Trwa ładowanie...
Paww
|

Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)

83
83
Podziel się

Zaręczyny nie zawsze prowadzą do szczęśliwego i długiego małżeństwa. Przekonała się o tym Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez z Benem Affleckiem. Zobaczcie, kto jeszcze zaręczył się, a wkrótce potem zakończył związek.

1
 / 11
Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)
Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)
Oto najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Rekordzistą jest Filip Chajzer, który rozstał się po dwóch miesiącach (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Znane porzekadło mówi, że długie narzeczeństwo oznacza krótkie małżeństwo. Wydłużający się czas do ślubu może pomóc w pojawieniu się większych wątpliwości lub innych przeciwności losu. Przekonała się o tym między innymi Anna Czartoryska. Aktorka tak długo przekładały datę ślubu, aż w końcu zerwała zaręczyny z partnerem. O ulotności uczucia przekonał się niedawno również Filip Chajzer. Zaledwie po dwóch miesiącach od wręczenia ukochanej Julii pierścionka zaręczynowego ponownie zyskał status singla.

Zaręczyny zdecydowały się zerwać również Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez. Decyzji o ujawnieniu szczegółów związku szczególnie pożałowała Nosowska, która z byłym narzeczonym wystąpiła nawet na okładce magazynu. Szczęśliwe narzeczeństwo szybko zakończyło się dla Martyny Wojciechowskiej, która wyjątkową biżuterię na palec zakładała aż pięć razy.

2
 / 11
Filip Chajzer

Filip Chajzer pod koniec listopada ogłosił, że jego serce zajęte jest przez młodszą o 13 lat Julię. pod koniec listopada, podczas wspólnych wakacji na Dominikanie, dziennikarz poprosił ukochaną o rękę. Po kilku tygodniach znajomości zamieszkali razem w warszawskim apartamencie i wspólnie zajmowali się swoimi psami. Niestety miłość szybko się wypaliła i para postanowiła zerwać zaręczyny po dwóch miesiącach.

3
 / 11
Britney Spears i Jason Trawick

Britney Spears zaręczyny z Jasonem Trawickem zerwała po niecałym roku. Para po rozstaniu pozostała w przyjacielskich stosunkach.

4
 / 11
Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck obecnie są małżeństwem. Ich historia miłosna jest jednak pełna zawirowań i nadawałaby się na scenariusz komedii romantycznej. Para spotykała się na początku lat 2000. Aktor podarował piosenkarce sześciokaratowy różowy pierścionek zaręczynowy wart 2,5 miliona dolarów. Narzeczeństwo trwało nieco ponad rok. Ślub był zaplanowany na 2003 rok, jednak nigdy do niego nie doszło. Po 20 latach postanowili dać sobie drugą szansę.

5
 / 11
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska była już pięciokrotnie zaręczona i za każdym razem oddawała pierścionek zaręczynowy.

Kilka z tych razy w ogóle nie powinnam była się zaręczyć.To brzmi zabawnie: pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza, ale gdzieś tam za każdą z tych decyzji stoi jakiś mały, większy może nie dramat życiowy, ale trudność, wyzwanie i zmierzenie się z samym sobą. Wycofanie się ze swojej własnej decyzji też nie jest proste - wyznała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

6
 / 11
Katarzyna Nosowska i Redbad Klynstra

Katarzyna Nosowska w 2000 roku była narzeczoną Redbada Klynstra. Para trafiła nawet na okładkę magazynu "Elle". Choć mieli wyznaczoną datę ślubu, to nie stanęli przed ołtarzem.

Wszyscy znają moją historię z poprzednim narzeczonym. Okładka w kolorowym magazynie, relacja z wieczoru panieńskiego, a potem bolesne rozstanie. Zaczynam przypuszczać, że związki opowiedziane w prasie kończą się wraz z wyczerpaniem nakładu. Drugi raz tak nie chcę - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy!".

7
 / 11
Pete Davidson i Ariana Grande

Pete Davidson i Ariana Grande po 3 tygodniach spotykania się ogłosili zaręczyny i zamieszkali razem. Sześć miesięcy później ich związek przeszedł już do historii.

8
 / 11
Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk

Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk byli narzeczeństwem przez dwa lata. Para miała nawet wyznaczoną datę ślubu, jednak mimo zbliżającego się terminu uroczystości aktorzy oddalili się od siebie. Zaręczyny zostały zerwane.

9
 / 11
Paris Hilton i Paris Latsis

Paris Hilton i Paris Latsis mimo zaręczyn nie doczekali się dnia ślubu. Celebrytka przekładała datę ślubu, aż ostatecznie zerwała zaręczyny ze spadkobiercą greckich przedsiębiorców po pięciu miesiącach.

