Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" pracujących w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"

338
Podziel się:

Michał Piróg otwarcie skrytykował znajomych z "You Can Dance" występujących obecnie w TVP. W jury show zasiadali kiedyś m.in. Agustin Egurrola i Ida Nowakowska - dziś jurorzy "Dance Dance Dance".

Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" pracujących w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"
Michał Piróg ostro o gwiazdach "You can dance" występujących w TVP (AKPA)

Chociaż trzeci sezon Dance Dance Dance jeszcze się nie rozpoczął, już zdążył wzbudzić w mediach spore emocje. Produkcja tanecznego show postanowiła bowiem wymienić właściwie całą jego obsadę. I tak w rolach prowadzących zadebiutują Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Z dotychczasowego składu jury swoją posadę zachowała natomiast jedynie Ida Nowakowska. Annę Muchę i Roberta Kupisza zastąpią za to Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk.

Nie jest tajemnicą, że zarówno Ida Nowakowska, jak i Agustin Egurrola lata temu związani byli z innym tanecznym formatem - You can dance. Choreograf był jurorem show TVN przez wszystkie jego edycje. Prowadząca Pytania na śniadanie była natomiast uczestniczką pierwszej odsłony programu, a w ostatniej serii oceniała występy uczestników.

Ostatnio czasy You can dance postanowił nieco powspominać Michał Piróg. Tancerz i choreograf, podobnie jak Egurrola zasiadał w jury programu od początku jego emisji aż do ostatniego odcinka. We wtorek Michał opublikował na swoim instagramowym profilu serię fotografii w towarzystwie obsady YCD. Przy okazji otwarcie wyraził swoje oburzenie faktem, że część jego znajomych z programu pracuje dziś w szeregach TVP.

#Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „To tylko rozrywka” - czytamy we wpisie choreografa.

Oceniając celebrytów występujących w programach rozrywkowych Telewizji Polskiej, Piróg postanowił wykorzystać dość wymowne metafory.

Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni, bo kochają seks, a inni, bo kochają pieniądze #amen - zakończył Piróg.

Zobaczcie wpis Michała Piróga. Rozumiecie jego oburzenie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
Pozdrawiam:)
11 miesięcy temu
Nie dla każdego jest miejsce w reżimowym tefałenie, panie Michale. A każdy chce zarabiać pieniądze. Co tu dyskutować?
Nick_prawdy
11 miesięcy temu
Pan Piróg jak zwykle kręci dramę, panie Michale trochę więcej tolerancji dla swoich kolegów z YCD
Treea
11 miesięcy temu
Przypominam Panie Piróg że każdy jest wolny, używając Pana słownictwa i nic Panu do tego co kto robi. Proszę się zająć swoją hipojryzją i nienawuścią do innych ludzi którzy mają inne spojrzenie na świat niż Pan.
Lileo
11 miesięcy temu
Praca jak praca. To teraz każdego będą piętnować bo pracuje akurat w TVP?
Irsio
11 miesięcy temu
Dance Dance Dance to program oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie. Tak samo nie jest polski jak polskie nie jest The Voice. Jednak są to uznane i dobre konkursy, więc występowanie w nich nie powinno być uzależnione od poglądów politycznych. Wątpię że Agustin popiera politycznie PiS, ale zarazem dobrze robi że nie odmawia tylko z tego powodu współpracy.
Najnowsze komentarze (338)
Judith21
11 miesięcy temu
Każdy pracuje gdzie chce. Pana TVP1 nie weźmie do pracy -za dużo tatuaży i wulgaryzmy wychodzące z Pana ust są straszne.
Cacy
11 miesięcy temu
Pirug kiepski tancerz jeszcze słabszy choreograf jest tak kiepski że nawet w TVP go nie chcom
basia
11 miesięcy temu
brawo panie Próg prawdę pan mówi ale to są ludzie bez honoru
Ciekawy
11 miesięcy temu
A co ten "menczyzna" z narodu wybranego prezentuje ? Reklama części rowerowych?
Gość
11 miesięcy temu
Demokracja!!!!!!!!
Pracownik
11 miesięcy temu
Jaki reżim? Pierogi i inni no bez przesady...
Marta
11 miesięcy temu
Chore czasy ktoś komuś dyktuje co ma robić. Kim jest Piróg?
Gość
11 miesięcy temu
Weź człowieku już lepiej nie mów nic ivdaj ludziom pracować! Mają propozycje i ok pracują dla ludzi!!!! Zachowujecie się jak histerycy!!!! Gratulacje, dla pracowników TVP , że nie ulegacie jakimś chorym urojeniom!!!! Oglądalność jest duża! Normalnie każdy ogląda różne stacje!!!!!
alan
11 miesięcy temu
A może jest odwrotnie, niech się Pan zastanowi nad tym Panie Pieróg, poza tym nie ładnie tak hejtować kolegów i koleżanki z branży, ponoć każdy ma wolny wybór..
Gosc
11 miesięcy temu
A kim jest Pirog zeby oceniac innych. Tancerz ktorego nikt nie widzial tanczacego
Gość 87
11 miesięcy temu
Uważam że Michał Piróg zachowuje się skandalicznie. Nie wolno upokarzać ofiar, to niedopuszczalne i nieodpowiedzialne.
gość
11 miesięcy temu
Panie Piróg chyba odzywa się w Panu zwykła zazdrość albo wasza tzw. udawana wolność w której brak jest wolności, pomimo, że głośno o niej krzyczycie, kto nie myśli tak, jak Wy lewacy i liberałowie ,to już wolności i akceptacji nie ma ,nie ma jej dla tych którzy nie grają z wami do tej samej bramki, odrzucacie wszystkich którzy myślą i czują inaczej jak Wy. Żeby mówić i wymagać wolności oraz akceptacji od innych ,hmm,,musicie wpierw sami nauczyć się jej.
Hhhhhhh
11 miesięcy temu
Pirog broń swojej stacji bo tylko tvn zatrudnia i promuje takie bagno jak wy gessler.,Wojewódzki, ci ludzie istnieją tylko dzięki robienia show w których poniża się innych.
Gok
11 miesięcy temu
Ha ha róbcie sobie TVN hotele wyspy gdzie popisy wyuzdane tego normalni ludzie nie ogl🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie