Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Oto Ella Emhoff - pasierbica Kamali Harris, która PODBIJA świat mody (ZDJĘCIA)

329
Podziel się:
329
Podziel się:
1
 / 10
Ella Emhoff - pasierbica Kamali Harris i wschodząca gwiazda modelingu (ZDJĘCIA)
Ella Emhoff - pasierbica Kamali Harris i wschodząca gwiazda modelingu (ZDJĘCIA)
(Getty Images, Instagram @ellaemhoff, @douglasemhoff)
0
0

22-letnia Ella Emhoff właśnie podpisała kontrakt z agencją modelek. Myślicie, że pasierbica Kamali Harris ma szansę na wielką karierę w świecie mody?

Nieco ponad tydzień temu Kamala Harris jako pierwsza kobieta w historii USA została zaprzysiężona na wiceprezydent Stanów Zjednoczonych i oficjalnie stała się jedną z najważniejszych postaci amerykańskiej sceny politycznej. Podczas inauguracji prezydentury Joe Bidena 56-latce towarzyszyli najbliżsi - mąż Douglas Emhoff oraz dwójka jego pociech. Uwagę mediów zwróciła przede wszystkim pasierbica Kamali, 22-letnia Ella.

Ella Emhoff jest owocem małżeństwa Douglasa z producentką filmową Kerstin Emhoff. 22-latka studiuje projektowanie w prestiżowej nowojorskiej szkole Parsons School of Design. Jak na prawdziwą miłośniczkę mody przystało, na zaprzysiężenie Joe Bidena i Kamali Harris Ella wybrała kreację z górnej półki. Pasierbica wiceprezydent USA zaprezentowała się w kraciastym płaszczu Miu Miu ze śnieżnobiałym kołnierzem i kryształowymi zdobieniami na ramionach, pod który założyła burgundową sukienkę marki Batsheva. Całość dopełniła skórzanymi rękawiczkami oraz ochronną maseczką.

Na co dzień Ella aktywnie działa na Instagramie, gdzie nie tylko chętnie relacjonuje swoją codzienność, lecz również regularnie dzieli się szalonymi stylizacjami. Okazuje się, że pasierbica Kamali Harris ma szansę szturmem podbić świat mody. Kilka dni temu Ella podpisała kontrakt z agencją IMG Models.

"Tryska radością i bezczelnością" - zachwalał debiutującą modelką w rozmowie z NY Times szef agencji, Ivan Bart.

Dzieci Douglasa Emhoffa mają świetne relacje z Kamalą Harris. Na macochę wołają ponoć "Momala", ona sama z dumą nazywa ich "synem i córką".

Poznajcie Ellę Emhoff, pasierbicę Kamali Harris. Ma szansę podbić świat mody?

2
 / 10
Oficjalny debiut

Ella Emhoff towarzyszyła Kamali Harris i Douglasowi Emhoffowi podczas inauguracji Joe Bidena. 22-latka zadała szyku w płaszczu Miu Miu z kryształowymi zdobieniami na ramionach.

"Chciałam wyglądać dziewczęco, pokreślić moją kobiecą stronę" - tłumaczyła modowy wybór w rozmowie z "Vogue".

3
 / 10
Nowa "druga córka"

Ella jest owocem małżeństwa Douglasa Emhoffa z producentką filmową, Kerstin. Para doczekała się również syna, 26-letniego Cole'a. Dzieci Douglasa mają świetne relacje z Kamalą, która w wywiadach nie szczędzi im ciepłych słów.

"To genialne, utalentowane, zabawne dzieciaki, które wyrosły na wybitnych dorosłych. Byłam już uzależniona od Douga, ale wydaje mi się, że to Cole i Ella wciągnęli mnie w to na dobre" - zachwalała dwójkę Harris na łamach "Elle".

4
 / 10
Pasjonatka mody

Chociaż na inauguracji prezydentury Bidena Ella postawiła na klasykę elegancji, na co dzień wybiera znacznie bardziej szalone stylizacje. 22-latka studiuje też projektowanie w prestiżowej nowojorskiej Parsons School of Design.

5
 / 10
Miłośniczka dziergania

Emhoff chętnie dzierga na drutach, a efektami swojej twórczości chwali się na instagramowym profilu.