Nie jestem jeszcze gotowa na małżeństwo - argumentowała Paris Hilton w 2005 roku.

10
 / 11
Julia Roberts i Kiefer Sutherland

Julia Roberts i Kiefer Sutherland byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Zakochani aktorzy postanowili się pobrać, jednak trzy dni przed ślubem Roberts postanowiła zerwać zaręczyny i związać się z przyjacielem aktora.

11
 / 11
Kristin Cavallari i Jay Cutler

Kristin Cavallari i Jay Cutler rozstali się zaledwie po trzech miesiącach narzeczeństwa. Koszykarz o swoje decyzji poinformował wszystkich na Facebooku.

KOMENTARZE
(83)
Monika
2 miesiące temu
Filipek to chyba kryzys wieku średniego przechodzi
Luana
2 miesiące temu
I dobrze. Lepiej odejść PRZED ślubem niż potem płakać w mediacj, ze miało się wątpliwości składając przysięgę.
John
2 miesiące temu
Niektórym to na dobre wyszło
Tymon
2 miesiące temu
Zauroczenie a miłość to dwie odrębne sprawy
No nieźle
2 miesiące temu
O niektórych związkach nawet nie wiedziałam.
Najnowsze komentarze (83)
Polak
2 miesiące temu
Narzeczeństwo to przyrzeczenie małżeństwa i trwa rok, po upływie roku, oddaje się pierścionek zaręczynowy i odzyskuje się wolność. Można szukać dalej.
Twój nick
2 miesiące temu
narzeczeństwo z samej swej definicji zakłada, że "młodzi" mogą się rozstać. to jest niejako "zaklepanie" kogoś na czas podjęcia decyzji o ślubie, a raczej złożenia obietnic i podpisania papierów. to czas na rozeznanie, czy rzeczywiście chce się z daną osobą spędzić życie, zorientowanie się, czy na jej wady, damy radę przymknąć oko, czy jednak nie. jeśli mimo wszystko chcemy z tą osobą stworzyć rodzinę, pora na ślub, jeśli mamy wątpliwości co do uczciwości, braku przemocy, nadużyć, itp., pora się rozstać i "odzaklepać" osobę, którą kochasz. bo miłość to za mało, by pakować się w związek, od którego będziemy chcieli uciec.
Twój nick
2 miesiące temu
tam powinno być "Redbada Klynstrę"
Koko
2 miesiące temu
Jlo i Affleck nie wzięli ślubu, bo osaczyła ich prasa. Byli codziennie na wszystkich okładkach, tak się nie dało żyć.
Bben
2 miesiące temu
Jak na głowie tak w głowie masz Filipku jeśli chcesz dam Ci namiary na dobrego psychiatrę i radze ci skorzystaj
Wit
2 miesiące temu
Adamczyk i Chajzer-to by była para. Adamczyk porzucił Gessler nawet bez zaręczyn.
Smutna
2 miesiące temu
Dlaczego w tym roku popularne są rozstania? Wszyscy się rozstają i pełno artykułów o rozstaniach Mnie właśnie rzucił facet po bardzo długim i myślałam wspaniałym związku, gdzie czułam się jak księżniczka…
hahahs
2 miesiące temu
nie będzie wyglądała młodziej, tylko staro ale z naciągniętą skórą bez zmarszczek i ciekawe co zrobi z szyją i rękami
po prostu
2 miesiące temu
Małżeństwo to ostatnia legalna forma niewolnictwa. Szczególnie dla mężczyzny. Powinno się je zlikwidować na rzecz równoprawnych i wolnych związków partnerskich gdzie obydwoje mają obowiązek pracować i zajmować się domem i dziećmi. Po równo - po równo też zarabiać. Jeżeli facet zarabia więcej a kobieta nie jest w stanie tyle zarobić (i odwrotnie) - facet znajduje pracę za podobne pieniądze jak kobieta.
Polak
2 miesiące temu
Nie rozumiem tylko jak filmowcy pokazują jako coś pięknego, romantycznego jak panna młoda ucieka sprzed ołtarza. Pan młody zostaje zraniony, koledzy patrzą na to i mają zrobić imprezę? Przecież zrywanie tuż przed ślubem, to jakiś koszmar. Nie lepiej oświadczającemu się dać wymijającą odpowiedź, że ma poczekać? "Wrócimy do tematu za rok jak się poznamy, a dziś wybacz, nie mówię nie, ale za wcześnie..."
Polak
2 miesiące temu
Nie rozumiem tylko jak filmowcy pokazują jako coś pięknego, romantycznego jak panna młoda ucieka sprzed ołtarza. Pan młody zostaje zraniony, koledzy patrzą na to i mają zrobić imprezę? Przecież zrywanie tuż przed ślubem, to jakiś koszmar. Nie lepiej oświadczającemu się dać wymijającą odpowiedź, że ma poczekać? "Wrócimy do tematu za rok jak się poznamy, a dziś wybacz, nie mówię nie, ale za wcześnie..."
Xyz
2 miesiące temu
Pamiętajmy, że nie wszystkie związki amerykańskich czy brytyjskich gwiazd są prawdziwe. Nawet małżeństwo czy dziecko nie oznacza, że związek nie jest PR-ową ustawką.
Xyz
2 miesiące temu
Ta sztuczna opalenizna Grande, porażka. Czy to już blackfishing? Jest ciemniejsza od jasnych mulatek takich jak Meghan czy Halsey albo Rashida Jones.
Borys
2 miesiące temu
Krawcowa to jakaś rodzina z Lampert?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Mucha zostawia auto na awaryjnych i... IDZIE DO KNAJPY! Tam zajadała się kostkami lodu (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniej wizyty w centrum Warszawy Anna Mucha postanowiła zablokować ulicę. W tym czasie spotkała się ze znajomą w restauracji, gdzie ze spokojem skonsumowała posiłek składający się m.in. z kostek lodu. Prawdziwa gwiazda?
9.

