Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Niepokojące wieści o królowej Elżbiecie II. Odwołała podróż z POWODÓW ZDROWOTNYCH

90
Podziel się:

Jak poinformował Pałac Buckingham, 95-letnia królowa Elżbieta II zmuszona była zrezygnować z podróży do Irlandii Północnej w związku z zaleceniami lekarza. Monarchini niechętnie porzuciła obowiązki na rzecz odpoczynku.

Niepokojące wieści o królowej Elżbiecie II. Odwołała podróż z POWODÓW ZDROWOTNYCH
Królowa Elżbieta II odwołała podróż przez zalecenia lekarza (Getty Images, Pool)

Królowa Elżbieta II zasiada na brytyjskim tronie już od prawie 70 lat i w tym czasie zdążyła zaskarbić sobie ogromną sympatię poddanych. 95-letnia dziś monarchini wciąż z zaangażowaniem i godnym podziwu wigorem wykonuje królewskie obowiązki. Niedawno Elżbieta II pojawiła się na nabożeństwie w Londynie, Królowa po raz pierwszy poruszała się o lasce.

W środę media obiegły kolejne niepokojące doniesienia na temat królowej Elżbiety II. Okazuje się bowiem, że 95-letnia monarchini właśnie odwołała dwudniową podróż do Irlandii Północnej z powodów zdrowotnych. Przedstawiciele Pałacu Buckingham w oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że królowa cieszy się dobrą kondycją, postanowiła jednak zastosować się do zaleceń lekarzy i nieco odpocząć.

Zobacz także: Królowa poza pałacem. Pierwsze takie wyjście Elżbiety II

Królowa niechętnie przyjęła lekarskie zalecenie, by odpocząć przez następnych kilka dni. Jej Wysokość jest w dobrym nastroju i jest zawiedziona, że nie będzie w stanie odwiedzić Irlandii Północnej, gdzie miała podjąć szereg zobowiązań dziś i jutro. Królowa przesyła najserdeczniejsze pozdrowienia mieszkańcom Irlandii Północnej i nie może się doczekać wizyty w przyszłości - czytamy w oświadczeniu.

Jak informuje "Daily Mail", według osoby z otoczenia Elżbiety II jej obecny stan nie daje powodów do obaw, a decyzja o odwołaniu podróży nie ma nic wspólnego z koronawirusem. Królowa ma obecnie wypoczywać na terenie Zamku Windsor. Pod koniec miesiąca ma natomiast wziąć udział w konferencji klimatycznej w Glasgow.

Pudelek życzy dużo zdrowia!

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

Zobacz także: Dlaczego o kimś nie piszemy, odpalony Gortat i literackie wypociny celebrytów
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
GalA
3 miesiące temu
Oj nie daj sie i trzymaj sie Elka!!!
...
3 miesiące temu
Zdrówka, Elżunia ❤️
Nie da się
3 miesiące temu
Jeszcze pociągnie z 150 lat
Aneta
3 miesiące temu
potężna kobieta
Lucifer
3 miesiące temu
Będzie żyć 200 lat 😈
Najnowsze komentarze (90)
Ciekawski
3 miesiące temu
Czy Wiecie ,że w Polsce oprócz osiedleństwa niemieckiego w przeważającej części ,holenderskiego ,oprócz jakiejś ilości Greków ,których potomków potem wciągnęli żydzi do swojej garści etnicznej ,oprócz Rusinów ,oprócz Szwedów ,Duńczyków ,Norwegów ,Belgów ,byli jeszcze katoliccy Anglicy ? W sporej liczbie ,? Szczególnie rejon dzisiejszego łódzkiego ,sieradzkiego ,kaliskiego ?byli też katoliccy Szkoci ..ciekawe ,czy jakaś część ich potomków z powrotem wróciła do Anglii, nawet o tym nie wiedząc
AjlonA
3 miesiące temu
Przecież ona ma ze 150 lat to co się dziwić
Pio
3 miesiące temu
Yeaaaa💪
UK🇬🇧
3 miesiące temu
ZNIES MONARCHIE
Anglia
3 miesiące temu
ZNIES MONARCHIE!
UK🇬🇧
3 miesiące temu
ZNIES MONARCHIE!!!!
Gość
3 miesiące temu
Tam dziennie choruje 45 tysiecy osob wiec co w tym dziwnego że jej odradzili podróż?
Frania
3 miesiące temu
Babcia nie do zdarcia. Szacun i zazdro! Zdrowka!
Wers
3 miesiące temu
Do tych co piszą, że jej ciężko. Ciężko to jest polskim emerytom, a zwłaszcza kobietom które dostają tysiąc zł emerytury. Często mają na barkach chorego męża, matkę, ojca, albo synka pijaka. Całe życie bieda PRL, mąż często pijący, albo bijący, dzieci za granicą. A na stare lata choroby, bieda i brak wsparcia. To jest ciężkie życie. Każdy ma swój krzyż i swoją historię. Ale chyba lepiej mieć krzyż z milionami na koncie, niż bez. A ta pani jest tylko pionkiem. Całe życie w dobrobycie, mąż dziwkarz, syn ze złamanym życiem. I to wszystko w imię gry pozorów. Z tej perspektywy może faktycznie miała ciężkie życie. Cały czas w zakłamaniu i fałszu. Ale królowa raczej nie chciałaby się zamienić z polską emerytka.
gość
3 miesiące temu
Współczuję jej tego królewskiego życia. Od dzieciństwa "hodowana" do roli królowej, całe życie na świeczniku w/g sztywnych, archaicznych norm, uwięziona w nieudanym małżeństwie, bez możliwości rozwodu. Nawet teraz, gdy jest już z trudem poruszającą się staruszką musi pełnić królewskie obowiązki. Mogłaby przekazać koronę Karolowi, ale chyba ma świadomość tego, że nie jest on zbyt popularnym następcą tronu, więc będzie męczyła się do śmierci, żeby oddalić widmo kryzysu monarchii.
the end
3 miesiące temu
czas babciu rozpisać majątek i kończyć ten film, emigranci wyjechali, nie ma komu chleba dowieźć do sklepu i paliwa do stacji
KLARA
3 miesiące temu
Podziwiam krolowa Elżbietę i życzę wszystkiego co najlepsze. ZDROWKA
Kibol
3 miesiące temu
Dziwi mnie naiwność tych ludzi co są zafascynowali jej osobą przecież ten osobnik nigdy w życiu nic nie robił , tylko takie jak wy naiwne sługusy jej nadskakują a ona na was ..... żenada porażka
Skóra
3 miesiące temu
Widać że schudła a odkąd została bez wsparcia męża i musi występować publicznie sama to jej ciężko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie