Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Michał Milowicz spaceruje z kilkumiesięcznym synem i sprzedaje całusy młodszej o 13 LAT ukochanej

229
Podziel się:
229
Podziel się:

Paparazzi napotkali Michała Milowicza, gdy spacerował z ukochaną Katarzyną Kędzierską i kilkumiesięcznym synem Maurycym. Szczęśliwi rodzice nie szczędzili sobie czułości i wpatrywali się w potomka jak w obrazek.

1
 / 11
Michał Milowicz spaceruje z synem i sprzedaje całusy młodszej o 13 lat ukochanej. Fajna rodzinka?
Michał Milowicz spaceruje z synem i młodszą o 13 lat ukochaną
Michał Milowicz spaceruje z synem i młodszą o 13 lat ukochaną (Pudelek Exclusive)
0
0

Michał Milowicz rozpoczął karierę sceniczną w 1991 roku udziałem w musicalu "Metro", a następnie przez wiele lat występował na deskach Teatru Studio Buffo. Na dużym ekranie debiutował w 1995 roku w filmie "Młode wilki", jednak szeroką popularność zdobył za sprawą ról w takich komediach sensacyjnych jak "Sztos", "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek kojota". W telewizji wyróżniał się rolą Cezarego w serialach "Lokatorzy" i "Sąsiedzi", a także występował m.in. w "Klanie", "Barwach szczęścia" i w wielu programach rozrywkowych. Swego czasu Milowicz prężnia rozwijał również karierę muzyczną, zyskując przydomek "polski Elvis".

Prywatnie Michał od 2017 roku jest w związku z młodszą od niego o 13 lat Katarzyną Kędzierską, którą poznał podczas jubileuszowego spektaklu Teatru Buffo. Zakochani zaręczyli się w 2020 roku – w trakcie wakacji na wyspie Phuket w Tajlandii, a w grudniu 2024 r. ogłosili, że spodziewają się dziecka. Ich pierwszy syn Maurycy Aleksander Milowicz przyszedł na świat na początku marca.

Ten moment, kiedy się dowiedziałem... no ja przykląkłem z wrażenia. Zacząłem po prostu płakać, bo chłopaki nie płaczą, ale do pewnego momentu. Czekałem na to pół życia. Daj Boże, że następne pół przede mną jeszcze jako już dojrzałego ojca, który jest świadom już wielu rzeczy. I będę potrafił oddać to, co we mnie najlepsze i to, co przez lata starałem się nabywać moim bagażem doświadczeń w jak najskrupulatniejszy i jak najwartościowszy sposób - mówił Milowicz w "Halo tu Polsat".

Ostatnio paparazzi napotkali świeżo upieczonych rodziców na mieście. Po treningu odziany w sportowe wdzianko 54-latek dołączył do ukochanej i 3-miesięcznego synka, aby wspólnie przemierzać stołeczne ulice. Gdy Milowicz zauważył czyhającego w pobliżu fotoreportera, obdarował Kędzierską soczystym pocałunkiem.

Z okazji 30. lat Wirtualnej Polski zapraszamy do udziału w konkursie "Za co kochasz internet?". Do wygrania aż kilkaset podwójnych biletów na wyjątkowy koncert sanah, który odbędzie się 19 września 2025 r. na PGE Narodowym. Pokaż swoją kreatywność i świętuj razem z nami! Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie 30lat.wp.pl/konkurs

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Michała Milowicza i jego rodzinki.

