Ogolony Timothee Chalamet podbija Nowy Jork z torebką Hermes za około 55 TYSIĘCY ZŁOTYCH
Dwa dni po tym, jak sfotografowano go na meczu w towarzystwie Kylie Jenner, Timothee Chalamet maszerował samotnie nowojorskimi ulicami. Luksusową torebkę pożyczył od ukochanej?
Kylie Jenner i Timothee Chalamet spotykają się od 2023 roku. Ich relacja od początku elektryzuje media. Choć wiele osób nie wróżyło im wspólnej przyszłości, duet wciąż jest razem. Ostatnio co prawda plotkowano o tym, że się rozstali, w środę, po paru miesiącach niepokazywania się razem, aktor i celebrytka pojawili się wspólnie na meczu Yankees vs. Blue Jays na Bronksie.
Zobacz: Polska modelka spędziła pięć godzin z Kylie Jenner i Timothee Chalametem. Ujawniła, jacy są NAPRAWDĘ
Krzysztof Gojdź KRYTYKUJE wygląd Kylie Jenner! (WIDEO)
Timothee Chalamet z drogą torebką
Dwa dni później paparazzi znów przyuważyli Chalameta. Tym razem bez ukochanej. 29-latek maszerował samotnie ulicami Nowego Jorku. Uwagę zwracał jego wygląd. I to nie za sprawą świeżo ogolonej głowy. Gwiazdor postawił tego dnia na wyjątkowo oryginalną stylizację. Miał na sobie czarne spodnie, skórzaną kurtkę i jesienne buty za kostkę. Przez ramię przewiesił zaś pomarańczową torbę. Okazuje się, że Timothee tak jak Kylie ma słabość do luksusowej galanterii. Zdecydował się on bowiem na dodatek w postaci wartej około 55 tysięcy złotych torebki Hermes Mini Kelly.
Przypominamy: Kylie Jenner z mikrotorebką Hermes za 40 tysięcy pędzi na kolację do restauracji (ZDJĘCIA)
Myślicie, że wymieniają się z Jennerką dodatkami od projektantów?