomina to cieszę się, że mnie to ominęło. Niech może ludzie w średnim wieku pozostaną przy określeniach "zabawa do białego rana" lub " szaleństwa na parkiecie".
Najnowsze komentarze (31)
Solo
3 miesiące temu
Bardzo nizko mężczyznie plotkować o kobiecie. Nie po dżentelmensku
nihilscire
3 miesiące temu
...nie szczuj, psie...
Ewa
3 miesiące temu
Ten tyszek to śmieszny typek
MŁODA.
3 miesiące temu
I po co te uszczypliwości-"święta".Naprawdę to śmieszne i nudne.
prawowity
3 miesiące temu
to religia i przekonania tego nie zabraniają? straszne!
Żabcia
3 miesiące temu
Dla mnie była i będzie zawsze k ...u......,r .,,,w,,,,,, .i s ,,,.zonem
Halu
3 miesiące temu
A ruch... Ja też na stole?
Gość
3 miesiące temu
Coś jest w tym co powiedział . Ona ma małe dziecko, a ciągle jest na bankietach. Dziecko się samo nie wychowa...
lajam
3 miesiące temu
Wow Gośka jest kulturalna i grzeczna I na dodatek czasem tez chodzi na imprezy? Szokujące, w sumie nie. Większość ludzi tak robi.
Jrr
3 miesiące temu
Nie lubi~ tego gościa. Zadufany w sobie, niesympatyczny...
EEE
3 miesiące temu
PAN MARCIN ZAPNIE ; SZELECZKI ...
Hahah
3 miesiące temu
Prawdziwa kobieta pije bimber a nie prosecco
Kuku
3 miesiące temu
Gośka zawsze miała dwie twarze . Zależne od wiejącego wiatru. I w pracy i w życiu. Jedyne co jest constans to wiara w Boga choć kłóci się to trochę z takim jednym aspektem jej życia. Dość istotnym.
Jerry
3 miesiące temu
Czy w ogóle kogoś interesuje Kożuchowska? Aktorka znana z kiecek, bo nawet z reklam już nie...