Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Michał Piróg z sympatią (?) o Idzie Nowakowskiej: "Jej poglądy zgadzają się z poglądami TVP"

208
Podziel się

Choreograf dodał, że nie rozumie pracy dla TVP, ale nie jest zdziwiony pewnymi decyzjami. "Rozmawiałem z nią osobiście na ten temat, jak poszła do stacji i ja ją szanuję jako człowieka". O Egurroli już tak ciepło się nie wypowiada...

Michał Piróg z sympatią (?) o Idzie Nowakowskiej: "Jej poglądy zgadzają się z poglądami TVP"
Michał Piróg ocenia Idę Nowakowską (AKPA)
bErgYRYR

Trzecia edycja Dance, Dance, Dance zapowiada się niezwykle burzliwie. Po ogłoszeniu zawodników, w gronie których znaleźli się "nowi celebryci", czyli Marta i Paweł z Rolnik szuka żony, przyszła pora na ujawnienie składu jurorskiego. Za stołem zasiądą Ida Nowakowska, Agustin EgurrolaJoanna "wolne media są nam zabierane" Jędrzejczyk. O ile obecnością Nowakowskiej i Jędrzejczyk w TVP nikt się wybitnie nie przejmuje, Agustin Egurrola od kilku dni stał się obiektem krytyki swoich kolegów z branży. Wyjątkowo emocjonalnie zareagowała Kinga Rusin: Kinga Rusin "gratuluje" Agustinowi Egurroli nowej posady i ciepłego przyjęcia w TVP: "Żeby tylko PREZES NIE BYŁ ZAZDROSNY"

Barwnie sytuację opisał też Michał Piróg, który stwierdził, że "na balach u sk**wieli zawsze grała jakaś orkiestra", a zasłanianie się "robieniem rozrywki" nie usprawiedliwia jego zdaniem wspierania reżimowej telewizji: Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" pracujących w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"

Teraz Michał rozwinął swoją myśl w Fakcie. Znów zasugerował, że historia oceni decyzje jego kolegów z branży: Wiadomo, że ja też mam różne zdanie na różne tematy. Natomiast jeżeli ktoś mówi, że on tylko robi rozrywkę, to mi się taki przykład skojarzył, że są też artyści, którzy w trakcie różnych problematycznych doświadczeń na kartach historii też tylko grali koncerty, tylko malowali obrazy, tylko pisali muzykę i tylko ułatwiali życie... - powiedział.

bErgYRYT
Zobacz także: Ida Nowakowska jest gwiazdą TVP. Pamiętacie jej początki w show-biznesie?

Co ciekawe, Michał Piróg nie żywi jakiejś urazy do Idy Nowakowskiej, którą prywatnie podobno bardzo lubi. Akceptuje to, że ma inne poglądy niż on, w tym wypadku - zupełnie zbieżne z Telewizją Polską. Nie wiadomo jednak, czy Michał chciał ją w ten sposób skomplementować...

Ja nie znam Joasi [Jędrzejczyk - przyp. red.] poglądów. Ale są osoby, które się zgadzają z poglądami telewizji publicznej i ja to szanuję. Taką osobą jest Ida Nowakowska. Zresztą rozmawiałem z nią osobiście na ten temat, jak poszła do stacji i ja ją szanuję jako człowieka, szanuję jako artystkę. Ida ma takie, a nie inne poglądy, do czego ma prawo. To jest dziwna znajomość, ponieważ ja mam zgoła inne poglądy, ale nie pozostaje mi nic innego jak uszanować tą odrębność i chęć przynależenia do danej grupy - ocenił.

bErgYRYZ

Najwidoczniej największy żal Michał Piróg ma wciąż do Agustina. Choreograf zasugerował, że jego kolega może być poddawany cenzurze, bo z takimi sytuacjami, jak twierdzi, spotkał się już lata temu, gdy współpracował z Agatą Młynarską przy programie Świat się kręci.

Ja znam Agustina i wiem, że się sprawdzi dobrze... No chyba, że mu ktoś karze mówić coś konkretnego - obawia się Piróg w Fakcie. Ja mam doświadczenie z pracą w TVP. Pracowałem w TVP przez blisko 2 lata. Pomimo tego, że to nie był obecny rząd, ale już się wszystko ku temu skłaniało. Pamiętam, jak przed programem publicystycznym "Świat się kręci", prowadzonym przez Agatę Młynarską, w którym miałem okazję i przyjemność brania udziału, już się zaczynały sytuacje, że przychodziła produkcja i mi mówiła, co ja mam myśleć. Więc zakończyliśmy współpracę. Wydaje mi się, że teraz nie jest lepiej pod tym względem - opisał Michał.

