Anne Hathaway RUNĘŁA ze schodów na planie "Diabeł ubiera się u Prady"

Wysokie buty potrafią płatać niezłe figle. Anne Hathaway złamała ostatnio obcas i przewróciła się na schodach. Wszystko uchwyciły kamery.

1 z 6Anne Hathaway RUNĘŁA ze schodów na planie "Diabeł ubiera się u Prady"

Anne Hathaway przewróciła się na schodach!
Anne Hathaway przewróciła się na schodach! © FORUM

"Diabeł ubiera się u Prady" zrobił ogromną furorę wśród fanów kinematografii z całego świata. Po niespełna dwóch dekadach od premiery, do miłośników filmu dotarły wspaniałe wieści. Właśnie trwają zdjęcia do nowej odsłony, w której nie zabraknie prawdziwych ikon. W rolę Mirandy Priestly ponownie wcieli się Meryl Streep, natomiast Anne Hathaway wraca do grania Andrei "Andy" Sachs.

Cała ekipa nowej odsłony kultowego filmu obecnie w pocie czoła pracuje na planie. Co jakiś czas obsada jest widywana na ulicach Nowego Jorku. Tym razem sfotografowano Anne Hathaway, która zaliczyła wpadkę.

Anne Hathaway co rusz jest widywana na nowojorskich ulicach w modnych stylizacjach, które potrafią płatać figle. Ostatnio zaliczyła drobną wpadkę na planie, którą uchwycili paparazzi. Aktorka przewróciła się na schodach, łamiąc przy okazji obcas w jednym z butów. Po chwili podniosła się z chodnika, zapewniając, że nic się jej nie stało.

Zobacz, jak Anne Hathaway poradziła sobie na planie filmowym.

2 z 6Anne Hathaway

Anne Hathaway
Anne Hathaway © FORUM | / SplashNews.com / Splash / Forum

3 z 6Anne Hathaway

Anne Hathaway
Anne Hathaway © FORUM | OBLN

4 z 6Anne Hathaway

Anne Hathaway
Anne Hathaway © FORUM | OBLN

5 z 6Anne Hathaway

Anne Hathaway
Anne Hathaway © FORUM | OBLN

6 z 6Anne Hathaway

Anne Hathaway
Anne Hathaway © FORUM | OBLN
Wybrane dla Ciebie