Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska robi sobie przerwę od show biznesu: "Nic nowego do końca roku się nie wydarzy"

48
Podziel się

Dziennikarka chce odpocząć od pozowania na ściankach i stresu związanego z szukaniem pracy. "Znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce" - zapowiedziała fanom. Będziecie tęsknić?

Monika Zamachowska robi sobie przerwę od show biznesu: "Nic nowego do końca roku się nie wydarzy"
(ONS.pl/Instagram, ONS.pl/Instagram)
bCZaoKth

Trzeba przyznać, że ostatnie tygodnie w życiu Moniki Zamachowskiej nie należały do szczególnie udanych. Pod koniec października dziennikarka z dnia na dzień została zwolniona z "Pytania na Śniadanie", które od wielu lat prowadziła na antenie TVP. Jej miejsce u boku Olka Sikory zajęła córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska.

bCZaoKtj

I choć Monika od momentu ogłoszenia tej decyzji stara się nadal funkcjonować w show biznesie, aktywnie udzielając się na ściankach, jak dotąd nie udało jej się znaleźć pracy. Co więcej, rola lwicy salonowej też może wiązać się z pewnymi niedogodnościami, o czym Monika nie omieszkała ostatnio poinformować swoich fanów.

Zamachowska, zmęczona intensywną końcówką roku, postanowiła odpocząć od stresujących myśli o braku pracy i zafundować sobie nieco relaksu. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym oznajmiła, że "zakończyła tegoroczne bywanie na salonach".

"Nie było tych eventów ani więcej ani mniej, niż co roku przed świętami" - zaczęła Monika. "Ale czuję, że zapotrzebowanie na fake-newsy z moim udziałem jest tak ogromne, że zaraz przeczytam, że weszłam w konflikt z własnymi butami, bo nie widziały mnie w roli prowadzącej... Także znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce, wyślę fotkę, albo dwie z pozdrowieniami. Niemniej pracownicy mediów elektronicznych będą musieli klepać teksty z cyklu "karma wróciła", bo nic nowego do końca roku się nie wydarzy" - zapowiedziała. Na koniec jeszcze dziennikarka zachęciła swoich obserwatorów do bywania w teatrach.

bCZaoKtp

Będziecie tęsknić?

bCZaoKtq
bCZaoKtK
KOMENTARZE
(48)
hieny
10 miesięcy temu
Ale hejt, p.udlu. Wstyd! Takie szczucie na kobietę tylko dla klikalności.
Mamooo
10 miesięcy temu
O co jej chodzi? Nie może po prostu wyjechać bez klepania o tym w tabloidach?
Iza
10 miesięcy temu
A wcześniej tak płakała, że mało kasy Jak mnie zwolnili to zostały mi tylko chusteczki do łez a nie urlop.
bCZaoKtL
000
10 miesięcy temu
Może to show bizmes robi sobie przerwę od tej Pani??!! Przepraszam, ale nie da się jej słuchać. Przez moment nawet było mi żal, ze została zwolniona. Ale tylko przez chwile. Wydaje sie okropnie niesympatyczna i dumna.
Alicja
10 miesięcy temu
Raczej showbiznes odpocznie od niej ,a my razem z nim
Najnowsze komentarze (48)
ANIA
10 miesięcy temu
Na pewno tęsknić nie będę bo i tak nie lubiłam jej jak prowadziła Pytanie na śniadanie ani Europa da się lubić
Tak
10 miesięcy temu
Mam wrażenie, że Ta Pani czuje się zbyt pewnie... To co ja spotkało ro nie jest mile ale to są media. Tylko trochę więcej szacunku dla ludzi nawet tych z poczuciem humoru i dystansem do wielu spraw.
xddd
10 miesięcy temu
No tak, do końca roku aż trzy tygodnie. Faktycznie na długo znika XD
CeS
10 miesięcy temu
Monia jest jedną z lepszych prowadzących w tv. Inteligentna, nieegzaltowana, dobrze wyglądająca, z głosem przyjemnym dla ucha. Życie osobiste to jej prywatną sprawa nie mająca związku z pracą, którą wykonywała. Szkoda Europy.... , to był świetny program, tv popełniła wielki błąd niestety.
Mik
10 miesięcy temu
Powinna zmienić stylistę bo te stroje dodają jej lat.
zen
10 miesięcy temu
oj oj a kto zaplaci alimenty kartofla ????
mysza
10 miesięcy temu
powiem tak- karma wraca.
skorpion
10 miesięcy temu
a ja piszę listę prezentów, które mi kupi rodzina na Boże Narodzenie.
bCZaoKtD
Zorzet
10 miesięcy temu
Europa da się lubić niech wznowią. Lubiłam ten program ona Conrado, Sztefan Mueller I Wloch
Karol
10 miesięcy temu
Nie, nie będziemy tęsknić. Zreszta sytuacja jest chyba inna i to szołbiz robi sobie przerwę od niej. Niestety to już wyeksploatowana, podstarzała gwiazdeczka tv. Moim zdaniem to jej koniec i niestety równia pochyla w dół ...
lola
10 miesięcy temu
a tyle miała mieć ofert pracy- przynajmniej tak się chwaliła po wylocie z pracy
Jatyona
10 miesięcy temu
Niech jedzie i nie wraca
jklk
10 miesięcy temu
Trochę późno...ale w końcu zaczęła zbierać żniwa tego co zasiała... Ostry język bez poszanowania prywatności innych osób nigdy nie popłaca!
Dolores
10 miesięcy temu
Nie nie bedziemy
bCZaoKuf