Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Marti Renti komentuje porównania do Deynn: "Jestem BARDZIEJ KLAUNEM"(WIDEO)

44
Podziel się:

Marti Renti w rozmowie z Pudelkiem wyjaśniła, że jej poczynania w sieci znacznie różnią się od działalności Deynn. Influencerka zdradziła także, co sądzi o koleżance po fachu.

Marti Renti komentuje porównania do Deynn: "Jestem BARDZIEJ KLAUNEM"(WIDEO)
Marti Renti komentuje porównania do Deynn (Instagram, Pudelek Exclusive)

Marti Renti to jedna z najpopularniejszych polskich fit-influencerek i tiktokerek. 25-latka może pochwalić się 659 tys. obserwatorów na Instagramie, jej filmiki na tiktoku śledzi natomiast aż ponad 2,4 mln użytkowników. Nie jest tajemnicą, że Marta Rentel chętnie promuje w sieci zdrowy tryb życia i jest stałą bywalczynią siłowni. Swego czasu influencerkę porównywano nawet do Deynn.

Ostatnio Marti Renti wybrała się na galę GymGlamour. Postanowiliśmy więc zapytać tiktokerkę, co sądzi na temat porównań do Deynn. W rozmowie z Michałem Dziedzicem Marta przyznała, że wcześniej nie zdawała sobie sprawy, że niektórym kojarzy się z działalnością koleżanki po fachu. Podkreśliła również, że ona i Deynn znacząco się różnią.

Zobacz także: Martirenti o porównaniach do Deynn: "Jestem większym klownem"

Ja jestem bardziej klaunem. Totalnie bardziej. Jakby, ja robię różne głupie tiktoki, filmiki. Ja totalnie mam do tego dystans, a Deynn jakby nie robi już takich rzeczy. Znaczy, w ogóle nie robiła - powiedziała Pudelkowi influencerka.

Zapytaliśmy również Marti Renti, czy darzy Deynn i Daniela Majewskiego sympatią. Tiktokerka przyznała, że prywatnie nie było jej dane poznać małżeństwa.

Nic nie sądzę, bo ich nie znam jeszcze. Oglądam ich, ale nic nie sądzę, bo nie znam, więc ciężko mi powiedzieć. Nie mam niczego takiego, że mogłabym kogoś nie lubić, jak kogoś nie znam. Wiesz, o co chodzi. To jest nieobiektywne wtedy - wyjaśniła.

Dostrzegacie podobieństwo między Marti Renti a Deynn?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(44)
Zuza
9 miesięcy temu
W normalnym świecie ta dziewczyna nie miałaby za co żyć. Nie ma takiego zawodu jak tik tokerka. Wystarczy że ta apla zniknie i dziewczyna zniknie razem z nią.
cośstrasznego
9 miesięcy temu
....jakby mam pytanie - czy ona się nafiukała czegoś, mówiąc tą wypowiedź?
Jakby
9 miesięcy temu
Jakby...k0rwa niech ktoś wytłumaczy im jak używać jakby tego słowa jakby.
Facetka od Po...
9 miesięcy temu
Bardzo inteligentna wypowiedz… bardzo 🤦🏼‍♀️
dededd
9 miesięcy temu
na youtube ktoś wstawił filmy z wiadomościami do kobiet byłego męża Dody , na zasadzie rola za sex ;)
Najnowsze komentarze (44)
wewwe
8 miesięcy temu
Ten styl wypowiedzi, te pięknie dobrane słowa. Erudytka. Otworzy usta i płynie czyste złoto, jak rymował Abradab. Wystarczy posłuchać jej przez kilka sekund i wiesz, że to nie tylko siłownia, ale i jaki umysł! Nic dziwnego, że w naszym pięknym świecie jej posty i filmiki przyciągają setki tysięcy fanów. Wszak tak mądrych osób, jak sama "influłenserka", w naszym kraju jest w bród. Serce rośnie widząc to pokolenie! Naprawdę losy naszego narodu będą w dobrych rękach!
Asiulek
9 miesięcy temu
Nie dorasta Deynn do piet😊
Ehhhh
9 miesięcy temu
Co wy się tak dowalacie do tej Deynn ostatnio, dziewczyna żyje swoim życiem, nie trzyma się z nikim z show biznesu, nie komentuje niczego i nikogo nie obraża, była ostatnio na imprezie gym glamour bo ma podpisany z nimi kontrakt a tak to nawet nie bywa na żadnych tego typu imprezach. Cooo, ktoś żyje normalnie to trzeba im dowalić?
Kamil śmiałek
9 miesięcy temu
Miliona to bym w życiu nie zapłacił raz że tylu nie posiadam a drugie szkoda
Kamil śmiałek
9 miesięcy temu
Miliona to bym w życiu nie zapłacił raz że tylu nie posiadam a drugie szkoda
Klasyk
9 miesięcy temu
Marian, tu jest jakby luksusowo....
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
9 miesięcy temu
O KIM WY PISZECIE? 15 LAT TEMU PISALIŚCIE O GWIAZDACH KINA, BYŁY ZAGRANICZNE NEWSY ITD. A TERAZ? SAME GWIAZDKI INSTAGRAMA... I OMAWIANE RZECZY TYPU HOTEL PARADISE... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Informatyk
9 miesięcy temu
Ile dzieci mają godzin polskiego teraz, że nie są w stanie napisać poprawnie jednego zdania? Co za straszliwy bełkot?
Majka
9 miesięcy temu
Do teraz nie wiedziałam, że ona działa niby w fit branży.. Ja ją tylko kojarzyłam z fame mma, że miała tam "walczyć"... Żyjemy w czasach gdzie każdy może być kimś znanym, znanym i celebrowanym nawet z wysmarowania się własnym gó*nem. Gdzie ja żyję?!
szok
9 miesięcy temu
czemu nagle o niej piszecie?
Kajtek
9 miesięcy temu
Pamiętasz jak byłaś z Mikołajem? Do tej pory nie oddałaś kasy co pożyczył Ci na auto
hmm
9 miesięcy temu
czemu o tym czytamy?
fred
9 miesięcy temu
jeez, kto to na boga jest??????
Robson
9 miesięcy temu
CZY TYLKO JA NIE MAM POJĘCIA KIM SĄ TE PANIE? :/
Oferty dla Ciebie