Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Matylda i Mateusz Damięccy pielęgnują pamięć o ojcu na premierze filmu z jego udziałem

159
Podziel się:
159
Podziel się:

Matylda i Mateusz Damięccy pojawili się na premierze filmu "Cisza nocna". To produkcja, w której swoją ostatnią rolę przed śmiercią zagrał ich ojciec. Maciej Damięcki zmarł w listopadzie 2023 roku. Tak dzieci uczciły jego pamięć.

1
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy pielęgnują pamięć o ojcu na premierze filmu z jego udziałem
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu (KAPiF)
0
0

Już wkrótce na ekrany kinowe trafi film "Cisza nocna". Produkcja w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego opowiada o 80-letnim aktorze Lucjanie, który zostaje oddany przez syna do domu opieki. Główną rolę w produkcji zagrał Maciej Damięcki. Była to jego ostatnia rola przed śmiercią. 

Maciej Damięcki zmarł w listopadzie 2023 roku. W przeszłości dwa razy wygrał walkę z nowotworem. W chwili śmierci miał 79 lat. Podczas finałowej gali tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni Maciej został pośmiertnie uhonorowany statuetką za "wyjątkowy wkład artystyczny". Nagrodę odebrały jego pociechy. Mateusz i Matylda Damięccy pojawili się również na uroczystej premierze filmu "Cisza nocna", która miała miejsce we wtorek, 29 października.

Słynne rodzeństwo zaprezentowało się razem na ściance. Syn aktora zdecydował się na granatowe spodnie, czarny golf oraz niebieską marynarkę w kratę. Mateusz dobrał także okulary z oprawkami dopasowanymi kolorystycznie do stylizacji. Matylda wybrała z kolei zieloną kurtkę bejsbolówkę, którą zestawiła z krótką, wzorzystą spódniczką, masywnymi butami oraz zielonymi rajstopami. Pociecha Damięckiego swój "look" na czerwony dywan uzupełniła czapką z daszkiem.

Zobaczcie, jak dzieci Macieja Damięckiego zaprezentowały się na premierze.

2
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu "Cisza nocna"
3
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu "Cisza nocna"
4
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu "Cisza nocna"
5
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu "Cisza nocna"
6
 / 6
Matylda i Mateusz Damięccy na premierze filmu "Cisza nocna"
KOMENTARZE
(159)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Marta S.
rok temu
Pamięć o TW „Bliźniaku”, który za kasę sprzedawał do SB latami kolegów aktorów. K…a, a nie człowiek.
Dorota F.
rok temu
Naprawdę na tą okazję nie można było się ubrać elegancko? Co wcale nie oznacza postarzania się.
Aśka
rok temu
Kupiłam dzisiaj przez Amazon papier toaletowy z wizerunkiem Harris. Chętnie zużyję.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Cringe
rok temu
Pani Matylda 40-latka udająca nastolatkę? Stylówka tragedia
Wyślij
rok temu
Resort pozdrawia
Lolo
rok temu
ps "Bliżniak"
Poeta
rok temu
A koleżanka tatusia Stokrotka też była?
Mmmmm
rok temu
'ona miała suknie kolorowa, czarne getry, czapkę i bluzę sportowa " może piosenka była inspiracją 💃😊🙈😂
NAJNOWSZE KOMENTARZE (159)
tęcza
rok temu
ciepła matylda
Ella
rok temu
Mateusz klasa🤔 dojrzały, zadbany młody mężczyzna. Można brać przykład.
Gonzo
rok temu
A gdzie moj komentarz co wam nie pasi?
Ewa
rok temu
Czterdziestoletnia dziewczynka🤣🤣🤣
zenek
rok temu
w IPNie może jakieś artefakty mają - można dopytać
Eva
rok temu
Słynne rodzeństwo🤣🤣🤣
Rozbawiony
rok temu
Ubrała się w punkt. Tak o niej zawsze piszą fani
olo
rok temu
a aktorzy na których ich tatuś donosił do SB jako TW byli na premierze???
jwirey
rok temu
Dziwna ta Matylda.....Lata lecą,a ona czapka z daszkiem,bejsbolówka,spódniczuszka kilkuletniej dziewczynki i....głupie miny.
Anka kijanka
rok temu
Czas by dzieci zachowały się właściwie i przeprosiły oficjanie za złe dziedzictwo, poszkodowanych aktorów. Mam nadzieję, że dzieci wzniosą się na odpowiedni poziom, że będzie je na to stać.
Dorota F.
rok temu
Naprawdę na tą okazję nie można było się ubrać elegancko? Co wcale nie oznacza postarzania się.
płetwa
rok temu
Z tą dziewczyną jest coś nie tak. Wściekła na cały świat, głównie na pisiorów, rysuje te swoje grafiki. Manifestuje swój bunt dziwnym ubiorem, fryzurą, brakiem makijażu. Nie piszę tego złośliwie, ale widać, że w ich domu było coś dysfunkcyjnego.
Kotłownia.
rok temu
Tatuś nie dość że T.W to aktorska 5 liga. Tak samo jak stary zalewskiego.
kalafior
rok temu
tak czytam i nie wierzę ,ile tu nienawiści zazdrości a jacy wszyscy mądrzy}}} wy na jej miejscu to bylibyście pomnikami wszelkich cnót.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.