Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Matki dzieci Jakuba Rzeźniczaka łączą siły. Pierwsza dała drugiej... bon na NOWORODKOWĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

191
Podziel się:

"Kochana siostrzyczka" - cieszy się Magdalena Stępień, nowa była dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka i matka jego drugiego dziecka. Milutko?

Matki dzieci Jakuba Rzeźniczaka łączą siły. Pierwsza dała drugiej... bon na NOWORODKOWĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
Matki dzieci Jakuba Rzeźniczaka łączą siły (Getty Images)
bEDbxkwR

Jakub Rzeźniczak znów przeżywa rozkwit popularności, niestety nie z powodu osiągnięć sportowych w Wiśle Płock, a wyjątkowo barwnego życia towarzyskiego. Niedawno jurny piłkarz po raz drugi (oficjalnie) został ojcem. Synka Oliwiera odebrał nawet ze szpitala, pod którym czekała jego nowa dziewczyna, z którą potem pojechał na romantyczny posiłek do baru przy trasie na Drobin pod Płockiem.

Wygląda na to, że Magdalena Stępień dość szybko otrząsnęła się z traumy bycia nową byłą dziewczyną Rzeźniczaka i wydaje się być pogodzona z losem: Magdalena Stępień komentuje rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem: "Wiem, że SAMODZIELNE RODZICIELSTWO nie będzie łatwe"

bEDbxkwT
Zobacz także: Zniszczyli zabytkowe budynki w Płocku. Ostra reakcja konserwatora

Matka Oliwiera cieszy się z samotnego rodzicielstwa, w czym - dość niespodziewanie - wspiera ją Ewelina, matka pierwszego dziecka, do którego Rzeźniczak przyznał się po dwóch latach.

Magdalena Stępień pochwaliła się właśnie na Instagramie, że jej syn Oliwier "dostał" bon na noworodkową sesję zdjęciową, którego sponsorkami są siostra Inez i jej mama, Ewelina. Kochana siostrzyczka. Dziękujemy - napisała uradowana Stępień.

bEDbxkwZ

Ciekawe, czy na sesję zaproszą Jakuba. A może cała piątka zrobi sobie rodzinny portret?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDbxkxa
bEDbxkxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(191)
Mis
2 miesiące temu
Nic tak nie cementuje przyjazni jak wspolny wrog ;)
Barbara
2 miesiące temu
Strasznie osiedlowa uroda, ani dużo nie zarabia, pewnie jakiś błyskotliwy też nie jest. Edyta ma mega szczęście, że nie została matka jego dziecka. Jedna mądra z nich wszystkich.
Oliwier
2 miesiące temu
Zaraz beda dwiema najlepszymi psiapsi i będą doic z fr... kase 😅No cóż. Jak se pościelisz...
bEDbxkxv
She
2 miesiące temu
W sumie to fajnie… ten sam ojciec dzieci jako rodzeństwo powinny mieć kontakt. Nie ma co był jadowita żmija.
Nieświadoma
2 miesiące temu
Co z tą Kinga Pod każdym artykułem jest w kom 😂
Najnowsze komentarze (191)
Obiektywny
2 miesiące temu
Biedny chłopak ma pustą głowę.Dobrze, że chociaż piłkę jako tako kopie bo co On innego mógłby robić 🤔a alimenty trzeba płacić.
Swer5
2 miesiące temu
A czy one zdają sobie sprawę z tego, że za niedługo tych braciszkow i siostrzyczek będzie więcej, a to oznacza mniej kasy do podziału, tym bardziej, że kariera tego Cześka zbliża się ku końcowi, a Lewandowski to to nie jest..
Dziadek
2 miesiące temu
Słuchając i czytając o nim ten facet nie zdaje sobie sprawy że już jest skończony
gość
2 miesiące temu
Ciekawe, jak te kobiety funkcjonują w swoim środowisku, chodzą z podniesioną głową? Pierwsza dawała żonatemu, licząc, że porzuci dla niej żonę, druga znając jego przeszłość, do tego sama będąc przez niego zdradzona, weszła w ten układzik bez zastanowienia. Wszyscy o tym wiedzą. Teraz jeszcze obydwie lansują się w mediach społecznościowych nie rozumiejąc, że kompletnie nie mają powodów do dumy.
gość
2 miesiące temu
Inez i Oliwier, hmm, następne może będą bliźnięta; Alan i Andżelika? Swoją drogą, jak ten facet ma ponieść jakiekolwiek konsekwencje, jeśli durne baby ustawiają się do niego w kolejce? Jedyna konsekwencja to obowiązek alimentacyjny. Gdy skończy się jego sportowa kariera, wysokość alimentów też spadnie, a matkom jego dzieci pozostaną tylko romantyczne wspomnienia i niespełnione nadzieje.
Nero
2 miesiące temu
Prosze mi wytłumaczyć, co ten koleś ma w sobie, że babki tak na niego lecą?
Kwa
2 miesiące temu
Czy to prawda, że Marta znów ma nowego?
Haha
2 miesiące temu
Inez od Rzeźnika
bEDbxkxn
Ala
2 miesiące temu
Co wy się chłopa czepiacie, dają chętnie to bierze. Już tam te panie bardziej myślą o przyszłości niż on.
Ola
2 miesiące temu
On wcale z wyglądu nie jest taki zły, ładne oczy, włosy,postawny, wysportowany, nieźle się ubiera, nie jak te brzuchate, łysawe i niestety często niedomyte Janusze. Ale co kto woli.
Zula
2 miesiące temu
Rzeźniczak-pożeracz niewieścich serc.
porto
2 miesiące temu
I dobrze! A krolik niech placi na dzieci:)
Hania37
2 miesiące temu
Co te dzieciny widzą w takim byku rozpłodowym który wszędzie zaznacza teren. Widzą może kase ale zaniedługo tej kasy braknie bo na alimenty nie urobi będzie musiał brać dwa etety
ABC
2 miesiące temu
Toż to materiał na film. Przykładowa scena: Obszerny luksusowy dom zamieszkały przez grupę kobiet, każda przynajmniej z jednym dzieckiem . W domu gosposia, niania, stróż. Podjeżdża Mercedes. Wychodzi z niego pan i wchodzi do przestronnej sieni. Panie ustawiają się w szeregu, wszystkie wyszykowane. Pan wskazuje palcem na jedną z nich i mówi: - dzisiaj ty.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbxkyg
bEDbxkyh
bEDbxkyi
bEDbxkyj
bEDbxkyk
bEDbxkxP