Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Meghan Markle miała tajne przezwisko w rodzinie królewskiej. Wymyślił je książę Karol

140
Podziel się

Podobno książę Karol uważał, że to wyraz podziwu dla jej nieustępliwego charakteru. Trudno powiedzieć, czy Meghan Markle też była tak zachwycona...

Meghan Markle miała tajne przezwisko w rodzinie królewskiej. Wymyślił je książę Karol
Meghan Markle miała "sekretne przezwisko" w rodzinie królewskiej (Getty Images)
bEhSubkR

Dwa miesiące temu świat brytyjskiej rodziny królewskiej zatrząsł się w posadach, gdy książę Harry i Meghan Markle udzielili pamiętnego wywiadu Oprah Winfrey. Wśród wielu kontrowersyjnych wątków pojawił się i temat rasizmu - podobno "ktoś z rodziny królewskiej" zastanawiał się, "jak ciemny" będzie mały Archie. Ciąg dalszy już znamy: MeghanHarry zerwali z rodziną grubsze więzy i przeprowadzili się do Stanów.

Na każdym kroku mówią też, że w rodzinie królewskiej nie było im łatwo. Cierpieć miała zwłaszcza Meghan, która czuła się nieakceptowana do tego stopnia, że pojawiły się u niej myśli samobójcze. Nikt z rodziny królewskiej nie skomentował oficjalnie tych rewelacji. Ograniczono się jedynie do lakonicznego oświadczenia, że Meghan i Harry zawsze zajmują w sercach bliskich szczególne miejsce.

bEhSubkT

Być może dowodem na to "szczególne miejsce" miało być... przezwisko, jakie wymyślił dla synowej książę Karol. Podobno od zawsze był pod wrażeniem jej niezłomnej natury i silnego charakteru, co postanowił zawrzeć w tajnym pseudonimie nadanym Meghan.

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Rodzina królewska mogła nie pochwalać, że Meghan i Harry zrezygnowali ze swoich obowiązków, mimo że zrobili to, by uciec ze środowiska, które wyraźnie nie było dobre dla ich zdrowia psychicznego. Wydaje się jednak, że książę Karol miał wiele szacunku dla nieustępliwej natury Meghan - pisze Christine-Marie Liwag Dixon w portalu The List.

bEhSubkZ

To właśnie Christine-Marie Liwag Dixon ujawniła, że książę Karol przezwał Meghan "Tungsten", co oznacza... wolfram. Może i brzmi dość oryginalnie, ale gdy pod koniec XVIII wieku wyodrębniono ten metal, także w języku polskim posługiwano się tym słowem - to połączenie szwedzkich tung ("ciężki") i sten ("kamień"). Książę Karol widział w "Tungstenie" same zalety.

Wolfram to najtwardszy metal naturalnie występujący w przyrodzie. To całkiem zgrabny komplement, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności - komentuje Christine-Marie Liwag Dixon.

Myślicie, że Meghan myślała to samo?

