Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

ODMIENIONA Zosia z "Rodziny zastępczej" na ściance. Tak dziś wygląda 35-letnia Misheel Jargalsaikhan

108
Podziel się:
108
Podziel się:

Misheel Jargalsaikhan zyskała popularność dzięki roli Zosi Kwiatkowskiej w serialu "Rodzina zastępcza". Choć aktorka zrezygnowała z kariery w mediach na rzecz medycyny, to sporadycznie wciąż pojawia się na ściankach. Podczas premiery w teatrze zachwyciła.

1
 / 6
ODMIENIONA Zosia z "Rodziny zastępczej" na premierze. Tak dziś wygląda 35-letnia Misheel Jargalsaikhan
Misheel Jargalsaikhan pojawiła się na premierze
Misheel Jargalsaikhan pojawiła się na premierze (AKPA)
0
0

Misheel Jargalsaikhan zyskała ogólnopolską rozpoznawalność, gdy miała zaledwie 11 lat. Wówczas wcielała się w Zosię, czyli przybraną córkę Kwiatkowskich w popularnym serialu "Rodzina Zastępcza". Młoda aktorka przed laty zrezygnowała jednak z medialnej kariery na rzecz studiów medycznych. Mimo to dziś sporadycznie zdarza jej się gościć na stołecznych salonach.

Tak było i tym razem. Misheel Jargalsaikhan zaszczyciła swoją obecnością uroczyste otwarcie nowej sceny Teatru Capitol. Mimo że 35-latka nie jest już pełnoetatową celebrytką, to przed fotoreporterami wciąż czuła się jak ryba w wodzie. Pochwaliła się także odchudzoną sylwetką. Od czasu pożegnania się z rolą Zosi Kwiatkowskiej, które miało miejsce ponad 15 lat temu, Misheel przeszła sporą metamorfozę.

Była gwiazda "Rodziny zastępczej" pojawiła się na wydarzeniu w czarnej długiej sukience o posągowym kroju z efektownymi wycięciami na biodrach. Stylizację uzupełniła malutką kopertówką od Louis Vuitton oraz czerwonymi sandałkami na wysokim obcasie. Jargalsaikhan postawiła również na rozświetlony makijaż z kolorowym akcentem na ustach.

Bardzo się zmieniła?

2
 / 6
Misheel Jargalsaikhan na premierze
3
 / 6
Misheel Jargalsaikhan na premierze
4
 / 6
Misheel Jargalsaikhan na premierze
5
 / 6
Misheel Jargalsaikhan na premierze
6
 / 6
Misheel Jargalsaikhan na premierze
KOMENTARZE
(108)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Mgv
rok temu
Pięknie wygląda!
Kami
rok temu
Bardzo ladnie, pozdrawiam
brawo
rok temu
Piękna i mądra.
Gość.
rok temu
Wygląda wspaniale, nie jak te nadęte we większości "gwiazdy".
Pozdro
rok temu
Super wygląda
NAJNOWSZE KOMENTARZE (108)
Tao Tao
rok temu
Ostatnio taka sama mi wydawała kurczaka po sajgońsku w barze.
Agg90
rok temu
Prześliczna!
Magda
rok temu
Wow! Przepiękna :)
woow
rok temu
przepiękna!!!
Anna
rok temu
Same piękne komentarze, czyli można!
gusss
rok temu
wow ale wyglada pieknie! Taka slodka dziewczynka byla pamietam
Ana
rok temu
Pięknie wygląda w serialu też byłą bardzo fajna , szwed nie cierpię od wtedy aż do tej pory.
Magda
rok temu
Gdzie niby jest odmieniona?
FLNY
rok temu
Sliczna jest!
zoya
rok temu
piękna
eaw
rok temu
piekna
tol
rok temu
Nie ODMIENIONA tylko DOROSŁA
Ana
rok temu
Bardzo lubię jej sposób mówienia. Może kiedyś będzie występować w TV. Jej sposób bycia jest kojący:)
Milena
rok temu
Taka malutka.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
9.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
8.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
7.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.
6.

Michał Mikołajczak chwali się rajskimi wakacjami w Tajlandii z Edytą Zając. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak nie epatują specjalnie swoim życiem uczuciowym, ale postanowienie o chronieniu prywatności zawieszają zwykle na czas wakacji. Aktor pochwalił się właśnie rajskim urlopem z ukochaną i wypoczynkiem w słonecznej Tajlandii.
5.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
4.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
3.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
2.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
1.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.