Trwa ładowanie...
Mika
|

Nicola Peltz W BIELIŹNIE i kombinezonie z siatki paraduje po ulicach Los Angeles. Stylowa? (ZDJĘCIA)

672
Podziel się:
672
Podziel się:

W piątkowy wieczór Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wybrali się do Los Angeles na romantyczną kolację. Kreacja młodej gwiazdki nie pozostawiała zbyt wiele wyobraźni.

1
 / 6
Nicola Peltz W BIELIŹNIE i kombinezonie z siatki paraduje po ulicach Los Angeles. Stylowa? (ZDJĘCIA)
Nicola Peltz W BIELIŹNIE i kombinezonie z siatki paraduje po Los Angeles
Nicola Peltz w bieliźnie (FORUM)
0
0

Brooklyn Beckham zaprosił swoją żonę, Nicolę Peltz, na romantyczną kolację w piątkowy wieczór w Los Angeles. Modelka postawiła na dość odważną stylizację...

Nicola Peltz na randkę z mężem wybrała czarny prześwitujący kombinezon. Materiał opinał jej bardzo szczupłą sylwetkę, nie pozostawiając zbyt wiele wyobraźni. Newralgiczne punkty zasłaniały mały czarny stanik oraz figi w takim samym kolorze. Stylizację dopełniły winylowe buty na niebotycznych obcasach. Lśniące włosy Nicola ułożyła w efektowne fale, a usta pociągnęła różowym błyszczykiem.

Brooklyn Beckham miał na sobie granatową marynarkę, do której dobrał zwykły biały t-shirt. Dół koszulki wsunął za pasek obcisłych czarnych spodni. Strój dopełnił naszyjnikiem z muszli puka oraz czarnymi skórzanymi butami.

Zakochana para, idąc do restauracji, trzymała się za ręce. Dodajmy, że ekskluzywny lokal, do którego w LA się wybrali, słynie z owoców morza i greckiej kuchni. Myślicie, że fajnie się bawili?

2
 / 6
Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zmierzają do ekskluzywnej restauracji
3
 / 6
Nicola Peltz spacerowała w butach na niebotycznie wysokich obcasach
4
 / 6
Nicola Peltz
5
 / 6
Brooklyn Beckham z Nicolą
6
 / 6
Nicola i Brooklyn w drodze do ekskluzywnej restauracji
KOMENTARZE
(672)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Hhh
3 lata temu
Bardzo ładna, zgrabna. Ale pytanie do facetów: czy wy naprawdę chcielibyście aby wasze żony tak chodziły? Chcielibyście się taką żoną chwalić?
Elizka
3 lata temu
Nie masz żadnych umięjętności to się rozbierz. Ten świat jest chory.
Mpp
3 lata temu
Żenada
Yolanda
3 lata temu
Wiocha...
Zibu
3 lata temu
Świat się kończy:) Nic do ukrycia
NAJNOWSZE KOMENTARZE (672)
gosc
3 lata temu
zgrabna jest ale ta stylizacja paskudna, wszystkie zle w takich wygladaja
Mmm
3 lata temu
Próbuję sobie wyobrazić reakcje mojego męża gdybym tak chciała wyjść z domu... Na szczęście nie chce chodzić w bieliźnie bo mam wstyd, dumę i rozum. No i by mnie zamknęli w wariatkowie
Abc
3 lata temu
Ciekawa jestem, co jej teść o tym sądzi 😁
taaa
3 lata temu
czemu on nie jest w podobnej bieliznie?
Iga
3 lata temu
Gdyby Ashley Graham to ubrała, czy jakakolwiek XD, każdy by zwymiotował.
Słepuś
3 lata temu
Więcej gustu mają Panie na przydrożnych parkingach.
FranCiszek
3 lata temu
Ustawka. Poszli, żeby się pokazać i żeby zrobiło się głośno. Biznes.
z14
3 lata temu
Ale przecież ona chciała się pokazać! mąż był całkiem przypadkiem i do towarzystwa... :-) wygląda super :-)
Ttt
3 lata temu
Celebrity show. Ktoś musiał zapłacić za ten obiad, oglądajcie i opisyjcie się to jeszcze na lody wystarczy
WIOLA
3 lata temu
tragedia
pit
3 lata temu
to wszystko co ma co zaoferowania, i tyle.
hmmm
3 lata temu
widzicie pseudo dziennikarze a wy zamiast pisać o ważnych sprawach piszecie o kobiecie w skąpo ubranej czy to jest wasz szczyt ambicji ?
Przebudzony
3 lata temu
Czasami mam takie koszmarne sny, że nagi chodzę po ulicy i nie wiem jak się schować i co w ogóle zrobić...
123
3 lata temu
przecież to widać że to sa wklejki w photoshop
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.