bEhSubla
bEhSublb
bEhSublu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Tycoon
2 tyg. temu
No i wolfram jest czarny. Można lecieć do Oprah
........
2 tyg. temu
Meghan tam nie pasowała
Siu
2 tyg. temu
Wolfram jest czarny.
bEhSublv
Lol
2 tyg. temu
Co ten Harry w niej zobaczył ?
****
2 tyg. temu
Harry to zakała rodziny
Najnowsze komentarze (140)
Angie
2 tyg. temu
pozniej ona go zostawi a rodzina go bedzie miala gdzies...lol przykre ale prawdziwe...
....
2 tyg. temu
Sporo wskazuje, że Megan jest dyssocjalna
Gość
2 tyg. temu
Polacy! zapomnieliście już o Oświęcim?!
gość
2 tyg. temu
Oczywiście nie ma żadnych dowodów na tę rewelację.
ada
2 tyg. temu
Czyżby chciał elegancko nazywać ją „czarną” i nie być posadzonym o rasizm??? gratuluję pomysłu, skojarzeń z tym metalem można mieć wiele
Smuta
2 tyg. temu
Jak to mówią ludzie,zresztą bardzo mądrzy. Prawda zawsze leży po środku.
MEDYK
2 tyg. temu
MEGAN... A U NAS - FAŁSZYWA PLANDEMIA, FAŁSZYWE TESTY PCR, FAŁSZYWE STATYSTYKI ZAKAŻEŃ I ZGONÓW NA COVIDA, A TERAZ FAŁSZYWE STATYSTYKI NOPÓW !!! LEKARZE NIE ZGŁASZAJĄ WSZYSTKICH SKUTKÓW UBOCZNYCH !!! NIE EWIDENCJONUJĄ WSZYSTKICH ZGONÓW PO "SZCZEPIONKACH" .. MŁODZI, ZDROWI LUDZIE UMIERAJĄ NA ATAKI SERCA ... MZ NIE MA DANYCH, ILE JEST W POLSCE OZDROWIEŃCÓW. JEDNO JEST PEWNE: TE BIOBÓJCZE SUBSTANCJE NIE ZOSTAŁY W POLSCE ZBADANE, A ZOSTAŁY DOPUSZCZONE WARUNKOWO DO STOSOWANIA PRZEZ EMA, W POLSCE NIE ZNANY JEST SKŁAD TYCH "SZCZEPIONEK" - ZABIJAJĄCYCH GWIAZD... PRĘDZEJ LUB PÓŹNIEJ... ŚMIERĆ W STRASZNYCH MĘCZARNIACH.... CZŁOWIEK DUSI SIĘ I DO KOŃCA JEST ŚWIADOMY, ŻE UMIERA ... STRASZNIE CIERPI.... SZCZEPIONKI ZAMIAST GAZU... SZYBKO, TANIO I SKUTECZNIE... A POTEM BĘDZIE "WYSZCZEPIANIE" MŁODZIEŻY I DZIECI .... AŻ WRESZCIE NADEJDZIE UPRAGNIONE PRZEJMOWANIE BEZDZIEDZICZNYCH MAJĄTKÓW PRZEZ TYCH, KTÓRZY TO ZAPLANOWALI, WIEDZĄ, ŻE TO ŚCIEMA, NIE CHODZĄ W MASKACH I NIE TRZYMAJĄ DYSTANSU .... PODSKAKUJĄ I ŚPIEWAJĄ LA LA LA.... A WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW.... NADAL HIPNOTYZUJE SIĘ PRZEZ TV, PIJE PIWO I OBJADA SIĘ CHIPSAMI.... KORONAŚWIRUS OBRZEZAŁ IM MÓZGI .... NIE WIDZĄ ŻADNEGO ZAGROŻENIA I ŚLEPO WIERZĄ W ANTYPOLSKĄ PROPAGANDĘ ... TYLKO NIELICZNI PATRIOCI WALCZĄ Z REŻIMEM PROWADZĄCYM DO ZAGŁADY SUWERENA ... . PRZYKRE, ALE PRAWDZIWE ...
Makrela
2 tyg. temu
Parr stuleci temu tylko grupka najbogatszych ludzi z brytanii miała dostęp do uczelni i podróży naukowych z darmową siłą roboczą po podbitych krajach pisząc te swoje prace naukowe na tematy o których rdzenni ludzie bez tytułów wiedzieli więcej. Od kiedy każdy obywatel ma takie same możliwości okazuje się że pokolenia imigrantów są bardziej kreatywni w odkrywaniu nowych rzeczy niestety na konto nierobów pod tą samą flagą. Dlatego pałac aż zalewa z zazdrości że młoda ambitna facetka która samotnie dokonała więcej niż oni wszyscy razem nie wliczając spadku przodków z którego tylko korzystają zadzierając nosy pochodzeniem powinowactwa. O Polakach jeszcze gorzej sądzą skoro s.p. dziadek nawet się przed gronem ludzi nie wstydził powiedzieć polskiemu studentowi że go dziwi że on na wyspę do roboty przy zbiorach nie przyjechał to co dopiero o ciemnej gadają za zamkniętymi drzwiami.
bEhSubln
zobi
2 tyg. temu
Ten Karol to jednak ma poczucie humoru
Gosc
2 tyg. temu
News z przed trzech lat, szybcy normalnie jestescie...
aleee
2 tyg. temu
ale se powybierali ksiazeta zony no nie ma co
Chichota
2 tyg. temu
Czarni są obecnie większymi rasistami niż biali. Meghan z resztą ma jakieś kompleksy na tym punkcie bo obsesyjnie prostuje swoje naturalnie mocno kręcone włosy jakby sama chciała odciąć się od swoich korzeni
Polska Polka
2 tyg. temu
Zalezy w jakim kontekście to powiedział, jestem bliska pewnosci ze wymyślkl z powodu nieustępliwości i ja twż bym taka była..nie znoszę dominacji..
Mini
2 tyg. temu
Miał na myśli że to twardy kamień do rozgryzienia.
...
Następna strona
bEhSublP