Tak mieszkają Borys Szyc i Justyna Nagłowska: kącik pod schodami, dwa tarasy i zapierający dech w piersiach ogródek (ZDJĘCIA)

Borys Szyc i jego małżonka Justyna chętnie pokazują w mediach społecznościowych zakątki swojego gniazdka na Saskiej Kępie. Największe wrażenie robi jednak ich ogródek. Chcielibyście tak mieszkać?
8.

Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i inni wspierają Krzysztofa i Joannę Ibiszów na premierze ich projektu (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów przybył na event "Dobre życie by Ibisz", który zapowiada nowy projekt prezentera. Na niebieskiej ściance pozowała m.in. żona prezentera Joanna Ibisz, a także Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i Maciej Dowbor. Jak się prezentowali?
7.

Katarzyna Warnke "przyłapana" na randce: romantyczna kolacja, PRZYTULANIE w taksówce i wspólny powrót (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Piotr Stramowski układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Teraz okazuje się, że Katarzyna Warnke również zaczęła randkować po rozstaniu z mężem. Paparazzi "przyłapali" ją na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem.
6.

Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Ogromny salon, kuchnia jak z katalogu i ogród pełen kwiatów (ZDJĘCIA)

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają swoje życia prywatnego przed fanami, często publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki postom zamieszczanym na Instagramie możemy podejrzeć, jak obecnie mieszka para. Ładnie się urządzili?
5.

Maria i Marcin Prokopowie są ze sobą od DWÓCH DEKAD. Zobaczcie, jak instruktorka jogi zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Po ciężkiej batalii z nerwicą napadowo-lękową Maria Prokop porzuciła pracę w korporacji na wysokim stanowisku i została joginką. Tym samym żona sławnego dziennikarza przeszła z biegiem lat niemałą przemianę...
4.

Rewia mody za SETKI TYSIĘCY na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Matty Cash, Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński z rodziną (ZDJĘCIA)

Zgodnie z niepisaną tradycją polscy piłkarze przybyli na zgrupowanie kadry obwieszeni metkami od najdroższych światowych projektantów. Matty Cash i Jan Bednarek tym razem zostawili kolegów daleko w tyle. Sama ich biżuteria kosztowała setki tysięcy złotych.
3.

Zwyczajna Małgorzata Kożuchowska wychodzi z porsche za pół miliona z torebką wartą 28 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska tym razem zrezygnowała ze starannie dobranej stylizacji na rzecz wygodnych jeansów i botków. Zadbała jednak o luksusowy dodatek.
2.

Kominek, basen, garderoba na buty w garażu - tak W BARTERZE mieszka Małgorzata Rozenek (ZDJĘCIA)

Ostatnio Małgorzata Rozenek wyznała, że wcale nie płaci za wynajem podwarszawskiej willi 30 tysięcy złotych miesięcznie. Właściwie nie płaci za mieszkanie w rezydencji nawet złotówki. "To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas" .
1.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie z "Gogglebox" budują dom. Ma tylko 35 metrów i jest położony w sadzie! (ZDJĘCIA)

Znani z "Gogglebox. Przed telewizorem" Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie postanowili zainwestować pieniądze w nietypową nieruchomość. Fajny pomysł?