2
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
3
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
4
 / 11
Michał Milowicz z synem
5
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
6
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
7
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
8
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
9
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
10
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
11
 / 11
Michał Milowicz z synem i ukochaną
KOMENTARZE
(229)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Małgorzata J.
6 miesięcy temu
I bardzo dobrze. Widać trafił na właściwą kobietę. On nigdy nie był typem sciankowca czy jakiegoś patocelebryty.
BRAUN
6 miesięcy temu
Chwale, pozdrawiam, chłopżyje życiem o którym hejterki tylko marzą. pozdrawiam serdecznie pare
Sławomir B.
6 miesięcy temu
Super, niech Wam się wiedzie. Bądźcie szczęśliwi.
Joanna
6 miesięcy temu
Uwielbiam tego Człowieka!!! Wystarczy, że na niego spojrzę, a buzia sama się uśmiecha...On jest wyjątkowo sympatyczny!!! Zdrowia!!!
Fiu fiu
6 miesięcy temu
Deweloper po 80 jeszcze robi to jest dopiero kozak.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
KaJa
6 miesięcy temu
Zazwyczaj panowie, którzy szukają młodszych pań dbają, aby dobrze wyglądać. Pan Milowicz z ilością tego dobra nieco przesadził.
Jolie
6 miesięcy temu
Mój ojciec też miał 50 lat na karku kiedy się urodziłam - byłam najmłodszym dzieckiem z rodzeństwa. Podobno mama rozpaczała, że nie doczeka mojej dorosłości... Tata ma dziś 90 lat, jest w świetnej formie. A ojcem był najlepszym. Cierpliwym, dojrzałym. Komentarze wysmiewajace późne rodzicielstwo są po prostu glupie i zawistne.
Lol
6 miesięcy temu
Dziecko to zawsze dar, a wypominanie tej parze różnicy wieku (i to nie jakiejs kolosalnej) i podkreślanie, ze ojciec jest 50. jest prymitywne... Nikogo sprawa kto, z kim i w jakim wieku zostaje rodzicem...
Hm...
6 miesięcy temu
On mi przypomina taki typ faceta co to za młodu stukał wszystko co się ruszało. Do czasu. Az kiedyś przyjrzał się w lusterku i w odbiciu zobaczył starego człowieka, wpadł w panikę, bo zadek siadł, kondycja już nie ta a i kobiety przestały się interesować panem ,,pięknym". I pomyślał, że dla wygody czas na stabilizację. No taki jest tego efekt. Oczywiście mogę się mylić, lwcs znam takie przypadki wygodnych pięknisiów
Urok
6 miesięcy temu
Ale on zmęczony życiem... Widać, że nie dba o siebie, pewnie mu się nie chce... Bęben wywalony, zaraz przyjdą choroby, albo już coś może jest.. Weź się chłopie ogarnij...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (229)
Xxx
5 miesięcy temu
Dobrze się ustawił jest kogo pobzykac 24 na dobe i niania dla synka,jesteś nikim konkubino milowicza,przejrzyj na oczy zanim cię przezuje i wypluje jak pozostałe panny,potrzebna byłaś do rozrodu a teraz do wychowania dzieciaka potem prędzej czy później pójdziesz na odstrzal
Nel
5 miesięcy temu
Nie chciałabym być dziewczyna do bzykania i wychowywania jego dzieciaka ,ona jest nikim ,nie jest żoną a narzeczonych to można mieć tysiąc to nic nie znaczy,jeśli nie chcę się z nią ożenić to już nic tu nie trzeba komentować żadne jego piękne słowa ,prezenty itp nie pomogą bo wyznacznikiem jest to że nie chce się z nią ożenić i to jest jego prawdziwy stosunek do niej!
Lukas
5 miesięcy temu
Nie wiem czy to jest mądre pokazywać twarz dziecka na lewo i prawo , na facebokach z wakacji w Grecji i innych portalach !większość gwiazd zakrywa twarz dzieci dopiero jak są trochę większe pozują do zdjęć ,bardzo nie rozsądne ,pokazywanie Kędzierskiej na porodówce w piżamie ,po porodzie głupota i niesmak panie milowicz nie zna granic ,rzucanie fotkami niemowlaka jak po bruku dla mnie co najmniej niesmaczne i niebezpieczne ,głupota nie zna granic!!!
