Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Marta Żmuda Trzebiatowska "czuje bezsilność" i... REKLAMUJE GRĘ. "Ostatnio wolę wylogować się z rzeczywistości"

76
Podziel się

Aktorka zdubbinguje w grze jedną z postaci. Wyszło niezręcznie?

Marta Żmuda Trzebiatowska "czuje bezsilność" i... REKLAMUJE GRĘ. "Ostatnio wolę wylogować się z rzeczywistości"
Influencerka Marta Żmuda Trzebiatowska reklamuje grę, nawiązując do wyroku Trybunału Konstytucyjnego (Instagram)
bDzydXcl

Od czwartku nieprzerwanie tematem numer jeden w mediach jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Po tym, jak sąd konstytucyjny składający się w znacznej większości z mężczyzn, zdecydował, że Polki będą musiały rodzić nawet nieodwracalnie uszkodzone, zdeformowane płody, kobiety masowo dają upust swojej wściekłości.

Orzeczenie TK poruszyło także świat celebrytów, którego przedstawiciele szeroko krytykują opinię Trybunału, często pisząc o własnych, traumatycznych przeżyciach związanych z czekaniem na dziecko. Joanna Koroniewska wyznała, że poroniła sześciokrotnie. Ciążę straciła też Izabela Janachowska.

bDzydXcn

Niestety bywa i tak, że tematy zajmujące obecnie opinię publiczną wykorzystywane są do promocji treści nie do końca związanych z istotą rzeczy. Media społecznościowe to też platforma sprzedaży, a celebrytki miewają na niej swoje zobowiązania. Czasem jednak wychodzi dość niezręcznie.

Marta Żmuda Trzebiatowska w sobotę opublikowała post wspierający Strajk Kobiet, a kolejnego dnia, w niedzielę, wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, reklamując grę. Żmuda Trzebiatowska zdubbinguje w niej jedną z postaci. Co ciekawe, głosem innego bohatera będzie mówił jej mąż, Kamil Kula. Zapewne reklama gry nie wypadłaby tak dziwnie, gdyby nie drobna aluzja w opisie posta:

Ostatnio wolę wylogować się z rzeczywistości... Chce mi się krzyczeć, ale i czuję bezsilność, więc mój krzyk jest jak z obrazu Muncha - niemy. Chciałabym się przenieść w czasie, zamknąć oczy i obudzić za kilka, kilkanaście lat... - pisze Marta, najwidoczniej nawiązując do napiętej sytuacji w Polsce.

bDzydXct

Może w 2077? - kontynuuje, "płynnie" przechodząc do sedna swojego posta: Jeśli lubicie gry, to zapewne czekacie na premierę Cyberpunk 2077. Dziś już mogę oficjalnie potwierdzić, że zostałam głosem Judy Alvarez. Choć z tego powodu mogę się dziś cieszyć, że spełniło się kolejne moje zawodowe marzenie. Są tu jacyś fani gier? - dopytuje na zakończenie.

Przypomnijmy, że influencerka Fitbadurka hashtagiem "piekło kobiet" reklamowała... batona. Firma już zerwała z nią współpracę: Influencerka ubolewa nad decyzją TK w sprawie aborcji i... REKLAMUJE BATONIK. "Nie pozostaje mi nic innego, jak osłodzić sobie ten dzień"

Udana reklama?

bDzydXcu
bDzydXcv
bDzydXcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Sit
3 miesiące temu
Kolejna. Reklamuje się A w tle krew kobiet
Jaga
3 miesiące temu
Mogła sobie darować. Ale kasa musi się zgadzać. Szkoda, myślałam że jest mądrzejsza
wiki
3 miesiące temu
A co jej się stało z nosem😳
bDzydXcP
hmmm
3 miesiące temu
Operacja nosa nie wyszła najlepiej
Frufru
3 miesiące temu
Następna?
Najnowsze komentarze (76)
Yyyy
3 miesiące temu
Co jej się stało? Wygląda jak Koroniewska i to nie jest komplement.
ETyk
3 miesiące temu
Byłaś ładną kobietą,,PO tych upieksznniach dużo straciłaś, i tylko po to ,by być na topie, że też mnie stac , SZKODA !!!!!
Mmmmmmm
3 miesiące temu
Wstyd
Kejt
3 miesiące temu
Spoko.... Na końcu i tak powie, że to odbiorcy nie zrozumieli jej przekazu. Znowu druga strona będzie tą głupszą 🤦‍♀️
pess
3 miesiące temu
zapamiętamy to. Kobiety mają bardzo dobrą pamięć.
Kiki
3 miesiące temu
Co jej sie stało? Na tym zdjęciu podobna do nikogo, zwłaszcza do siebie samej.
kasia
3 miesiące temu
Ludzie aktorzy też mają kredyty i też muszą za coś żyć ... litości
Ech
3 miesiące temu
Uważam,że wrzucanie swojego zdjęcia z opisem dotyczącym ważnej kwestii jest narcystyczne i słabe. Promowanie się za wszelką cenę. Ja ja ja... Chciałabym, żeby moda na to szybko przeminęła,bo to naprawdę nie ma żadnej wartości.
bDzydXcH
Kig
3 miesiące temu
O moj Boze. Co sie stalo z jej nosem. Wyglada strasznie. Jak byk.
Psycholog
3 miesiące temu
Rząd w ten sposób doprowadzi do tego, że kobiety będą bały się mieć dzieci. Ze strachu przed urodzeniem dziecka z poważnymi wadami genetycznymi, będą bronić się przed ciążą jak się da. Wtedy dopiero będzie kryzys. Było dobrze, racjonalnie, zmienili na coś co nie ma sensu. Przecież każdy ma sumienie i jeśli będzie chciał się poświęcić i urodzić i wychowywać dziecko z wadą genetyczną, często patrząc na cierpienie takiego chorego dziecka, to to jest jego wybór. Jeśli usunie, to ta kobieta będzie z tym żyć. Tu nie chodzi o usuwanie ciąży jako metody antykoncepcji, for God's sake.
Sorry
3 miesiące temu
Nie trawie
Huhu
3 miesiące temu
Nie lubię jej od zawsze
Alicja
3 miesiące temu
Czy Państwo nie widzą, że Pani Marta nie grzeszy rozumem...
Iili
3 miesiące temu
Lipińska nie jest kobieta!!! Dziewczyny nie obserwujcie jej. Ona ma gdzies lis kobiet i to co dzieje się w naszym kraju
...
Następna strona
bDzydXdj