6
 / 10
Przyszła gwiazda mody?

Kilka dni temu wyszło na jaw, że Ella podpisała kontrakt z agencją modelek IMG Models. Ma szansę na wielką karierę?

7
 / 10
Poznajcie Ellę Emhoff - pasierbicę Kamali Harris i wschodzącą gwiazdę modelingu
8
 / 10
Poznajcie Ellę Emhoff - pasierbicę Kamali Harris i wschodzącą gwiazdę modelingu
9
 / 10
Poznajcie Ellę Emhoff - pasierbicę Kamali Harris i wschodzącą gwiazdę modelingu
10
 / 10
Poznajcie Ellę Emhoff - pasierbicę Kamali Harris i wschodzącą gwiazdę modelingu
KOMENTARZE
(329)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Nikita
5 lata temu
🤦‍♀️ brak mi slow. Modelki to byly w latach90-tych, teraz to prawie same maszkary.
wwwwww
5 lata temu
no prosze, prosze, akurat jak macocha zostala wiceprezydent, to ona podpisala kontrakt z agencja.
nika
5 lata temu
masakra. nie ogoliła - pachy - jej sprawa, ale po co się tym chwali w internecie??
Bp
5 lata temu
No comments
An88
5 lata temu
Taka dziewczyna jakich wiele .
NAJNOWSZE KOMENTARZE (329)
sonia
5 lata temu
Żenada!
MAŁGORZATA
5 lata temu
You've got to be kidding me!?!?!?
Asia2021
5 lata temu
wystarczy, ze jest jej pasierbica i WSZYSTKO MA PODANE NA TACY.
Maax
5 lata temu
Może zacznijcie promować dzieci palestyńskie.
Hhhhh
5 lata temu
Modelka to Linda Evangelists, Naomi, Klaudia Shifer. To co dziś pokazujecie to jakieś dziwadło, którego płeć ciężko określić. Do tego chce zaistnieć nieogolonymi pachami.
Justyna
5 lata temu
Na układy nie ma rady nawet bazyl może być modelka
X100
5 lata temu
Faszyn from Raszyn ?
Iga
5 lata temu
A mi się dziewczyna podoba:) Wydaje się całkiem naturalna, a już komentarz że nie powinna pokazywać swoich włosów pod pachami jest niedorzeczny, równie dobrze jego autor nie musi ich oglądać:)
Moriz
5 lata temu
Bardzo podobna do Jakuba Wojewódzkiego z twarzy i sylwetki
widz
5 lata temu
Mix urodowy Natalii Kukulskiej i Kasi Nosowskiej
Piotrek
5 lata temu
Chyba jakieś jaja. 90% karier dzieci znanych rodziców to nepotyzm - te wszystkie pseudomodelki i pseudomodele. Ale większość z nich wygląda jakoś w miarę (z małymi poprawkami czy bez). Ale ta pani modelką? To chyba jakaś kpina. Brzyda na 150.
Bee
5 lata temu
Co to ma być?
Lidia
5 lata temu
Niech sobie studiuje to projektowanie i może tym właśnie niech się zajmie, ale żeby wychodzić na wybieg... 😶
serio
5 lata temu
okropna!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Blanka i Malik Montana pod osłoną nocy wybrali się na sushi, po czym spakowali manatki i ruszyli w nieznane

Blanka i Malik Montana ostatnio znów zostali "przyłapani" przez stołecznych paparazzi na mieście. Piosenkarkę i rapera sfotografowano pod osłoną nocy, co z pewnością podsyci kolejne spekulacje o ich relacji.
9.

Stylowa Melania Trump przestrzega przed sztuczną inteligencją: "ROBOTY JUŻ TU SĄ". Uwagę zwracały jej obszerne spodnie

Żona Donalda Trumpa nie jest zbyt aktywna podczas jego drugiej kadencji. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się w Białym Domu. Melania Trump zorganizowała konferencję, podczas której przestrzegała przed sztuczną inteligencją. Pierwsza dama, jak na prawdziwą fashionistkę przystało, prezentowała się niezwykle stylowo w obszernym garniturze.
8.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
7.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
6.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
5.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
4.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
3.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
2.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
1.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.