Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zaangażowana Margaret pracuje na planie teledysku nowej podopiecznej. Fani dociekają: "Wydaje mi się, czy JESTEŚ W CIĄŻY?" (FOTO)

63
Podziel się

Internauci utrzymują, że na najnowszym zdjęciu piosenkarka dyskretnie pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem. Partnerka KaCeZeta nie pozostawiła tych uwag bez komentarza.

Zaangażowana Margaret pracuje na planie teledysku nowej podopiecznej. Fani dociekają: "Wydaje mi się, czy JESTEŚ W CIĄŻY?" (FOTO)
Fani podejrzewają, że Margaret jest w ciąży (Instagram.com, ONS.pl)
bCHZjkbV

Margaret jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Choć do niedawna odnosiła na scenie muzycznej spore sukcesy, to ostatnie miesiące postanowiła spędzić z dala od show biznesu. Małgosia założyła wraz z mężem, muzykiem o pseudonimie KaCeZet, wytwórnię Gaja Hornby Records, w której działalność bardzo mocno się zaangażowała.

W mijających miesiącach Margaret przeszła nie tylko muzyczną metamorfozę, lecz także wizualną. Od kilku miesięcy wokalistka zaskakuje wyjątkowo szczupłą sylwetką, a fani coraz częściej wyrażają zmartwienie o jej zdrowie. Wszystko przez udostępniane przez nią zdjęcia, na których wygląda, delikatnie mówiąc, na bardzo zmęczoną.

bCHZjkbX

Margaret założyła buty z sex shopu: "Wspieramy lokalne sklepy"

Biorąc pod uwagę niedawne uwagi fanów, tym bardziej zaskakuje najnowszy post, który Margaret udostępniła na swoim Instagramie. Wokalistka za jego pośrednictwem pochwaliła się pracą na planie teledysku nowej podopiecznej, którą właśnie przedstawiła światu jako kolejny "nabytek" w szeregach Gaja Hornby Records.

Dobrze mi też na drugim planie. (...) Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem - ekscytuje się.

bCHZjkcd

Choć w takiej chwili to nowa podopieczna piosenkarki powinna grać pierwsze skrzypce, to udostępnione zdjęcie wzbudziło spore emocje wśród internautów. Wszystko przez lekko zaokrąglone kształty, które zdaniem jej obserwujących mogą oznaczać, że Margaret i KaCeZet mogą wkrótce zostać rodzicami.

"Sorki, może nie mam racji, ale chyba jesteś w ciąży... Albo tak dziwnie sukienka jest ułożona", "Ty jesteś w ciąży?", "Chyba będzie dziecko?" - zastanawiali się internauci.

Choć Margaret wyraźnie unikała odpowiedzi na zadane pytania, to w piątek rano postanowiła się przełamać i ogłosić, że ich rodzina jednak na razie się nie powiększy.

Nie, nie jestem w ciąży - odpisała wyraźnie zdegustowana piosenkarka.

bCHZjkce

A myślałam, że małe "Margaretiniątko" w drodze - odparła smutno fanka.

Myślicie, że Margaret i KaCeZet wezmą sobie słowa fanów do serca i wkrótce zdecydują się jednak na "małe Margaretiniątko"?

bCHZjkcf
bCHZjkcy
KOMENTARZE
(63)
Mem
3 tyg. temu
Najslabiej usłyszeć pytanie, czy jest się w ciąży, jesli się nie jest...nietakt niebywały
...
3 tyg. temu
Drażni mnie taka bezpośredniość w stosunku do obcej osoby (nawet jeśli to idol).
agaaa
3 tyg. temu
Mnie te pytani bardzo drażnią. Wiele ludzi zwróciło mi uwagę ,,masz jedno, rób kolejne", ,,jedynak będzie nieszczęśliwy", ,,kiedy kolejna ciążą, teraz szybko drugie". Wtedy opowiadam ,,no cóż bez macicy będzie mi ciężko". Denerwuje mnie, że ludzie na każdym kroku przypominają mi tragedie, która mnie spotkała, po urodzeniu córeczki. I zazwyczaj są to ludzie, którzy wiedzą o moim problemach ze zdrowiem. Ale gadają byle gadać i dogryźć. Zawsze chciałam mieć więcej dzieci. Więc niektórzy zastanówcie się, zanim zaczniecie wchodzić z butami w czyjeś życie bo możecie komuś sprawdzić przykrość.
bCHZjkcz
Koko
3 tyg. temu
Wspolczuje jej. "Fani" wiecznie czepiają się jej wyglądu. To jesteś za chuda, tu zmęczona, masz raka. A teraz wytykaja jej brzuch. Można zwariować.
Olosie
3 tyg. temu
Co wy z tymi ciążami? Najpierw Maffashion teraz Margaret, serio? A może Kaczyński też jest?
Najnowsze komentarze (63)
smick
3 tyg. temu
Widać że zmieniła leki albo coś kombinuje żeby pisali o niej w mainstreamie bo wie, że z taką słabą muzyką jaką reprezentuje ze swoim mężulkiem nawet w radiu jej nie puszczą i kasy nie będzie :D
Anna
3 tyg. temu
Wygladala kiedys swieżo i dziewczeco..bylo ślicznie a jest słabo
!!!!
3 tyg. temu
WIEŚ ŚPIEWA I TAŃCZY!
Bunia
3 tyg. temu
Wyglada okropnie w tych tlenionych wlosach z papierowa cera -jak dresiara spod sklepu z piwem brakuje jeszcze 3 obsmarkanych dzieciaków... coś jest nie tak. Może choruje na coś? Bo to dziwne jest... Poza tym ona do piękności nie należy... Ale to już inna sprawa.
Xxx
3 tyg. temu
Lepsze takie pytanie niż przekonanie "koleżanek" że w tej ciąży się jest. Mi te "koleżanki" zrobiły taki PR w pracy że niby ciąża, L4, macierzyński żeby tylko mnie wygryźć z premii, która miała być przyznana. Wiadomo mniej ludzi do podziału to więcej kasy dla nich.
Ali
3 tyg. temu
Zgadzam się, że ciąża to osobista sprawa. Jakim prawem ktoś tak dopytuje?! To brak wychowania i kultury.
Gość
3 tyg. temu
Jest w ciąży tylko chce spokoju.
Ewe
3 tyg. temu
Jak można pytać o takie coś obcą osobę ???? Brak kultury
bCHZjkcr
Margareth
3 tyg. temu
Kościół nie pozwalał mi się masturbować w podstawówce.
Dr judym
3 tyg. temu
No i dobrze. Porównując stare foty to wygląda jakby miała urodzić lada chwila. Do tego ta twarz-masakra. Jakby chora na nieuleczalną chorobę. A może nie?
Trasti
3 tyg. temu
A wygląda jakby była i to zaawansowanej i faktycznie smutna związek jej nie sluzy
Shia
3 tyg. temu
Margaretiniatko???? Że co??
Ggfc
3 tyg. temu
Pudlu!!! Ciąża to prywatna sprawa!!! Jak będzie chciała się podzielić nowiną, to się podzieli. Jeśli tego nie robi, to wścibskie dopytywanie i spekulowanie na ten temat jest przejawem zwykłego chamstwa.
Iwona
3 tyg. temu
Bardzo ją lubię:)
...
Następna strona
bCHZjkcT