Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mirosław Zbrojewicz o pogwałcaniu praw LGBT i wspieraniu dziecka podczas coming out'u

136
Podziel się

Syn aktora wielokrotnie spotkał się z homofobicznymi zachowaniami. "Pewne procesy są nieodwracalne".

bCOWWmUl

Mirosław Zbrojewicz kilka lat temu wziął udział w kampanii "Rodzice, odważcie się mówić!" i publicznie przyznał, że jego syn jest gejem. Słynny Grucha z filmu Chłopaki nie płaczą opowiedział o tym, jak dowiedział się, że Mateusz jest homoseksualistą. Jak można było się spodziewać, spotkał się z dość nieprzychylnymi komentarzami. Krótko po całej akcji syn Zbrojewicza został pobity.

Aktor, który nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów, wyraził swoje niezadowolenie wobec obecnej sytuacji osób LGBT w Polsce. Zdaniem Zbrojewicza Polska wróciła do mentalności Europy Środkowo-Wschodniej. 62-latek opowiedział również o wsparciu, jakie rodzice powinni udzielić dziecku podczas jego coming out'u.

bCOWWmUn

Zobaczcie.

bCOWWmUO
KOMENTARZE
(136)
gość
rok temu
Super aktor, super ojciec!
gość
rok temu
Bardzo popieram Pana zaangazowanie w sprawe. Za kazdym razem jak czytam o tym, co sie dzieje w Polsce, to nie jestem pewna czy to zart, czy prawda. I nie, nie jestem za obcesowym obnoszeniem sie za wlasna seksualnoscia (takze wsrod hetero budzi to we mnie odraze). Jestem za traktowaniem ludzi jak ludzi i edukacja seksualna, niech chociaz nastepne pokolenie ma normalne podejscie do seksu.
🌈🌈🌈
rok temu
Mądrego to i warto posłuchać😌😌
bCOWWmUP
gość
rok temu
Ma sto procent racji.
gość
rok temu
Homoseksualiści to normalni ludzie. Koniec.
Najnowsze komentarze (136)
cabron
rok temu
co to jest coming outu, co za putto to pisał
gość
rok temu
zgadzam sie, pudel to przewidzial chyba, bo moj glos jest juz oddany ;)
gość nielubię...
rok temu
😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬oszuści bu bu bu
Gość łał no n...
rok temu
Łał niewiedziałam że prowadzą studio😱
Gość łał no n...
rok temu
Łał niewiedziałam że prowadzą studio😱
gość
rok temu
W doopie mam to całe LGBT!
gość
rok temu
Ten gównian portalik manipuluje głosami!!!! OSZUSCI.
gość
rok temu
Mądry ojciec
bCOWWmUH
gość
rok temu
a ludzie co piszą o rozmnażaniu i "uuuu kobieta i menszczyzna!1!!1!1! seksik dzieciaczki" to chyba powinni doedukować się w sprawie katastrofy klimatycznej :)))))
gość
rok temu
Ej bo zabawne jest to, że zapewne komentują to ludzie którzy nawet nie doświadczyli takiej nienawiści jaką doświadczają osoby lgbt jednego dnia, ale wymądrzać to się już mogą cnie
anka
rok temu
Każdy obywatel ma takie same prawa, więc dawanie dodatkowych praw innym jest już dawaniem przywilejów. Każdy obywatel może być z kimś w zw. nieformalnym i każdy może zawrzeć ślub z płcią przeciwną. Dotyczy to wszystkich bez względu na orientację, co oznacza, że gdyby hetero przyszła fantazja wziąć ślub z osobą tej samej płci co on, nie może tego zrobić tak samo jak człowiek o skłonnościach homo. Zatem o co chodzi? O spełnianie zachcianek wbrew naturze?
gość
rok temu
Tylko komory gazowe ich wylecza
gość
rok temu
Polska wolna od Ped.......
gość
rok temu
Gej to zbok i koniec
...
Następna strona
bCOWWmVj