Trwa ładowanie...
Kokosimo
|

Odstrzelona Małgorzata Rozenek paraduje Mokotowską, podczas gdy rycerski Radosław Majdan wspomaga seniorkę drobnymi (ZDJĘCIA)

659
659
Podziel się

Kiedy Małgorzata Rozenek załatwiała sprawunki na mieście, Radosław Majdan wykazał się dobrym sercem i wręczył kilka złotych potrzebującej kobiecie, po czym dołączył do ukochanej.

1
 / 8
Odstrzelona Małgorzata Rozenek paraduje Mokotowską, podczas gdy rycerski Radosław Majdan wspomaga seniorkę drobnymi (ZDJĘCIA)
Odstrzelona Małgorzata Rozenek paraduje Mokotowską, podczas gdy rycerski Radosław Majdan wspomaga seniorkę drobnymi (ZDJĘCIA)
Odstrzelona Małgorzata Rozenek paraduje Mokotowską, podczas gdy rycerski Radosław Majdan wspomaga seniorkę drobnymi (Pudelek Exclusive)
0
0

Małgorzata Rozenek mogłaby dawać innym celebrytkom lekcje z tego, jak skutecznie wywoływać wokół siebie szum. Gwiazda TVN-u przez ponad dwa miesiące skrzętnie relacjonowała przepełnione zwrotami akcji wakacje, nie odkładając telefonu nawet na chwilę. I choć Małgosia już dawno zdążyła wrócić do swojej "szarej" rzeczywistości, 43-latka wciąż dostarcza portalom plotkarskim tematy do pisania na porządku dziennym.

Od powrotu do stolicy z wakacji Gonię często można spotkać na ulicach Warszawy, gdy stara się wywiązać z "celebryckich" obowiązków i pędzi na kolejne spotkania. W niedzielę mama trójki dzieci znalazła czas, by wyrwać się z Radziem na randkę, uprzednio publikując w sieci zdjęcie ich "fantazyjnych" stylizacji. I tym razem parze oberwało się od internautów, którzy uznali, że małżonkowie wyglądają, jakby szli na odpust...

Niezrażeni krytyką hejterów "Pączek" i "Pysiula" dalej są wierni swojemu "przebojowemu" stylowi, co udowodnili we wtorek, wybierając się na ulicę Mokotowską w Warszawie. Małgosia miała na sobie tego dnia czarną sukienkę z golfem, którą uzupełniła złotą torebką i białymi kowbojkami. Wisienką na torcie były "gwiazdorskie okulary". Majdan z kolei postawił na "look" żeglarza: do granatowego sweterka w serek dobrał białe spodnie i jasne tenisówki. Tuż przed spotkaniem z małżonką emerytowany piłkarz wykazał się dobrym sercem i obdarował potrzebującą seniorkę kilkoma złotymi.

A Wy lubicie ich styl?

2
 / 8
Zakupy

We wtorek Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się na zakupy w centrum Warszawy, na które zabrała ze sobą swoją świtę.

3
 / 8
Elegancki look

Znana z dbałości o swój "ekstrawagancki" styl Gonia i tym razem postawiła na look, który zapewnił jej uwagę przechodniów. 43-latka miała na sobie czarną, obcisłą sukienkę, w której podkreśliła szczupłą sylwetkę.

4
 / 8
Dodatki

Prostą kreację 43-latka uzupełniła dodatkami w postaci białych kowbojek, złotej torebki i "gwiazdorskich" okularów.

5
 / 8
Kolekcja

Jedna z najbogatszych polskich celebrytek ma w domu pokaźną kolekcję torebek.

6
 / 8
Ukochany

Radzio przyjechał po Małgosię ich luksusowym samochodem. 49-latek postawił na "look" żeglarza: do granatowego sweterka w serek dobrał białe spodnie i jasne tenisówki.

7
 / 8
Dobry uczynek

Majdan wykazał się dobrym sercem i wręczył kilka złotych potrzebującej seniorce, po czym dołączył do ukochanej.

8
 / 8
Lubicie ich styl?
KOMENTARZE
(659)
Justa123
2 lata temu
Taki bogacz a babci rzucił kilka monet...
Boskabulka
2 lata temu
Czemu gonia ma ciagle tak rozchylone usta ? Nie domykaja sie przez te kwasy czy jak ?:p
🤣🤣🤣🤣👀
2 lata temu
Dosłownie- CYRK -zrobili ze swojego życia 🤣🤣🤣🤣🤣
Ann
2 lata temu
Przebierańcy. Ludzie bez talentów, za to z niespotykanym parciem na szkło...
Ania
2 lata temu
Pasują do siebie
Najnowsze komentarze (659)
strzelisty
2 lata temu
Małgosia wygląda najwyżej na 30 lat, piękną ma cerę i błyszczące oczy, Majdan przy niej jak ojciec, co ona z nim robi, że taki w nią wpatrzony jak w obrazek, chyba seks mają nieziemski, zazdro
Komedramat
2 lata temu
Gosia z Radkiem czytają komentarze na pudelku i cały czas wyśmiewają Dodę, poprzedniczkę Gosi. To z Gosią zdradzał Radek Dodę i zawsze z Dody kpili razem z Gosią, a Doda by życie oddała za niego i taka wdzięczność, rzucił jej jak siedziała na Mokotowskiej dwa złotę, co za upokorzenie dla Dody, na całą Polskę wstyd, że piszą i zdjęcia robią jak Radek wspomaga seniorkę Dodę drobnymi. Żal mi Dody, co za publiczna potwarz od Radka, tym bardziej, że znowu nie powiedział jej 'cześć', a ona mu Bóg zapłać wyszeptała omdlewając z poniżenia. :D
Viki B.
2 lata temu
Piękna Gosia ma kompleks wyższości w stosunku do małomiasteczkowej, z podstawowym tylko wykształceniem, przaśnej, zapomnianej, niekochanej, babciowatej, pobierającej zasiłek pielęgnacyjny, bezpłodnej bankrutki Dodziny, więc z satysfakcją świeci pięknym ciałem i jest bardzo sexy, Dodzina może się schować w pokrzywach.
Piotr
2 lata temu
Srabczewska dlaczego usuwasz komentarze - widać, że wstydzisz się hahaha, tak jak ci wstyd pokazywać golaśne starcze zdjęcia na instramie i musisz je fotoszopem mlaskać. Pamiętam do dziś jak przez swojego ex męża i jego kolegów oraz publiczność była wyzywana, wchodząc za mężem na boisko, słowami - stara Doda zrób nam brązowego🍦, a wszystko przez to, że nie umiała zachować swoich porażek łóżkowych dla siebie i teraz też każdy ma ubaw z tej babci.
MRS DRAMA
2 lata temu
DRAMATYCZNIE KOMICZNA Dodzia ciągle się błaźni, nadziewając się tym samym na szpilę jej utalentowanej parodystki - Gosi, nie jest bowiem w stanie napisać niewielkiego tekstu na IG bez koszmarnych błędów językowych – ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, logicznych, czym złośliwa Gosia świetnie się bawi, a nas przy okazji, robiąc z tego pulpę pełną niesBocianek, ptaszek nieduży, DRĘTFIOM mu nogi i z KUFRA się kurzy, a MŁYN NA WODĘ zabrał biednej Dodzi widoki na OSTATNI KOŻUCH sprzedany przez jej starego, bo na ostatnią koszulę nie było go już stać. PODSKÓRNIKI więc Dodzia hoduje na swej szpetnej twarzy, może komuś stanie jak na ZAWOŁANIE ZEBRANIA ŻEBRANIA pyta bez pytania, jajek na śniadanie stawianych w śmietanie z posadzonym na nich ogóreczkiem. A jajka bocianie, PODSKÓRNIKI Z WĄGIER, MIZERIA Z OGRÓDKA koniecznie, a kufer PRZYLECI POCIĄGIEM. A Radzio i jego miecz, dla kogo rozgrywa swój mecz? Radzio kocha Małgonię ponad swoje życie, a Doropa z Ciechamowa była tylko pypciem na jego bigpycie. Pypcia dawno temu... wywalił z systemu, potem elektrodę wyrwał z satysfakcją, wycisnął paluchem, wydalił z kolacją.
Lepieje sioł
2 lata temu
Śmieszna Dodzia zaklina się tu w sztucznie laykowanych komentarzach , że jest petardą i na dożynkach w Lepiejach skradła o'sioł samemu Zenkowi, Viki, Roxi, a nawet Freddy'emu w osobie Maryli, a wpływowy pudelek słowem nawet o tym jej tandetnym o'sioł nie wspomniał, bo Dodzię nie stać już nawet na artykuł na pudelku. Jedynie w brukowcach typu słuperak jeszcze udaje jej się wyżebrać własnoręcznie wyklepane oświadczenie, że jest piękna ( hahahaha), młoda (hahahaha) i ma głos jak grzmot (hahahaha), a Radek siedząc na tronie na stronie oglądał ją w telefonie (hahahah)
Lady Gosia
2 lata temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć siódmy krzyżyk do dźwigania.
Wańda
2 lata temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu i litości, bo jej jest bardzo przykro, weście dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko z wodogułowiem od urodzenia. Niedługo będzie mieć siódmy krzyżyk do dźwigania.
chuda
2 lata temu
'Ona nawet nie ma pojęcia, jakie ma szczęście, że może sobie na takie wakacje pozwolić, finansowo i czasowo. I że ma z kim pojechać. Ja wcześniej na posty o jej wakacjach w kamperze nie wchodziłam, a tym bardziej nie komentowałam, ale już nie mogę wytrzymač tego narzekania na brak wygód. Jak chce się wygody, to do hotelu 5cio gwiazdkowego się jedzie. To chyba tylko taki jej sposób na pokazanie wszystkim, że jest lepsza od innych, bo może sobie na takie wakacje pozwolić.' - Taki żenujący, pełen zazdrości komentarz niejakiej grubej przeczytałam niedawno pod artykułem o pięknej, szczęśliwej Małgoni.
Monia
2 lata temu
Już niedługo Doda Tella Rozstępień będzie wyglądała jak siostrzyczka bliźniaczka 65-letniej Donatelli Versace! W końcu 60-letnia „Dosia” urodziła mysz– teraz „dositorba” doprowadzi do końca dzieło przekształcania jej w klona Donatelli Versace, jego miłości. Wystarczy postępująca akromegalia Dody i amfetyczne dalsze odchudzanie a Rozstępieńkowa zrówna się wyglądem z Donatellą, chociaż „dositorba” i tak nadal będzie widział w niej gorryla.
trzeci świat
2 lata temu
Bardzo różne były życiowe losy znanych i mniej znanych księgowych pisarzy po zaocznej administracji, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wandzia Robaczywek! Ta skromna staruszka najęła się dozgonnie do małżeństwa Ustępieńków jako ich łysa papużka. W praktyce jest ich służącą i gosposiOM, której podstawowa działalność, oprócz podcierania im du...p, to pisanie i wklejanie na Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych uwielbienia dla Ustępieńkowej oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jej psychiczne odchylenia aktualną żonę Majdana, znaną jako Perfekcyjna Lady Rozenek, która to Lady, młodsza od Wandzi o bardzo wiele lat, jest jej największym koszmarem na jawie, obiektem rujnującej jej słabe zdrowie zazdrości połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Wandzia zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych komentarzy dla Ustępieńkowej, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK papużki z podciętymi skrzydełkami! Sprzedała się jako wycieraczka łez najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce, zwanych Ustępieńkami... dramat bezzębnej Wandzi trwa.
Adam
2 lata temu
Zazwyczaj nie komentuję, ale Małgorzata zawsze mnie zachwyca, wygląda po prostu ślicznie, nigdy nie uwierzę, że jest w wieku Anity Werner czy Agnieszki Kotońskiej, a starsza o 4 lata od chorej Dorody Rybczewskiej czy jak jej tam. Małgorzata wygląda jak śliczna nastolatka, pewnie dlatego mówią o niej Małgonia.
Radzio master
2 lata temu
Skazana na bycie szczęśliwą Iron Lady, urodzona w 1978 r. piękna Małgorzata dostaje jako karę 10 lat szczęścia dopisanych jej bezprawnie do życiorysu, ma zapewnione prawowite miejsce na liście Polskich prawników pod literą 'R' jako Małgorzata Rozenek - Majdan oraz prawo do opieki nad biologicznym synem swoim i Radka Majdana - Heniem. A Docha Rozstępień musi się pogodzić z byciem Małgorzaty Rozenek bladym, wątłym cieniem i z tego tytułu bezdennym cierpieniem, które nie uszlachetnia. Kara tym bardziej dotkliwa, że wieloletnia. Za to karma dożywotnia. Jej pieskie życie też ma więc swoje ''blaski'', choć bez cienia współczucia i prawa do łaski.
Elo
2 lata temu
Małgorzata Rozenek to najzgrabniejsza kobieta w polskim show biznesie. Zawsze była seksowna i piękna. Połączenie piękna fizycznego z pięknem umysłowym
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak wygląda NOWA WILLA Krzysztofa i Mai Rutkowskich: lamele, szklane fotele, tapety z małpami i flamingami... (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Maja Rutkowski poinformowała fanów, że niedługo wraz z rodzinką przeprowadzi się do nowego, wymarzonego domu. Żona Krzysztofa Rutkowskiego zadbała o aranżację wnętrz i najdrobniejsze szczegóły.Wyszło luksusowo?
9.

"Nasz Nowy Dom": Ekipa wyremontowała rozpadający się dom matce i jej trójce dzieci. Efekt jest oszałamiający (ZDJĘCIA)

W najnowszym odcinku "Nasz Nowy Dom" Katarzyna Dowbor pomogła pani Dominice i jej trójce dzieci, którzy mieszkali w rozpadającym się domu. Dzięki ekipie ich "cztery kąty" przeszły ogromną metamorfozę.
8.

Katarzyna Sokołowska w dresie śmiga po Śródmieściu z partnerem, synkiem i psami (ZDJĘCIA)

Katarzyna Sokołowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. 50-letnia reżyserka pokazów mody została ostatnio "przyłapana" na wiosennym spacerze z małym Iwo Lwem. Towarzyszył jej partner Artur Kozieja.
7.

Tak w Konstancinie mieszka Ewelina Ślotała: dużo marmuru, żyrandole za 80 tysięcy i trzy łazienki (ZDJĘCIA)

Ewelina Ślotała pojawiła się w show biznesie kilka dobrych lat temu za sprawą związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Dziś projektantka wnętrz wiedzie spokojne życie u boku syna i męża. Tak wygląda ich pełna przepychu, konstancińska willa.
6.

Tak zmieniła się "Duża Ania" z "Warsaw Shore". Internauci już jej nie rozpoznają! (ZDJĘCIA)

Nowe zdjęcie Ani Ryśnik wprowadziło jej obserwatorów w konsternację. Internauci mieli problemy z rozpoznaniem gwiazdy "Warsaw Shore" i sugerowali, że nieco przesadziła z Photoshopem. Z tej okazji przypomnijmy sobie, jak "Duża Ania" wyglądała na początku kariery.
5.

Pochód celebrytów na premierze "#BringBackAlice": szykowna Beata Ścibakówna, Marieta Żukowska, Fit Lovers... (ZDJĘCIA)

Na premierze nowego serialu produkcji HBO z Heleną Englert w roli głównej nie mogło oczywiście zabraknąć Beaty Ścibakówny. Dumna mama kibicowała córce na ściance, na której pozowali m.in. Wojciech Łozowski, Ola Nowak i Klaudia Nieścior z "Top Model". Kto miał najlepszą stylówkę?
4.

Zbiór celebrytów na wieczorze autorskim: Monika Mrozowska, Orłoś i Koziejowska, mentorka Irena (ZDJĘCIA)

W środę odbyła się uroczysta premiera najnowszej książki Wiktora Krajewskiego o historii największego casanovy PRL, Jerzego Kalibabki. Tego wieczoru na ściance pozowali m.in. Maciej Orłoś, Monika Mrozowska czy Kazimiera Szczuka.
3.

Tak mieszka Wiktoria Gąsiewska: jasne pomieszczenia, drewniany parkiet i duży taras z widokiem na las (ZDJĘCIA)

Wiktoria Gąsiewska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia nie tylko z luksusowych wakacji, ale także z własnego domu, który jakiś czas temu zakupiła. Ładnie się urządziła?
2.

Tłum celebrytów na otwarciu butiku: ZoZo Design: odmłodzony Piotr Stramowski, Magdalena Stępień, Maja Hyży (ZDJĘCIA)

W środę odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce "VIP ROOM" ZoZo Luxury z diamentami. Wśród gości można było wypatrzeć Angelikę Muchę, Patrycję Markowską, Kasię Moś i innych celebrytów.
1.

Uzbrojona w torebkę za 10 tysięcy Agnieszka Woźniak-Starak i jej ukochany drałują w śnieżycy do NOWEGO GNIAZDKA (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z warszawskim restauratorem od przeszło dwóch lat. Ich związek wchodzi właśnie na kolejny poziom: para wije sobie wspólne gniazdko.