Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Nic się nie stało". Latkowski oskarża Krzysztofa Zanussiego o korzystanie z usług NIELETNICH, MĘSKICH PROSTYTUTEK: "Dotarłem do chłopca, z którego skorzystał"

112
Podziel się

Dziennikarz wyjawił, że w głośną sprawę "pedofilów z Dworca Centralnego" zamieszany był szanowany reżyser. "Wszyscy wiedzą, że to dotyczyło jego".

"Nic się nie stało". Latkowski oskarża Krzysztofa Zanussiego o korzystanie z usług NIELETNICH, MĘSKICH PROSTYTUTEK: "Dotarłem do chłopca, z którego skorzystał"
Sylwester Latkowski oskarża Krzysztofa Zanussiego (fot. ONS)
bCHQLJUB

Ostatnia środa ma szansę zapisać się w historii polskich mediów jako dzień, który na zawsze zmienił oblicze rodzimego show biznesu. Po emisji dokumentu Nic się nie stało, w debacie na żywo reżyser Sylwester Latkowski z nazwiska wymienił gwiazdy, które jego zdaniem zamieszane były w działalność klubu, w którym funkcjonować miała pedofilska szajka. Bohaterami oskarżeń Latkowskiego zostali m.in. Borys Szyc, Jarosław Bieniuk, Kuba Wojewódzki i Radosław Majdan.

Podczas dyskusji dziennikarz zaznaczył, że nieprzypadkowo na miejsce prowadzenia telewizyjnej dyskusji wybrał skwer przed Dworcem Centralnym w Warszawie. To właśnie tam w 2002 roku policja rozbiła gang pedofilów korzystających z usług nieletnich, męskich prostytutek. Latkowski twierdzi jednak, że nie oskarżono w tej sprawie wszystkich winowajców.

bCHQLJUD

Krzysztof Zanussi wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego. (...) Wszyscy wiedzą, że ta sprawa dotyczyła jego. (...) Oto chłopcy, którzy zdecydowali się mówić, zostali wywiezieni z Warszawy, jak wrócili, to już nie chcieli mówić. Najgłośniejszą sprawą dotyczącą pedofilii w naszym kraju zajmował się posterunek na Dworcu Centralnym - mówił dziennikarz na antenie TVP1.

Trafiłem do 16-letniego chłopca, z którego skorzystał Krzysztof Zanussi, ale to już nie jest pedofilia. Ja trafiłem na czarną listę środowiska filmowego. Jak zacząłem robić film, to zdjęto mi felietony w "Polityce", bo się bano. Żądali od Niny Terentiew, żeby pokazała ten film przed emisją. Ona się nie zgodziła. Później ten film schowano. (…) To była sprawa chłopców z Żurawiej. Tam mieściły się lokale "warszawki" i tam miłośnicy chłopców wychodzili i brali tych chłopców. Nie sprawdzali dowodów osobistych - zdradził Latkowski.

bCHQLJUJ

Czy 80-letni reżyser odpowie na stawiane mu zarzuty?

