Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|
aktualizacja

Model ZACHŁYSNĄŁ SIĘ sławą i zaczął łamać prawo. Przez oszustwa wylądował w więzieniu. Tak dziś wygląda jego życie

29
Podziel się:

Lionel Clerc twierdzi, że w jego przypadku uroda była drogą do zguby. Po tym, jak został modelem, zatracił swoją moralność na rzecz coraz bardziej luksusowego życia. W końcu przyszło mu ponieść konsekwencje. Były bardzo bolesne.

Model ZACHŁYSNĄŁ SIĘ sławą i zaczął łamać prawo. Przez oszustwa wylądował w więzieniu. Tak dziś wygląda jego życie
Lionel Clerc (Instagram.com)

Z wysokiego konia łatwo spaść, o czym przekonało się już wiele osób wdających się w romans z kapryśnym show biznesem. Historia Lionela Clerca jest jednak nieco bardziej skomplikowana. W drodze na dno "pomogła" mu była już partnerka, Claudia.

Lionel Clerc chciał zdobyć świat

Co prawda w Polsce Lionel Clerc nie jest postacią szczególnie rozpoznawalną, ale część osób może kojarzyć jego twarz z licznych kampanii reklamowych. Mowa w końcu o modelu, który w 2007 r. otrzymał tytuł wicemistera Szwajcarii. To był prawdziwy przełom w jego życiu. Wcześniej szkolił się w Kalifornii na finansistę, jednak galopująca kariera w modelingu zmieniła jego priorytety.

Podróżując po świecie, skupiał się przede wszystkim na "doskonaleniu opalenizny ciała, które było narzędziem pracy". Zachłyśnięcie się światem blichtru i luksusu doprowadziło jednak do tego, że wylądował w areszcie. Powód? Został oskarżony o oszustwo, fałszowanie dokumentów i pranie brudnych pieniędzy.

W sumie Clerc ukradł 1,76 miliona franków szwajcarskich firmie, w której był zatrudnionych. Trwało to pięć lat. W kolejnych nielegalnych ruchach wspierała go partnerka. Kobiecie bardzo zależało, aby utrzymać wysoki standard życia. Dodajmy, że w tamtym czasie para mieszkała w apartamencie w Montreux.

Wielka kariera i upadek

Dziś Clerc prowadzi już zupełnie inne życie. Niedawno powitał na świecie syna, który jest owocem nowego związku. Nie zapomina jednak o trudnej przeszłości. Cały czas spłaca 1,5 tys. franków miesięcznie byłemu pracodawcy. Ze swoją historią rozlicza się w książce "Victorieux malgré le démon" ("Zwycięski pomimo diabła"). Biografia powstała we współpracy z dziennikarzem Pascalem Pellegrino.

Były model pisze w niej nie tylko o swoich przekrętach, ale także o problemach z narkotykami czy paranoidalnych lękach przed policją. W pewnym momencie spał z kijem golfowym. Miał też przygotowaną ogromną sumę pieniędzy na wypadek, gdyby musiał uciekać z kraju.

Jednym z najtrudniejszych momentów w jego niegdyś luksusowym życiu były 40. urodziny. Spędził je w więzieniu, racząc się puszką ravioli.

Wiedzieliście, że znany model ma tyle za uszami?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(29)
🐰🌈🐰
4 tyg. temu
A to prawda co piszą że Rafał K mieszka we Wrocławiu z facetem?
Bobo
4 tyg. temu
Odbije se tera na Insta
Poeta
4 tyg. temu
Urodę miałeś ale jej nie wykorzystałeś! Siedziałeś i zrozumiałeś!
Spajki
4 tyg. temu
W więzieniu to dopiero było gorąco
Annika
4 tyg. temu
Ciacho! I kiedyś i teraz
Najnowsze komentarze (29)
Gość
3 tyg. temu
Przystojniacy zawsze są najgorsi.
Monia
3 tyg. temu
śliczny, szkoda, że przestępca...
z Kalisza
4 tyg. temu
No jest przystojny, prawda!
Ada
4 tyg. temu
Ładniejszy po niż przed i pewnie mądrzejszy…
sebek
4 tyg. temu
Tak sobie myślę, że ludzie mają duże problemy z głową i logicznym myśleniem. Myślałem, że takie zwykłe, dobre funkcjonowanie jest niczym szczególnym ale teraz to doceniam :) Jestem mądry!
Wow
4 tyg. temu
Ale przystojniak 😍
Gość
4 tyg. temu
Mało to takich co zachłysnęło się popularnością i pieniędzmi? Oni nadal istnieją i cały czas widzimy ich upadki. Np ostatni przypadek Stu i cała reszta jago ziomków, Fabiański który naprawdę zapowiadał się na dobrego aktora a podażyl innymi ścieżkami i łapie się byle gow.. Teraz co go ciągnie na dno Jeżeli ktoś nie jest dojrzały, ma skłonność do uzależnień czy nie umie inwestować pieniędzy lub ciężko pracować poprostu później idzie po równi pochylej w dół. Gdy coś przychodzi za łatwo ludzie nie szanują tego
Malin
4 tyg. temu
Kopacz już zdradza parkingową
taka sytuacja
4 tyg. temu
A my mamy nie jakiegoś vice, lecz pełną gębą mistera Polski, który też robi galopujacą karierę. Nie dość, że jest wybitnym tancerzem, to za chwilę wygra "The Voice of Poland". Piękny i wszechstronnie uzdolniony!
Gość
4 tyg. temu
Spada się z dobrego konia, nie wysokiego, dziennikarze! Może wypada się wreszcie nauczyć polskiego!
Mart
4 tyg. temu
Teraz nawet seksowniejszy.
Adgjk
4 tyg. temu
Rodzina zginęła na A1. Bliscy ofiar nie dostaną pieniędzy z OC sprawcy, sprawdźcie dlaczego i od kogo nie dostaną kasy, może warto dać znać ludziom, że tam nie warto się ubezpieczać?
😉😉😉
4 tyg. temu
Czyżby była to aluzja do pewnego pseudo aktora rodem ze słonecznej Italii?
MoDell
4 tyg. temu
Wk... mnie osobiscie uroda