Milioner, który groził stewardessie gwałtem, został skazany. Jedna z jego żon zabrała głos. "Za każdą historią kryje się BÓL"
Żona biznesmena skazanego na 15 miesięcy więzienia za groźby wobec stewardesy postanowiła publicznie okazać wsparcie mężowi, tłumacząc skandaliczne zachowanie ukochanego tym, że "za każdą historią kryje się ból". Okazuje się, że Salman Iftikhar boryka się z problemami finansowymi i to one miały być podłożem jego zachowania...
Jedna z żon skazanego za groźby wobec stewardesy Virgin Atlantic stanęła w obronie męża, podkreślając, że "za każdą historią kryje się jakiś ból". Salman Iftikhar, 37-letni biznesmen, podczas lotu z Londynu do Lahore groził personelowi pokładowemu, co doprowadziło do jego aresztowania.
Skandal na pokładzie
Podczas lotu z Wielkiej Brytanii do Pakistanu Iftikhar, będąc pod wpływem alkoholu, sterroryzował stewardesę Angie Walsh, strasząc ją gwałtem. W pewnym momencie zagroził wysadzeniem hotelu, w którym miała zatrzymać się załoga. Wszystko zaczęło się od tego, że zwrócono mu uwagę, aby nie nakładał sobie lodu rękami. Jego zachowanie wywołało przerażenie wśród pasażerów.
Co gorsza, mężczyźnie towarzyszyła małżonka i trójka dzieci. Kobieta próbowała rozmawiać z obsługą i uspokoić partnera, ale ten agresywnie ją odpychał i pouczał, że ma nie dyskutować ze stewardesami. Jak się później okazało, mężczyzna ma dwie żony - jedną w Pakistanie i jedną w Wielkiej Brytanii.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Atak w Uberze. Poprosił o założenie maseczek, potem się zaczęło
Życie w luksusie i problemy finansowe
Iftikhar, mimo luksusowego stylu życia, zmagał się z problemami finansowymi. Jak podają zagraniczne media, to właśnie one mogły stać za agresywnym zachowaniem mężczyzny. Jego firma rekrutacyjna zbankrutowała, pozostawiając długi na kwotę 84 miliony złotych. Mimo to, nadal prowadził iście wystawne życie, co budziło kontrowersje wśród jego sąsiadów. W chwili aresztowania Iftikhar mieszkał w swoim domu wartym 10 milionów złotych w Iver w hrabstwie Buckinghamshire ze swoją drugą żoną, matką jego dzieci, gdzie trzymali kolekcję luksusowych samochodów - od Range Rovera po Roylesa Royce'a i Bentleya.
Żona milionera zabiera głos
Jedna z żon Iftikhara, supermodelka Abeer Rizvi, zdecydowała się publicznie stanąć w obronie męża, apelując o zrozumienie i empatię. Po tym, jak nagranie z ohydnej tyrady jej ukochanego stało się viralem, dodała na Instagram enigmatyczny wpis:
Zdrowie psychiczne to nie żart. Za każdą historią kryje się ból, którego nie widać. Zanim osądzisz, spróbuj zrozumieć. Bądź dobry. Bądź człowiekiem.
Konsekwencje prawne
Iftikhar został skazany na 15 miesięcy więzienia za groźby i rasistowskie nękanie. W sądzie przyznał się do winy, a jego zachowanie zostało uznane za poważne naruszenie porządku publicznego.
Rzecznik Virgin Atlantic podkreślił, że bezpieczeństwo pasażerów i załogi jest priorytetem linii lotniczych. Firma wyraziła wdzięczność dla Angie Walsh i załogi za profesjonalne zachowanie w trudnej sytuacji.