bCHQLJUK
bCHQLJVe
KOMENTARZE
(112)
marta
2 miesiące temu
No Paulla Młynarska też mówiła coś tam coś tam o pewnym znanym reżyserze....
2002
2 miesiące temu
Tak, pamiętam ten rok. Podczas akcji na dworcu centralnym zgarnęli naszego wykładowcę na Uniwersytecie Warszawskim. A drugiego niebawem wywalili za napastowanie studentek. Takie to było elitarne grono.
NATI
2 miesiące temu
Jeszcze chwila, i sponsorzy będą wycofywać się ze współpracy z tymi wszystkimi żałosnymi celebrytami reklamującymi od szminek po majtki. Ludzi głupich jest niestety większość... takim niestety nie wytłumaczy się ze celebryta jest beeee !!! Tym musi zając się prokuratura
bCHQLJVf
gość
2 miesiące temu
Rzetelny dziennikarzu ze słów Latkowskiego wynika że Borys Szyc, Jarosław Bieniuk, Kuba Wojewódzki i Radosław Majdan nie byli zamieszani w działalność klubu ale w tym klubie bywali i prawdopodobnie wiedzieli o wykorzystywaniu tych młodych dziewczynek seksualnie. Latkowski prosi celebrytów by zaczęli mówić. !!!!!!!!
Kama
2 miesiące temu
Brawo za odwagę!!! A Zanussi ...No cóż...on zawsze był taki jakiś obslizgly typ...
Najnowsze komentarze (112)
tuaj
2 miesiące temu
kiedyś polańskiego bronil...i wydawalo mi sie to ohydne
Anna
2 miesiące temu
Miałam okazję poznać prof. Zanussiego na pokazie filmów Sacrofilm w Zamościu. Nie mogę uwierzyć że byłby zdolny do czegoś tak podłego... Nie wierzę dopóki nie zobacze dowodów. Łatwo kogoś pomówić ale trudniej to odwrócić...
Konrad
2 miesiące temu
w tym zamieszaniu, chodzi żeby zrobić jak największą zadymę dla osłony KK, po filmie Sekielskiego , odwrócić uwagę od wyborów iii pokazać jak to ta rządząca anarchia komunistyczna, spod sztandaru pisiu, będzie, dzielnie walczyła z pedofilią(tak jak do tej pory? aa co po poprzednim filmie?).Nie ma to ,jak dobra komunistyczna propaganda.
Tiktak
2 miesiące temu
Oranzada hellena dla dzieci
Faaaaz
2 miesiące temu
To znana sprawa i to nie od 2002 roku a od dobrego pół wieku. Zresztą jaki z Zanussiego reżyser.. To jest fizyk i filozof z wykształcenia.
PiS dnienty
2 miesiące temu
Dziwny kraj gdzie kryminalista jakim jest Latkowski ma coś do powiedzenia, gość który ukrywał się u ruskich przed wymiarem sprawiedliwości, standardy pisowskie
gość
2 miesiące temu
Zanussi bronił w mediach Polańskiego twierdząc że ta nastolatka sama kusiła.
fxm
2 miesiące temu
Dworzec Centralny i Balbina - ta od kota!!!! czemu nikt tego tematu nie rusza ???
bCHQLJUX
Matka
2 miesiące temu
Ohyda!
gość
2 miesiące temu
Dno,dno-cała jego twórczość to dno
kika
2 miesiące temu
WRESZCIE!!!! Słynny wielbiciel młodych chłopców z Żoliborza zapraszał ich często na "warsztaty" do swojego domu, niektórych indywidualnie. Na przygody ze sztuką, filmem, książką alkoholem (sam nie pił) i... seksem. Wściekli, zrozpaczeni rodzice próbowali interweniować - bezskutecznie. Byli zastraszani zarówno przez niego jak i milicję. Milicję, bo mogę mówić jedynie o latach 80. Przy czym należy podkreślić, iż jego żona ,bardzo męska, często była w domu, miała gosposię do pomocy. Tajemnica poliszynela. Nikt nie mówił, bo sie bał, czasem jedynie niektórzy nauczyciele sugerowali, że chłopcom w tym wieku bardziej wskazany jest sport. Często jeden chłopiec wciągał w tajemnicy drugiego. Drugi trzeciego. Czasem dostawali bony/dolary, które wydawali w Pewexach. Czasem byli przekazywani z rąk do rąk. To jakiś bardzo znany projektant, to znany profesor medycyny, prokurator, polityk. Mój przyjaciel z dzieciństwa wpadł w te sidła. Nie pochodził z ubogiej czy patologicznej rodziny, wręcz przeciwnie! Ale był w trudnym okresie (śmierć ojca). To był koszmar, jeszcze długo nie mógł określić się seksualnie, był zniszczony psychicznie. Na szczęście, miał siłę, aby się zebrać i wyjechać z Polski wpierw do rodziny, zacząć życie w nowym miejscu, kształcić się i stawiać cele. Zmienił nazwisko, jest nienamierzany. Spełniony w swoim zawodzie (zaufania społecznego), ale, niestety, trauma była i pozostanie. Szukajcie wśród mężczyzn 50+... Sa takie historie, że trudno uwierzyć! Część pedofili ukrywała swój proceder, ale byli tez tacy, którzy nie przejmowali sie otoczeniem, byli tak peni siebie. Niektórzy jeszcze żyją. Ich ofiary nie będą chciały rozgłosu, często mają rodziny i dzieci.
Gosc
2 miesiące temu
Jestem taka rozczarowana. Im dłużej żyję tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że faceci to obrzydliwe istoty, zdolni do chorych rzeczy, z chorą fantazją, dla których głównie liczy się zaspokojenie. Słyszeliście kiedykolwiek o takiej skali dewiacji seksualnych wśród kobiet? Nie. Zazwyczaj dopuszczają się takich rzeczy mężczyźni. Co do samej afery, skoro tak umoczony jest cały TVN. To co z Dawidem Podsiadło? To ulubieniec i dobry przyjaciel Kuby Wojewódzkiego. I również ukształtował się w TVN. Sama taka myśl mnie dobija. Dlaczego ludzie robią takie rzeczy. Świat jest zepsuty, to obrzydliwe
Olo
2 miesiące temu
Polskie media i showbiznes to same TW, pedofile ? Masakra.
sowa
2 miesiące temu
tylu z nich szanowalam
...
Następna strona
bCHQLJVz