Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Młody geniusz" Liam Szczęsny odkrywa w sobie talent muzyczny na Instagramie Mariny Łuczenko (ZDJĘCIA)

128
Podziel się

Dwuletni potomek Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko zaskoczył internautów kolejnym ukrytym talentem. Rodzice mają z czego być dumni?

"Młody geniusz" Liam Szczęsny odkrywa w sobie talent muzyczny na Instagramie Mariny Łuczenko (ZDJĘCIA)
Marina Łuczenko chwali się talentami syna Liama (fot. Instagram, @marina_official, fot. ONS)
bDJrpHfp

Ostatnie tygodnie wyjątkowo nie oszczędzały Mariny Łuczenko. Gwiazda, co prawda, nie zechciała wyjawić przed swoimi fanami, co było powodem wylewanych przez nią na chodnik łez, które mogła oglądać cała Polska, jednak sprawa wyglądała na bardzo poważną. Na szczęście nawet w najtrudniejszych chwilach artystka potrafi odnaleźć radość w spędzaniu czasu ze swoim oczkiem w głowie - dwuletnim synem Liamem (nie Lajamem).

Mimo wyjątkowo krótkiego stażu na tym ziemskim padole urocza latorośl Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko zdążyła już wykazać się przed internautami imponującym wachlarzem talentów. Malec nie tylko miał okazję poćwiczyć już swój backhand podczas rodzinnego wypadu na Mykonos. Dzień w dzień szlifuje również swoje zdolności oratorskie, wdając się w poważne dysputy ze swoją dumną mamą.

bDJrpHfr
Zobacz także: Marina pokazała budowę domu i pochwaliła się planem windy

Wygląda na to, że starania Mariny, aby uczynić z Liama Szczęsnego małego melomana, również nie poszły na marne. Zainspirowany najwyraźniej codziennym wsłuchiwaniem się w melodie Mozarta dwulatek ostatecznie sam postanowił zająć się tworzeniem muzyki klasycznej, czego kulisy mogliśmy obserwować, naturalnie, na instagramowym profilu jego mamy.

bDJrpHfx

Na krótkim nagraniu zaprezentowanym w sieci w ostatni piątek widzimy, jak ubrany w kremowy sweterek chłopczyk mknie po swej luksusowej posiadłości na trzykołowym rowerku, którego następnie porzuca na rzecz stojącego nieopodal pianina.

Niestety Marina zaprezentowała jedynie kilka brzdąknięć z powstającej uwertury Liama, ale wystarczyło to w zupełności, aby zachwycić się drzemiącym w maluchu potencjałem.

Zobaczcie jak Marina spędza piątkowe popołudnie w towarzystwie Liama. Czy na naszych oczach rośnie właśnie drugi Chopin?

bDJrpHfy
bDJrpHfz
bDJrpHfA
bDJrpHfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
Ona
3 miesiące temu
Talent po Mamusi haha
2445uu
3 miesiące temu
on jeszcze jest mały! to co ma niby zaprezentować?Takie dzieci jeszcze nic nie umieją.
123
3 miesiące temu
będzie mu ciężko bo nie ma wzorców.
bDJrpHfT
123
3 miesiące temu
czy rodzice chłopca są wykształceni?
Alicja
3 miesiące temu
Nie można drwic z dziecka.To matka się zachowuje jak zachowuje.Dziecko jest mało bystre ponieważ nie chodzi do przedszkola nie bawi się z dziećmi.widzi tylko nianie i czasem rodziców. Takie dzieci nigdy nie będą rezolutne.Trzeba dbać mu czas.
Anna
3 miesiące temu
syn mojego brata też był taki gapowaty jak jej dziecko.jest jeszcze mały i wyrosnie z tego.nie każde dziecko jest od razu bystre i rezolutne. Powinno to z czasem się u niego zmienić.
I git
3 miesiące temu
Super👍 Może naprawdę wyrośnie z Lamina jakiś artysta.👍
Adam
3 miesiące temu
Byle nie miał "talentu" po matce, bo będzie musiał się "dobrze" ożenić.
Rektor
3 miesiące temu
W takim tempie za tydzień zda maturę razem z Heniem Rozenków
Nela
3 miesiące temu
Liam Szczęsny! Fatalnie pasuje
gosc
3 miesiące temu
Normalne dziecko. Bawi się wszystkim co napotka na swojej drodze. Taki maluch nie planuje. Robi co mu wpadnie do głowy w danej chwili. Dzieci kochają instrumenty muzyczne. Mój syn też uwielbiał bawić się pianinem, od przedszkola kilka lat uczył się pod okiem profesjonalnej nauczycielki, potem dorósł i jak to nastolatek stwierdził, że koniec, że mu się nie chce tak dużo ćwiczyć. Mimo to warto było wydawać pieniądze, bo nauczył się grać na tyle, że może sobie otworzyc nuty i pograć dla przyjemności. Ta umiejętność już z nim zostanie. Nie hejtujcie, inwestujcie w dzieci, jeśli tylko możecie i one są zainteresowane czymś wartościowym.
Antek
3 miesiące temu
W przyszłym roku będzie szedł na studia 🥴
Mmmm
3 miesiące temu
Dlaczego mi gdzie nie ma żadnych komentarzy??
bDJrpHfL
Asia
3 miesiące temu
Co tu komentować. Dno i wodorosty. Dziękuję.
...
Następna strona
bDJrpHgn