Myślicie, że Piróg i Egurrola jeszcze kiedyś ze sobą porozmawiają?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bErgYRZa
bErgYRZb
bErgYRZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(208)
SAMI SWOI
5 miesięcy temu
Gwiazdy TVN: ojciec Andrzeja Morozowskiego z TVN24, Mieczysław Mordechaj Mozes Morozowski (wcześniej nazywał się Jodek Mordka) był działaczem młodzieżówki Komunistycznej Partii Polski. Po wybuchu IIWŚ tchórzliwie uciekł z Polski i przebywał w ZSRR – po jej zakończeniu trafił do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (UB), następnie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Ojciec Tomasza Lisa był prominentnym działaczem PZPR oraz dyrektorem Stacji Hodowli Zwierząt. Obecny redaktor naczelny "Newsweeka" w latach 80ych odbywał praktyki studenckie w komunistycznej NRD, na Uniwersytecie im. Karola Marksa w Lipsku. Tadeusz Olejnik, ojciec Moniki Olejnik, był majorem SB. Działał w Biurze "B" MSW PRL. Co ciekawe, w tym samym biurze pracowała matka sędziego Tulei (był Tuleja - obecnie Tuleya, ładniej!), który jest teraz wynoszony pod niebiosa przez nietykalną Kastę. Tomasz Sianecki to syn Bolesława Sianeckiego, oficera w komórce Służby Bezpieczeństwa, która prześladowała duchowieństwo i wierzących. Zgłosił się do pracy w SB w Mińsku Mazowieckim w roku 1964, a po czasie za osiągnięcia i zaangażowanie został przeniesiony do pracy w Warszawie. Pomijając kilkuletnią przerwę, służył w bezpiece do 1990 r. Ojciec Kingi Rusin to współpracownik służb PRL, aktywista ORMO i PZPR, ważny pracownik Radiokomitetu. Piotr Kraśko – wnuk największego w PRL antysemity Wincentego Kraśko, sekretarza KC PZPR, odpowiedzialnego za hańbę Marca’68. Ojciec pana Piotrusia to Tadeusz Kraśko, który najbardziej lubił kobiety i wódkę. Drugą żoną pana Tadzia, kapusia SB, była Nina Terentiew, która Piotrusia wylansowała. I tak dalej… i tak dalej. Witamy w TVN!
lolo
5 miesięcy temu
Pirógowi to najlepiej wychodzi komentowanie życia innych celebrytów. Wybił się na domniemanym romansie z Piaskiem. Tancerz, którego nikt nie widział jak tańczy.
ola
5 miesięcy temu
Tolerancja panie Piróg polega na tym że szanujemy różne poglądy...o to w tym wszystkim chodzi ...tak? Nie rozumiem w związku z tym z tej ironii pod adresem Idy Nowakowskiej. To samo można byłoby powiedzieć o panu....
bErgYRZv
Brr
5 miesięcy temu
A janie rozumiem pracy w tvn. Ale na nikogo z tej stacji nie pluje.
Zula
5 miesięcy temu
Również dużo osób nie rozumie jak można pracować dla TVN
Najnowsze komentarze (208)
__A
1 tyg. temu
Gdyby nie sławny tatuś byłaby nikim. Taka prawda
Gość
2 tyg. temu
Ja nie rozumiem jak można pracować w esbeckiej tvn.
Oli
5 miesięcy temu
Nie chciałabym mieć takich fałszywych przyjaciół, którzy za trochę inne poglądy spalili by Cię na stosie. Tak właśnie zrobiłeś Michał! To tak jakby moja przyjaciółka oświadczyła, że jest lesbijką a ja bym ją zdeptała za zmianę poglądów. Każdy ma prawo do swoich decyzji zawodowych i poglądów. Oczekujesz więc sam się tego stosuj
Lol
5 miesięcy temu
Piróg jest bardzo zakłamany. Oczekuję od innych tolerancji a sam nie jest tolerancyjny dla odmiennych poglądów. Pamiętam jak styrał chłopaka w jednej z edycji w top model jak nie płakał nad płatem mięsa tylko zwyczajnie pozował. Jeżeli to nie była reżyserka to ten Pan powinien skonsultować się z psychologiem a jeżeli była to niczym nie różni się od TVP
ppłk
5 miesięcy temu
Skąd wziął się tem piróg w przestrzeni publicznej?
Eva
5 miesięcy temu
Dziewczyno ciesz się szczęściem i nie zaprzątają głowy...
Gość
5 miesięcy temu
A co interesuje tego pana jakie ona ma poglądy wolno jej Idą jest fajna
Goja
5 miesięcy temu
Wszystko wiedzący celebryci, śmieszni są, tak płaczą że są hejtowani, a hejtują najwięcej
bErgYRZn
Juchas
5 miesięcy temu
Nie będzie kolarz pluł nam w twarz , i dzieci nam onacył
lodzia
5 miesięcy temu
oj Michał Michał, o Tobie można powiedzieć podobnie - trudno zrozumieć Twoją pracę dla TVN
Włącz myśleni...
5 miesięcy temu
Czy dziwi mnie to, że każdy komentarz zwolennika TVP jest albo napisany z jakimś błędem albo pełno w nim jadu...Nie nie dziwi mnie to.
Ewelina
5 miesięcy temu
Hmmm bo pewnie w TVN nikt nie mowi nikomu co ma mowic 😅 zart!!!
PPP
5 miesięcy temu
I to mowi nie tańczący tancerz
Anna
5 miesięcy temu
W którym niby momencie jedzie po Egurroli?
...
Następna strona
bErgYRZP