Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" pracujących w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"

339
Podziel się

Michał Piróg otwarcie skrytykował znajomych z "You Can Dance" występujących obecnie w TVP. W jury show zasiadali kiedyś m.in. Agustin Egurrola i Ida Nowakowska - dziś jurorzy "Dance Dance Dance".

Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" pracujących w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"
Michał Piróg ostro o gwiazdach "You can dance" występujących w TVP (AKPA)
bDHZMBNh

Chociaż trzeci sezon Dance Dance Dance jeszcze się nie rozpoczął, już zdążył wzbudzić w mediach spore emocje. Produkcja tanecznego show postanowiła bowiem wymienić właściwie całą jego obsadę. I tak w rolach prowadzących zadebiutują Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Z dotychczasowego składu jury swoją posadę zachowała natomiast jedynie Ida Nowakowska. Annę Muchę i Roberta Kupisza zastąpią za to Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk.

Nie jest tajemnicą, że zarówno Ida Nowakowska, jak i Agustin Egurrola lata temu związani byli z innym tanecznym formatem - You can dance. Choreograf był jurorem show TVN przez wszystkie jego edycje. Prowadząca Pytania na śniadanie była natomiast uczestniczką pierwszej odsłony programu, a w ostatniej serii oceniała występy uczestników.

bDHZMBNj

Ostatnio czasy You can dance postanowił nieco powspominać Michał Piróg. Tancerz i choreograf, podobnie jak Egurrola zasiadał w jury programu od początku jego emisji aż do ostatniego odcinka. We wtorek Michał opublikował na swoim instagramowym profilu serię fotografii w towarzystwie obsady YCD. Przy okazji otwarcie wyraził swoje oburzenie faktem, że część jego znajomych z programu pracuje dziś w szeregach TVP.

#Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „To tylko rozrywka” - czytamy we wpisie choreografa.

bDHZMBNp

Oceniając celebrytów występujących w programach rozrywkowych Telewizji Polskiej, Piróg postanowił wykorzystać dość wymowne metafory.

Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni, bo kochają seks, a inni, bo kochają pieniądze #amen - zakończył Piróg.

Zobaczcie wpis Michała Piróga. Rozumiecie jego oburzenie?

bDHZMBNq
bDHZMBNr
bDHZMBNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(339)
Judith21
3 dni temu
Każdy pracuje gdzie chce. Pana TVP1 nie weźmie do pracy -za dużo tatuaży i wulgaryzmy wychodzące z Pana ust są straszne.
Cacy
4 dni temu
Pirug kiepski tancerz jeszcze słabszy choreograf jest tak kiepski że nawet w TVP go nie chcom
basia
4 dni temu
brawo panie Próg prawdę pan mówi ale to są ludzie bez honoru
bDHZMBNL
Ciekawy
4 dni temu
A co ten "menczyzna" z narodu wybranego prezentuje ? Reklama części rowerowych?
Gość
4 dni temu
Demokracja!!!!!!!!
Pracownik
4 dni temu
Jaki reżim? Pierogi i inni no bez przesady...
Marta
4 dni temu
Chore czasy ktoś komuś dyktuje co ma robić. Kim jest Piróg?
Gość
4 dni temu
Weź człowieku już lepiej nie mów nic ivdaj ludziom pracować! Mają propozycje i ok pracują dla ludzi!!!! Zachowujecie się jak histerycy!!!! Gratulacje, dla pracowników TVP , że nie ulegacie jakimś chorym urojeniom!!!! Oglądalność jest duża! Normalnie każdy ogląda różne stacje!!!!!
alan
4 dni temu
A może jest odwrotnie, niech się Pan zastanowi nad tym Panie Pieróg, poza tym nie ładnie tak hejtować kolegów i koleżanki z branży, ponoć każdy ma wolny wybór..
Gosc
5 dni temu
A kim jest Pirog zeby oceniac innych. Tancerz ktorego nikt nie widzial tanczacego
Gość 87
5 dni temu
Uważam że Michał Piróg zachowuje się skandalicznie. Nie wolno upokarzać ofiar, to niedopuszczalne i nieodpowiedzialne.
gość
6 dni temu
Panie Piróg chyba odzywa się w Panu zwykła zazdrość albo wasza tzw. udawana wolność w której brak jest wolności, pomimo, że głośno o niej krzyczycie, kto nie myśli tak, jak Wy lewacy i liberałowie ,to już wolności i akceptacji nie ma ,nie ma jej dla tych którzy nie grają z wami do tej samej bramki, odrzucacie wszystkich którzy myślą i czują inaczej jak Wy. Żeby mówić i wymagać wolności oraz akceptacji od innych ,hmm,,musicie wpierw sami nauczyć się jej.
Hhhhhhh
1 tyg. temu
Pirog broń swojej stacji bo tylko tvn zatrudnia i promuje takie bagno jak wy gessler.,Wojewódzki, ci ludzie istnieją tylko dzięki robienia show w których poniża się innych.
bDHZMBND
Gok
1 tyg. temu
Ha ha róbcie sobie TVN hotele wyspy gdzie popisy wyuzdane tego normalni ludzie nie ogl🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
...
Następna strona
bDHZMBOf