Henio
5 miesięcy temu
Jak on ja zapłodnił z takim brzuszyskiem !jaki on zaniedbany jaki potwór się z niego zrobił!,a ona ręce długie jak u goryla i stopy kobieta z takimi długimi stopami ,koślawe paluchy u nóg kiedyś widziałem jak miała odkryte stopy
Tychan
5 miesięcy temu
Jaka ona zmarnowana ta konkubiną,milowicz popija to ona przy nim też napewno i opiekuje się dzieckiem dramat
Wiga
5 miesięcy temu
On wartości dziecku przekaże haha jak pić wódkę i być ojcem jednocześnie!ona też nie wiadomo co?!konkubiną i utrzymanka która nigdy nie doczeka się ślubu bo on nie ma w tym interesu ,bzyknal dzieciak jest i o to mu chodziło zenus
Gosc
5 miesięcy temu
Jeśli usuwacie komentarze to ja to prześlę gdzie indziej !!milowicz z konkubiną pod wpływem alkoholu są zdjęcia i nie ma reakcji nikogo że opiekują się dzieckiem !taki mamy teraz wizerunek gwiazd wzór dla innych
Gosc
5 miesięcy temu
Żenujące afiszuje się z tą dziwa z którą się nigdy nie ożeni ,chodziło mu tylko o znalezienie dziwy do rozrodu!drogie knajpy ,wyjazdy zagranicZne a matka milowicza starsza osoba chodzi brudna ,zaniedbana ,ubranie jak u bezdomnej sąsiedzi tej kobiety tak o niej opowiadają!a pan milowicz szaleje z takimdziwczyskiem rozwydrzonym i wydaje pieniądze na przepych
Aga
6 miesięcy temu
Przestańcie w każdym artykule o nim przypominać, że dzieli ich 13 lat. To nie jest jakaś szokująca różnica w ich wieku.
DzisJuzNie
6 miesięcy temu
Jezuuu, jak ja sie w nim KOCHALAM! Gratuluje.
Prawda
6 miesięcy temu
Fajny facet...bardzo zaniedbany...
Mia
6 miesięcy temu
OMG, 5 dych na karku i pieluchy, kołki, ząbkowanie, potem katary, bostonki i inne gluty, bunt 2 latka, 3,5 i pozostałe... Mam nadzieję że jest na to gotowy.
Helga
6 miesięcy temu
Nigdy bym już nie chciała przechodzić od nowa tych całych ceregieli z dzieckiem począwszy od ciąży.
Daria
6 miesięcy temu
Czemu mają służyć takie ganianie za ludźmi, pstrykanie im zdjęć i opisywanie tego? Matko,pudel, jakie dno prezentujecie...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
9.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
8.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
7.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
6.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
5.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
4.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.
3.

Georgina Rodriguez prezentuje rodzinne kadry oraz torebki z krokodyla warte 1,5 MILIONA ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Georgina Rodriguez pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć. Nie zabrakło rodzinnych ujęć. Ukochana piłkarza zdecydowała się także udokumentować część swojej wartej miliony kolekcji torebek.
2.

Zakapturzona Kinga Rusin maszeruje samotnie po Warszawie i przechodzi w niedozwolonym miejscu (ZDJĘCIA)

"Reporterka bez granic" Kinga Rusin nawiedziła Warszawę. 54-letnią celebrytkę "przyłapano" podczas załatwiania spraw na mieście.
1.

Celebrytki za kulisami wielkiej gali "Vivy!": gładka jak nastolatka Rozenek, zziębnięta Olejnik w mini, Mandaryna pod rękę z synem... (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem odbyła się wielka gala VIVA! PEOPLE POWER, na którym pojawił się prawdziwy tłum celebrytów. Gwiazdy chętnie pozowały na ściance, ale paparazzi czekali na nie również po wyjściu z imprezy. Zobaczcie zdjęcia!