Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Mąż domniemanej kochanki księcia Williama ZNIKA z królewskiego dworu! Kate Middleton maczała w tym palce?

115
Podziel się:

David Rocksavage, po ponad trzech dekadach utracił stanowisko markiza Cholmondeley. Choć jego odwołanie jest związane w wieloletnią tradycją, media doszukują się drugiego dna. Chodzi o rzekomy romans jego żony, Rose Hanbury, z księciem Williamem.

Mąż domniemanej kochanki księcia Williama ZNIKA z królewskiego dworu! Kate Middleton maczała w tym palce?
Mąż rzekomej kochanki księcia Williama znika z królewskiego dworu (Getty Images)

Ci, którzy śledzą poczynania royalsów, z pewnością pamiętają, że w 2019 roku brytyjskie media huczały na temat doniesień o rzekomym romansie księcia Williama. Syna króla Karola III miały swego czasu łączyć wyjątkowo bliskie relacje z wieloletnią znajomą żony, Rose Hanbury. Plotki na temat tej znajomości powróciły pod koniec lipca, gdy to w sieci pojawiły się publikacje dotyczące łóżkowych atrakcji, jakie miała ponoć zapewniać mężowi Kate Middleton jego domniemana kochanka. Jakby tego było mało, według "dowodów" przedstawionych przez jedną z tiktokerek, Rose i William mieli się także doczekać wspólnej pociechy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karol III poradzi sobie jako król? "To będzie generowało konflikty"

Teraz temat Hanbury znów powrócił. Tym razem jednak nie w związku z kolejnymi szczegółami dotyczącymi znajomości z księciem, a za sprawą jej męża. David Rocksavage, bo o niego chodzi, po ponad trzech dekadach piastowania stanowiska markiza Cholmondeley zakończył pracę na królewskim dworze. Zastąpił go 73-letni Rupert Carington.

Choć utrata stanowiska wynika z tradycji, zgodnie z którą po śmierci monarchy funkcję markiza przejmuje członek kolejnej arystokratycznej rodziny, media doszukują się w całej sytuacji nawiązań do romansu Williama z żoną Davida. Niektórzy w decyzji o zmianie na tym zaszczytnym stanowisku widzą prywatną zemstę nowego monarchy, jednakże eksperci podkreślają, że po odejściu królowej Elżbiety nie mogło stać się inaczej.

Faktem jest jednak, że odtąd zarówno Rocksavage, jak i jego żona nie będą już tak blisko królewskiego dworu jak dotychczas. Kate skacze z radości?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Sylwia
rok temu
Domniemana - słowo klucz. Jeśli William zdradził Kate z tym Sidem z epoki lodowcowej to ja nie wiem, co nie tak jest z tymi facetami.
mhm
rok temu
Karol wymienia ludzi królowej na swoich, taka kolej rzeczy... co ma Kate do tego to nie wiem.
Jęzor
rok temu
Ale Pudel pojechal 🙄😵‍💫 ten pan się nazywa David Cholmondeley, i jest 7-mym Markizem Cholmondeley. A także jest hrabią (Earl) Rocksavage. A stanowisko które mu się zakończyło to Lord Great Chamberlain. I tak to jest z tym stanowiskiem ze kto pierwszy kopnie w kalendarz albo królowa albo on to stanowisko tego właśnie Lorda Wielkigo Szambelana przechodzi na innego arystokratę. Nie stracił ani markiza ani hrabiego .. a już napewno się stracił swojego nazwiska Cholmondeley… może tylko stracił miłość żony. Ale to nic, jako Brytyjczyk napewno sobie odbije w siedmiosob
Pfff
rok temu
Tak, Kate nie ma co robic tylko zajmować się domniemaną flamą. Litości
hej
rok temu
i bardzo dobrze, ale dlaczego meza?
Najnowsze komentarze (115)
no fake news
rok temu
pocieszajace ze istnieje narod jeszcze bardziej p... niz polacy
Gosc
rok temu
Rosa ma piękne oczy i jest atrakcyjna a sucha szkapa Willi to tylko do rodzenia dzieci wstrętna ta kaśka i uśmiech falszywy
Gaz do dechy
rok temu
Albo niekorzystne zdjęcie.. albo to facet przebrany za Kate w białej sukience
Jgtug
rok temu
Ależ przydcy ludzie!
Xxxxx
rok temu
Przeciez tam wszyscy na tym dworze to sama rozpusta
Gość
rok temu
Jak można mieć tak starego męża. Przecież ona wyglada jak z ojcem. Jak oni że sobą sypiaha,to zahacza o pedofilię.
jesus78
rok temu
typowy angielski wyraz twarzy
Jako
rok temu
Nie sadze żeby William zdradzał żonę, oni naprawdę wzięli ślub z miłości, nie wszyscy faceci myślą tylko kroczem
GdzieWesele.p...
rok temu
Ludzie zawsze będą za dużo mówić i doszukiwać się "prawdy", która nie zawsze istnieje..
Zuzanna
rok temu
A nikt nie pisze że Wiliam nie takie cudo, tylko o kobietach mowa. Nikt nie widział tej zdrady, nie ma najmniejszego dowodu, ale jest temat stale odnawiany jak nie ma o czym pisać.
gośc
rok temu
Wylatują z dworu, i bardzo dobrze.
Pfff
rok temu
Taki sam jak tatuś. Żona w ciąży a jego swędziało. Okropny jest, ja na miejscu tej żony to bym zrobiła dobra jazde... Tym bardziej jaka brzydka ta kochanka, pasowała do niego. Ludzie lubią podobnych do siebie hehe
taki morał
rok temu
Czyli teraz Rose może dać kasza byłemu markizowi, pozabijać swoje dzieci i przyjechać do mnie.
znachor
rok temu
Przyjdzie dzień, że William jeszcze kopa w twarz dostanie od Kate. Będziecie zaskoczeni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie