Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Odtajniono materiały CBA. Jolanta Kwaśniewska opowiada, jak została oszukana przez fryzjera: "Facet PODROBIŁ MÓJ PODPIS!"

141
Podziel się

Przy okazji sprawy "willi Kwaśniewskich" na jaw wyszły ciekawe nagrania z podsłuchów...

Odtajniono materiały CBA. Jolanta Kwaśniewska opowiada, jak została oszukana przez fryzjera: "Facet PODROBIŁ MÓJ PODPIS!"
(East News)
bDggIyHV

Lata 90. w Polsce kojarzą się z rozkwitem kapitalizmu, modą na disco polo i rządami SLD oraz prezydenturą Aleksandra Kwaśniewskiego. U jego boku wiernie stała zawsze żona, Jolanta, która słynęła z perfekcyjnych manier i nieskazitelnego wizerunku.

Można nawet powiedzieć, że była kimś w rodzaju Małgorzaty Rozenek tamtych czasów. Jolanta prowadziła bowiem program, w którym uczyła na przykład, jak perfekcyjnie jeść bezę. Kwaśniewska wydała też poradnik pt. Lekcja stylu.

bDggIyHX

Wybory prezydenckie 2020. Ryszard Kalisz ucina spekulacje ws. Jolanty Kwaśniewskiej

Kiedy władza się zmieniła, a show biznes opanowali nowi celebryci, była Pierwsza Dama usunęła się w cień. Co jakiś czas jednak media przypominają sobie o Jolancie. Aktualnie jest o niej głośno za sprawą afery związanej z byłym funkcjonariuszem CBA, "agentem Tomkiem", który twierdzi, że był nakłaniany przez Mariusza Kamińskiego i jego ludzi do składania fałszywych raportów w sprawie "willi Kwaśniewskich".

CBA odtajniło właśnie materiały dotyczące śledztwa, m.in. stenogramy podsłuchanych rozmów telefonicznych. W jednym z nich Kwaśniewska opowiada o tym, jak została… oszukana przez fryzjera.

Miałam sytuację taką, że (...) facet podrobił mój podpis i napisał sobie laurkę. Jakiś zły fryzjer, myślę, że trochę walnięty (...). Na mojej firmówce angielskojęzycznej, takiej, której używałam, (...) napisał (...) w moim imieniu takie referencje wypisał, no po prostu... (...) że mistrzem świata we fryzjerstwie, wyobrażasz sobie? (...) Że poznałam go w 1996 roku na pokazie mody Teresy Rosati, że jest utalentowanym, genialnym fryzjerem, maestria! Słuchaj, no nie uwierzysz - opowiadała koleżance przejęta Kwaśniewska.

bDggIyId

Była prezydentowa zgłosiła sprawę do prokuratury. Niestety nie wiemy, czy fryzjer-oszust został ukarany.

Jesteście ciekawi, co jeszcze jest na nagraniach?

