Monika Zamachowska robi sobie przerwę od show biznesu: "Nic nowego do końca roku się nie wydarzy"

48 reakcji
0
0
48
Podziel się

Dziennikarka chce odpocząć od pozowania na ściankach i stresu związanego z szukaniem pracy. "Znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce" - zapowiedziała fanom. Będziecie tęsknić?

Monika Zamachowska robi sobie przerwę od show biznesu: "Nic nowego do końca roku się nie wydarzy"
(ONS.pl/Instagram, ONS.pl/Instagram)

Trzeba przyznać, że ostatnie tygodnie w życiu Moniki Zamachowskiej nie należały do szczególnie udanych. Pod koniec października dziennikarka z dnia na dzień została zwolniona z "Pytania na Śniadanie", które od wielu lat prowadziła na antenie TVP. Jej miejsce u boku Olka Sikory zajęła córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska.

I choć Monika od momentu ogłoszenia tej decyzji stara się nadal funkcjonować w show biznesie, aktywnie udzielając się na ściankach, jak dotąd nie udało jej się znaleźć pracy. Co więcej, rola lwicy salonowej też może wiązać się z pewnymi niedogodnościami, o czym Monika nie omieszkała ostatnio poinformować swoich fanów.

Zamachowska, zmęczona intensywną końcówką roku, postanowiła odpocząć od stresujących myśli o braku pracy i zafundować sobie nieco relaksu. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym oznajmiła, że "zakończyła tegoroczne bywanie na salonach".

"Nie było tych eventów ani więcej ani mniej, niż co roku przed świętami" - zaczęła Monika. "Ale czuję, że zapotrzebowanie na fake-newsy z moim udziałem jest tak ogromne, że zaraz przeczytam, że weszłam w konflikt z własnymi butami, bo nie widziały mnie w roli prowadzącej... Także znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce, wyślę fotkę, albo dwie z pozdrowieniami. Niemniej pracownicy mediów elektronicznych będą musieli klepać teksty z cyklu "karma wróciła", bo nic nowego do końca roku się nie wydarzy" - zapowiedziała. Na koniec jeszcze dziennikarka zachęciła swoich obserwatorów do bywania w teatrach.

48
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(48)
hieny
4 miesiące temu
Ale hejt, p.udlu. Wstyd! Takie szczucie na kobietę tylko dla klikalności.
Mamooo
4 miesiące temu
O co jej chodzi? Nie może po prostu wyjechać bez klepania o tym w tabloidach?
Iza
4 miesiące temu
A wcześniej tak płakała, że mało kasy Jak mnie zwolnili to zostały mi tylko chusteczki do łez a nie urlop.
000
4 miesiące temu
Może to show bizmes robi sobie przerwę od tej Pani??!! Przepraszam, ale nie da się jej słuchać. Przez moment nawet było mi żal, ze została zwolniona. Ale tylko przez chwile. Wydaje sie okropnie niesympatyczna i dumna.
Alicja
4 miesiące temu
Raczej showbiznes odpocznie od niej ,a my razem z nim
Najnowsze komentarze (48)
ANIA
4 miesiące temu
Na pewno tęsknić nie będę bo i tak nie lubiłam jej jak prowadziła Pytanie na śniadanie ani Europa da się lubić
Tak
4 miesiące temu
Mam wrażenie, że Ta Pani czuje się zbyt pewnie... To co ja spotkało ro nie jest mile ale to są media. Tylko trochę więcej szacunku dla ludzi nawet tych z poczuciem humoru i dystansem do wielu spraw.
xddd
4 miesiące temu
No tak, do końca roku aż trzy tygodnie. Faktycznie na długo znika XD
CeS
4 miesiące temu
Monia jest jedną z lepszych prowadzących w tv. Inteligentna, nieegzaltowana, dobrze wyglądająca, z głosem przyjemnym dla ucha. Życie osobiste to jej prywatną sprawa nie mająca związku z pracą, którą wykonywała. Szkoda Europy.... , to był świetny program, tv popełniła wielki błąd niestety.
Mik
4 miesiące temu
Powinna zmienić stylistę bo te stroje dodają jej lat.
zen
4 miesiące temu
oj oj a kto zaplaci alimenty kartofla ????
mysza
4 miesiące temu
powiem tak- karma wraca.
skorpion
4 miesiące temu
a ja piszę listę prezentów, które mi kupi rodzina na Boże Narodzenie.
Zorzet
4 miesiące temu
Europa da się lubić niech wznowią. Lubiłam ten program ona Conrado, Sztefan Mueller I Wloch
Karol
4 miesiące temu
Nie, nie będziemy tęsknić. Zreszta sytuacja jest chyba inna i to szołbiz robi sobie przerwę od niej. Niestety to już wyeksploatowana, podstarzała gwiazdeczka tv. Moim zdaniem to jej koniec i niestety równia pochyla w dół ...
lola
4 miesiące temu
a tyle miała mieć ofert pracy- przynajmniej tak się chwaliła po wylocie z pracy
Jatyona
4 miesiące temu
Niech jedzie i nie wraca
jklk
4 miesiące temu
Trochę późno...ale w końcu zaczęła zbierać żniwa tego co zasiała... Ostry język bez poszanowania prywatności innych osób nigdy nie popłaca!
Dolores
4 miesiące temu
Nie nie bedziemy