Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Marianna Schreiber zabrała głos w sprawie BRUTALNYCH komentarzy męża o freak fightach: "Ja CIERPIĘ..."

204
Podziel się:

Marianna Schreiber postanowiła odnieść się do wymownych komentarzy męża w sprawie jej udziałów we freak fightach. Polityk PiS jakiś czas temu wyznał, że nie chce być postrzegany przez "popisy" swojej żony. Co na to gwiazda internetu?

Marianna Schreiber zabrała głos w sprawie BRUTALNYCH komentarzy męża o freak fightach: "Ja CIERPIĘ..."
Marianna Schreiber zabrała głos w sprawie komentarzy męża (East News, YouTube)

Kilka lat temu Marianna Schreiber za sprawą swojego udziału w "Top Model" z impetem weszła do show-biznesu. Chociaż lata mijają, to żonie polityka PiS wciąż udaje się utrzymywać popularność i dostarczać nam rozrywkę z "najwyższej" półki m.in. za sprawą swojego udziału w mordobiciach z innymi osobistościami z krańca internetu.

Choć jakiś czas temu celebrytka zarzekała się, że jej noga nigdy nie stanie w oktagonie, a nawet chciała zdelegalizować walki freak fightowe, to dziś jest dumną reprezentantką jednej z federacji. Już wkrótce żona pochodzącego z Bydgoszczy posła Prawa i Sprawiedliwość stanie do kolejnej, jak to określa jej mąż "patologicznej walki".

Marianna Schreiber o komentarzach męża

Kwestia tego, jak polityk postrzega działalność żony to temat rzeka, który od dłuższego czasu wzbudza sporo kontrowersji. W ostatnim czasie wielkim echem odbiły się komentarze męża Schreiber, który w mediach społecznościowych prosił, żeby nie postrzegać jego osoby przez pryzmat popisów żony. Celebrytka postanowiła skomentować słowa małżonka w specjalnym programie "Roast" federacji Clout MMA, który podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się galą.

Myślę, że żadna osoba nie chciałby słyszeć od osoby bliskiej czegoś takiego, nie mniej jednak ja tych komentarzy na jego oficjalnych koncie nie widzę. Nigdy mój mąż mi tego prosto w oczy nie powiedział. Wiedział od początku, że walczę, z kim walczę, kiedy walczę [...] przegadaliśmy to setki razy [...] Ja nie chce swojego życia rodzinnego, szczególnie tutaj omawiać. Jest to nasza prywatna sprawa. Myślę, że mój mąż nie chciał nic złego powiedzieć — wyznała.

Marianna Schreiber żałuje działalności politycznej? "Skrzywdziłam męża"

Marianna Schreiber podkreśla jednak, że ona również chce się rozwijać i budować swoją karierę oraz robić to, co sprawia jej przyjemność. Celebrytka zauważyła, że ludzie postrzegają ja wyłącznie przez pryzmat bycia żoną polityka.

Ja cierpię z tego powodu, że jako kobieta, żona polityka, ludzie mnie traktują, jakbym była ubezwłasnowolniona. [...] Ja swojego męża wspierałam przez wiele lat. Jesteśmy małżeństwem prawie 10 lat — wyznała w programie "Roast".

Gwiazda internetu podczas rozmowy wróciła również wspomnieniami do niezbyt odległej przeszłości, gdy dość odważnie lawirowała w polskiej polityce. Schreiber nie ukrywa, że choć swoją polityczną działalnością skrzywdziła męża, to mordobicia, w których bierze udział, nie powinny wpływać na postrzeganie jego politycznej pozycji.

Oczywiście, że partią polityczną czy innymi rzeczami bardzo skrzywdziłam męża, ja się przyznaje do tego. W tym momencie ja mu nie robię krzywdy. Nie łamię prawa, nawet jak tu jestem i jestem obrzucona błotem, to ja tego nie reprezentuje — podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(204)
Anka
2 miesiące temu
Ośmiesza go i tyle . On na pewno nie będzie prezydentem Bydgoszczy skoro żona angażuje się w patusiarskie występy.
Pepe
2 miesiące temu
Toksyczny związek
Karo
2 miesiące temu
Pudelkowicze pomóżmy!! Proszę wpłać choć 1zl zł, fundacja się pomaga, Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Tęcza
2 miesiące temu
Pudelkowicze Zygmunt Serówka Siepomaga zbiórka dzisiaj się kończy, a dużo brakuje. Pan z poparzeniami III stopnia, w dzieciństwie stracił rękę. Zróbmy coś dobrego dzisiaj.
Seth.
2 miesiące temu
My też...
Najnowsze komentarze (204)
Ola
2 miesiące temu
Ona się prezentuje jak tania ... kobieta lekkich obyczajów. Widocznie to jest jej świat, tam ją ciągnie, wraca do korzeni po latach bycia żoną. Człowiek się jednak nie zmienia, słoma zawsze z butów będzie wystawać. A miała szansę wyjść na ludzi...
Marzenka :)
2 miesiące temu
A czemu on nie zrezygnuje z bycia politykiem? Ona ma się poswiecic a on nie musi. Bo polityka to mniejsze g.... o niż freake fighty? Dobre sobie
Abc1
2 miesiące temu
Ale te walki to naprawdę patologia, facet prawdę powiedział.
Szok
2 miesiące temu
Co sama mówiła onegdaj o tych „zawodach”?
Bdnjej
2 miesiące temu
Pomijając tutaj sympatie i antypatie polityczne będąc żoną polityka trzeba się odpowiednio zachować. Z pewnością walki we freak fightach nieszczególnie kojarzą się z klasą
vera
2 miesiące temu
kobieto zamilcz, osmieszasz sie
Mazi
2 miesiące temu
Jest ok robi co chce spelnia sie. Co nie wyglada?…. Ma czekac w domu z obiadem na Nigel?..
kek
2 miesiące temu
Czysta hipokryzja. Tak długo jak ona nie traci - to babka nie widzi problemu. Żal.
Ola
2 miesiące temu
Wyszłaś za polityka czyli jesteś jego ozdobą, ośmieszasz go. Nie dość że jest piosiorem to ty jeszcze mu dokładasz xD z resztą pewnie od dawna ma.inna poważna kobietę na boku A nie szona który walczy z alkoholiczką z YouTube.
Bydgoszczanin
2 miesiące temu
Toja jak ty w UK zabawiałaś imigrantów. Pamiętam Cię
Tragedia
2 miesiące temu
Jak wychowa dziecko? Kim będzie w przyszłości?
arnold
2 miesiące temu
posłuchają taśm obaytka to im się odmieni.
Kelly
2 miesiące temu
O rany! On jej powiedział, żeby sobie załatwiła MBA a ona zrozumiała, że MMA no i wyszło nieporozumienie😜😜😜😜🤪🤪
ja126
2 miesiące temu
jaki mąż taka żona
...
Następna strona