bDggIyIe
bDggIyIy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
Mała
9 miesięcy temu
Pani Jola wygląda przepięknie☺️☺️☺️☺️ klasa sama w sobie
Xxx
9 miesięcy temu
Co się dzieje z naszymi prezydentami, jeden wygrywa jak chce w ub-totka, drugi wynosi obrazy, expresy i inne czajniki z opuszczanego gabinetu, trzeci piję jak oszalał i kupuje dom na slupa
Ewik
9 miesięcy temu
Jasne, a mąż miał chorobę filipińską 😂
bDggIyIz
Choroba
9 miesięcy temu
„Lejdi” Jolanta Kwaśniewska przypomina Imeldę MARCOS. Nie tylko ze względu na wschodnioazjatycką urodę, choć niezaprzeczalnie Imelda była w młodości o wiele piękniejszą kobietą niż Jolanta. Imelda, rocznik 1929, nadal żyjąca, była żoną prezydenta Filipin – Ferdinanda Marcosa. Swojemu społeczeństwu, (jedno z najbiedniejszych państw Globu, obecnie 92 miliony mieszkańców) Imelda prezentowała się jako „żona swojego męża”, ucieleśnienie łagodności, mądrości i dobroci. Była uwielbiana przez miliony prostych Filipińczyków. Miała własny program w prorządowej TV, występując tam chętnie z córką Imee (co to przypomina?) – rozmowy dotyczyły całkowitych bzdur: urody, kosmetyków, ciuchów, ploteczek z kręgu tzw. sfer wyższych. Imelda i Imee prezentowały się w TV w strojach, z których na przykład same buty były warte więcej, niż roczny zarobek zwykłego urzędnika/ robotnika (co to przypomina?). Pouczały miliony nędzarzy z Filipin, iż sami są winni swojego nieszczęścia (co to przypomina?). Liczne fundacje, organizacje charytatywne pod jej, Imeldy, patronatem, akcje pomocy dla najbiedniejszych lub ofiar kataklizmów – w rzeczywistości były pralniami pieniędzy o wartości setek milionów dolarów USA! Faktyczną władzę na Filipinach sprawował nie Ferdinand, a ona – Imelda! Kobieta niewątpliwie inteligentna, ale bezwzględna, zimna, wyrachowana, mściwa, okrutna, próżna, z niebywałym zamiłowaniem do ekstrawagancji i luksusu (po obaleniu rządów klanu Marcosów, w 1986 roku, znaleziono w szafach ich rezydencji m.in. 1000 sztuk obuwia Imeldy, 900 torebek, 500 płaszczy). Wróciła na Filipiny w 1989 roku. W 2001 roku zarzucono jej liczne malwersacje finansowe z okresu prezydentury Marcosów (1965-1986), w skali wielu miliardów (!!!) dolarów USA. ZOSTAŁA UNIEWINNIONA! Werdykt ten nie dziwi o tyle, że większość przedstawicieli filipińskiej władzy, która sądziła wtedy Imeldę, to ludzie, którzy u jej boku – wiele lat wcześniej – dorobili się, również nielegalnie, olbrzymich majątków „z niczego”…. Oto prawdziwe oblicze „choroby filipińskiej”…
Kariera
9 miesięcy temu
Jolanta Konty-Kwaśniewska nigdy nie przepracowała solidnie jednego dnia! Chętnie opowiada wszystkim, jak to w latach 80. została zatrudniona w firmie polonijnej i robiła tam oszałamiającą karierę. Zapomina tylko dodać, że 100 procent tzw. firm polonijnych było organizowane i prowadzone przez komunistów, wysokich rangą oficerów ze służb specjalnych PRL oraz KGB. NIKT nie mógł się tam dostać, na jakiekolwiek ważniejsze stanowisko, bez poparcia, rekomendacji tych służb i oficjeli junty Jaruzelskiego! Dobra, wspaniale płatna posadka dla Jolanty K. to była NAGRODA za wasalstwo i sprzedajność jej męża oraz za właściwe pochodzenie... Późniejsze firmy Jolanty K., łącznie z osławioną fundacją to majstersztyk nieczystych interesów, przy których tylko mafijni tzw. Nowi Rosjanie są lepsi ... Cały życiorys Jolanty K. - do dnia dzisiejszego - to spreparowany stek bredni, półprawd i kłamstw. Kiedyś takowe życiorysy (w oficjalnej, komunistycznej propagandzie) miały żony Bieruta, Lenina, Ceausescu.
Najnowsze komentarze (141)
kiki
8 miesięcy temu
gdy majątek przewyższa dochody to mocno podejrzana sprawa i żle świadczy o Kwaśniewskich , oglądałam magazyn śledczy Anity Gargas i ciekawe jak to się skończy
Mary
8 miesięcy temu
Jakie to polskie, dopieprzyć komuś i od razu lepiej na duszy...
Janka
8 miesięcy temu
Pamietam pania Kwasniewska jak startowala do palacu prezydenckiego w sukience z bialym kolnierzykiem a terz ikona stylu.
Hali
8 miesięcy temu
To jest szczyt CHAMSTWA tej władzy żeby ujawaniać prywatne rozmowy JA SIĘ PYTAM GDZE MY ŻYJEMY?W KRAJU DEMOKRATYCZNYM? CZY W KOREI?
Kkk
8 miesięcy temu
To była najlepsza para prezydencka a Pani Jolanta najlepsza najładniejsza panią prezydentowa doceniona w Europie plebiscycie na naj ładniejsza a wiele dobrego zrobiła w fundacji wiem bo mojemu dziecku też pomogła nie tylko ładnie wygladala
Jurek
8 miesięcy temu
A jakich to mamy fryzjerów samą maszynką nie potrafią ostrzyc. Fuchy odwalają. Zero fachu. Tylko czekają na napiwki. Jedynie jeszcze co w studiach.
Xyz
8 miesięcy temu
Jolanta opowiedz jak Ty oszukujesz urząd skarbowy ! Więc jak z tą posiadłością w Kazimierzu ???
Gość
8 miesięcy temu
Buty w europejskim rozmiarze..Pierwsza Dama..Ręce opadają.. ..
bDggIyIr
gosc
8 miesięcy temu
pozyli sobie ladnie
Choncio
8 miesięcy temu
Stara cwaniaro już potrafisz zasznurować zielone buty?
Sroka
8 miesięcy temu
Oj Jolka Jolka ale musisz przyznać że co się nachapaliście z olkiem za komuny to nasze
Merta
8 miesięcy temu
No nareszcie , już dawno powinni się dobrać tym ludziom i solidnie sprawdzić.
Eulalia
8 miesięcy temu
Jestem w wieku tej pani ale stać mnie z kosmetyków jedynie na wodę i krem i to jeszcze ten średnio drogi o wizycie u kosmetyczki jedynie sobie mogę tylko pomyśleć i to wszystko. Co ta pani robi z szyją przecież nie mam takiej fatalnej ani żadna z moich znajomych. Co jej sie stało bo to nie jest normalne. O twarzy nie piszę bo wiadomo operacje estetyczne ale i tak kupa zmarszczek. Nie żebym sie czepiała ale dziwi mnie ten fakt w stosunku do jej dbałości o wygląd.
kuku
8 miesięcy temu
Z wiekiem brzydko się starzeje i wychodzą "wschodnie" rysy twarzy.
...
Następna strona
bDggIyIT