Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Opalona Małgorzata Rozenek odsłania dekolt na prezentacji wiosennej ramówki TVN (ZDJĘCIA)

495
Podziel się:

Małgorzata Rozenek, która kilka dni temu wróciła z całym gangiem Majdanów z miesięcznych wakacji w Meksyku, pojawiła się na prezentacji nowej ramówki TVN w biało - czarnej stylówce. Poczuliście wiosnę?

Opalona Małgorzata Rozenek odsłania dekolt na prezentacji wiosennej ramówki TVN (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek na ściance podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN (AKPA)
bEKEDBGt

Trwająca pandemia koronawirusa sprawiła, że stacje telewizyjne zmieniły charakter imprez inicjujących nowy sezon. Wiosenną ramówkę 2021 TVN zorganizował w niedzielny wieczór. Prezentacja oferty programowej stacji została wyemitowana na żywo po głównym wydaniu "Faktów".

W prezentacji wiosennej ramówki wzięły oczywiście udział wszystkie gwiazdy TVN. Tradycji stało się zadość - podczas imprezy celebryci tłumnie pozowali na ściance. Szczególną uwagę fotoreporterów jak zwykle przykuła Małgorzata Rozenek. Celebrytka, która kilka dni temu wróciła z miesięcznych wczasów w Meksyku, zyskała znakomitą okazję, by pochwalić się piękną opalenizną.

bEKEDBGv
Zobacz także: "Rozenek cudnie chudnie": "Radosław przynosił mi do łóżka słodkie bułeczki"

Złotą karnację zdobytą w Tulum Rozenek podkreśliła jasną bluzką z falbanami, która odsłaniała dekolt i ramiona. Do topu celebrytka dobrała luźne czarne spodnie.

bEKEDBGB

Bohaterka show "Rozenek cudnie chudnie" zadbała o dodatki - na jednym ze zdjęć widzimy ją pozująca w stylu Anny Lewandowskiej - z uniesionymi dłońmi, na których błyszczą pierścionki. Oprócz ozdób na dłoniach celebrytka miała też efektowny wisiorek na szyi.

Udana stylizacja?

bEKEDBGC
bEKEDBGD
bEKEDBGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(495)
Kejti
8 miesięcy temu
Wyszczuplala cos.
Oprah
8 miesięcy temu
I z czego ona chce schudnąć? Wyglada ładnie, zdrowo. W życiu nie powiedziałabym że jest gruba albo lekką nadwagę..
Szczerze
8 miesięcy temu
Bez hejtu. Ładnie wyglada.
bEKEDBGX
Gosc
8 miesięcy temu
Ślicznie wygląda. Ale te kolory nie kojarzą mi się z wiosną, więc nie, nie poczulam
gość
8 miesięcy temu
super wygląda
Najnowsze komentarze (495)
gosc
8 miesięcy temu
babcia cala sztuczna ale jak na 50siat jakos sie trzyma
gość
8 miesięcy temu
W internetowej wyszukiwarce KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) faktycznie można znaleźć fundację M&M Małgorzaty Rozenek-Majdan. Są podane: nazwa, adres, numery NIP, REGON i KRS, a także JEJ PESEL, zaczynający się od 78, co oznacza, że urodziła się ona w 1978 roku. Najistotniejsze, że w KRS pesel jest weryfikowany. TU NIE MA MIEJSCA NA FAŁSZERSTWO! Pesel zawiera w sobie tzw. sumę kontrolną, źle wpisany "nie przejdzie" w KRS. Podobnie, jak źle wpisany nr rach bankowego "nie przejdzie" w banku. Może dla kontrahentów nie jest ważne, czy pani prezes ma 20 czy 40 lat, jednak pesel jest niezwykle ważny dla KRS, bo jest to numer, który jednoznacznie identyfikuje każdego obywatela (teoretycznie Małgorzat Rozenek-Majdan może być kilka). Więc nie o wiek tu chodzi, ale o jednoznaczne wskazanie osoby, która reprezentuje spółkę czy inny podmiot prawny.
fani
8 miesięcy temu
Gosiu pokaż swojego ślicznego Henia, przepiękny ten twój syn i taki do Radzia podobny.
Lady Maga
8 miesięcy temu
Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
Wandzia
8 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary brzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Wandzia
8 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
do Dzichy
8 miesięcy temu
patrzcie państwo ,WANDZIA ocknęła się z alkoholowych oparów i zaczyna jak zwykle ,- od przeróbki cudzych komentarzy , nie pojmując jak zwykle, że paradoksalnie szkodzą one nie Małgosi a głupawej Dodzie , której zazdrość o Radzia odbiera zdrowy rozsądek . no cóż ...
Fileks
8 miesięcy temu
Jak tak wyglada Kobieta tuż po 40, to muszę przyznać, że moje koleżanki, które są „w jej wieku” wyglądają milion razy gorzej o_O
bEKEDBGP
Super Gosia
8 miesięcy temu
Ale pięknie wygląda.
Retys
8 miesięcy temu
NIGDY nie było ANI JEDNEJ fotografii z zawarcia małżeństwa Dorosi i Radka! Ani razu też nie pozowali z ojcem i mamą Radka. Czyżby tata Radosława, doświadczony i znający świat człowiek, nie mógł pogodzić się z tym, że jego syn (który zresztą ma sporo włosów na głowie!)ożenił się z kobietą tak niewykształconą, o tak niskiej inteligencji, z tak zszarganą opinią? A może rodzina ciężarowca z Ciechocinka to za nisko urodzone pospólstwo jak dla arystokracji Majdanów? Dobrze, że teraz Radek wreszcie ma prawdziwą kobietę, którą kocha, a nie jokera.
Zofia
8 miesięcy temu
Uwielbiam tę kobietę. Piękna jest i inteligentna.
Kasia
8 miesięcy temu
Nie mogę się napatrzyć jak świetnie wygląda Gosia.
Yellow finger
8 miesięcy temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, przez których od dawna ma kompleks niższości i zazdrości, bo zdradzili ją bez litości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy i negatywne o Majdanach z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
Radek
8 miesięcy temu
Gosia śliczności ty moje, kocham Cię! Uwielbiam Cię! Jesteś moim natchnieniem do miłości twojej piękności!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKEDBHI
bEKEDBHJ
bEKEDBHK
bEKEDBHL
bEKEDBHM
bEKEDBHr