Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Paulina Krupińska przekonuje, że rodzina to największe szczęście. Fanki polemizują: "A single, świadomie nieposiadające dzieci pary?"

159
Podziel się

W komentarzach pojawiły się głosy, że posiadanie męża i dzieci nie dla wszystkich jest niezbędne do bycia szczęśliwym. Celebrytka odpowiedziała.

Paulina Krupińska przekonuje, że rodzina to największe szczęście. Fanki polemizują: "A single, świadomie nieposiadające dzieci pary?"
(Instagram)
bCzBDRcR

Paulina Krupińska, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, nigdy nie ukrywała, że jej największym marzeniem jest założenie rodziny i bycie mamą. Szczęśliwie, dwa lata później los postawił na jej drodze Sebastiana Karpiela-Bułeckę, który wcześniej zwlekał z założeniem rodziny, choć w jego życiu nie brakowało zafascynowanych nim kobiet. Dopiero Paulina sprawiła, że muzyk poczuł, że chciałby się ustatkować.

Modelka nie zamierzała tracić czasu i już zaledwie rok po związaniu się z Bułecką urodziła córkę Antosię. Dwa lata temu para powitała na świecie syna Jędrzeja. Aktualnie Krupińska spełnia się w roli matki i jak sama podkreśla, "perfekcyjnej pani domu"..

bCzBDRcT

W najnowszym poście na Instagramie Paulina po raz kolejny przekonuje, ze rodzina to największe szczęście.

"Rodzina - tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy" - napisała pod zdjęciem z Sebastianem i synkiem Jędrusiem.

Niektóre z użytkowniczek nie podzielają jednak jej zdania.

bCzBDRcZ

"Nie przesadzałabym, a ludzie bez rodziny, single, świadomie nieposiadające dzieci pary, itp...? Czy szczęście, rzecz tak niedefiniowalna, może być z góry warunkowana np. posiadaniem rodziny? No chyba nie, prawda?" - czytamy w komentarzach.

Paulina postanowiła odpowiedzieć.

"Nie przesadzałabym z tego typu komentarzem. Przecież to są subiektywne odczucia każdego człowieka. To, co dla mnie jest szczęściem, dla drugiego wcale nie musi. Dobrze, że ludzie się tak pięknie różnią" - odpisała.

Zgadzacie się, że rodzina daje w życiu największe szczęście?

bCzBDRda
bCzBDRdb
bCzBDRdu
KOMENTARZE
(159)
Juvf
7 miesięcy temu
Ma racje dla mnie rodzina tez jest tym co najlepsze mnie spotkało i nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego szczęścia, ale rozumiem i szanuje tych co nie chcą mieć dzieci, dla każdego szczęście oznacza co innego
Ala
7 miesięcy temu
A dla mnie największym szczęściem jest budzić się co rano obok męża....nie wiem ile czasu nam zostało bo.jest ciężko.chory i każda chwila z nim spędzona, nieważne czy dobra i szczęśliwa czy ciężka z powodu bólu i choroby, jest największym skarbem....
Takasobieja
7 miesięcy temu
Mam męża i dziecko. Najszczesliwsza byłam będąc sama
bCzBDRdv
Anna
7 miesięcy temu
Mialam meża, przez ktorego plakalam 16 lat bez dnia przerwy.Teraz mam PARTNERA z ktorym dzieci miec nie moge. SLUBU nie potrzebuje TEN czlowiek dal mi wiecej szczescie niz ktokolwiek na ziemii.
Kochanek
7 miesięcy temu
Śpiący mąż z córką... Po co takie prywaty na insta? Pod publiczkę! Po to! Udaje szczęśliwą a nie jest.
Najnowsze komentarze (159)
Niki
3 miesiące temu
Szczęście każdy tworzy na swój sposób , dla jednej osoby może to być rodzina dla drugiej może okazać się zupełnie odwrotnie ,życie w pojedynkę ew. życie bez dzieci. Bzdurą jest mówić że rodzina i dzieci są najwazniejsze, mówią tak te dziewczyny, które są już mamami i to przeważnie małych jeszcze dzieci to zrozumiałe. Ja mam już dorosłe prawie, i powiem że zaczynam odzywać, cieszyć się znowu z odzyskanie wolności i przestrzeni tylko dla siebie. Bogu dzięki.
.....
7 miesięcy temu
Udana rodzina
Mamadzieci
7 miesięcy temu
Szczęście ma wiele imion....
Gość
7 miesięcy temu
Rodzina to nie tylko mąż/żona i dzieci. To również rodzice, dziadkowie, rodzeństwo. To bliscy, którzy się o siebie troszczą, kochają się i wspierają każdego dnia. Myślę, że tak należy interpretować post Pani Pauliny.
Izka
7 miesięcy temu
Podoba mi się jej odp na ten komentarz. Bardzo dojrzałe podejście. W końcu wszyscy mamy prawo wyrażać własne zdanie, odczucia, opinie. Po co odrazu taki hejt. Czasami warto jest się zastanowić zanim chlapnie się jakoś komentarz.
slonko
7 miesięcy temu
Dla mnie rodzina NAJWAŻNIEJSZA!!! Niewiele osób, które są singlami są nimi z wyboru, niestety nie spotkały nikogo na swojej drodze z kim chciałyby tą rodzinę stworzyć bądź wyzbyć się egoizmu. Znam wielu "zatwardziałych" singli, którzy już nimi nie są i nie są nieszczęśliwi z tego powodu.
Nick
7 miesięcy temu
Niektórzy się boją zakładać rodzinę ze względów finansowych (tak uważam)
Nick
7 miesięcy temu
Ona chciała powiedzieć że rodzina to nowe dodatkowe szczęście a brak bliskich to pustka i nie warto brnąć w samotność
bCzBDRdn
cccc
7 miesięcy temu
Człowiek bardzo pragnie być czymś wyjątkowym ale jako twór biologiczny jeśli nie weźmie udziału w prokreacji kolejnego pokolenia to choćby jako naukowiec dokonał wielkich odkryć z biologicznego punktu widzenia jest statystycznym odpadkiem a jego linia DNA będzie wyeliminowana z dalszej ewolucji (ew.historii). Jakie znaczenie ma więc opinia osobników które są zbędne z biologicznego punktu widzenia bo ich DNA wygaśnie wraz z nimi ? Pomyślcie też że ci którzy uważają się za elity ograniczają potomstwo lub z niego rezygnują, a dzieci rodzą się masowo w pobliżu patologii, jaki to kreuje kierunek rozwoju społeczeństw ? Sami widzicie kto wygra, poza chińczykami oczywiście.
gość
7 miesięcy temu
Jak zwykle nie można nic powiedzieć, bo zawsze ktoś urażony. Singli i par bezdzietnych to jest pewnie kilka procent w wieku powyżej 45 lat. Dla większości ludzi rodzina, czyli mąż i dzieci to standard, a że dodatkowo są w tym szczęśliwi, jak ta pani to tylko sie cieszyć można. Ale nie, bezdzietni to tylko klaszczą, jak ktoś narzeka, że dzieci to mordęga i koniec życia. A figa z makiem. Zycie nie kończy się wraz z urodzeniem dzieci, tylko toczy dalej. Dzieci z pieluch wyrastają szybko i potem żyje się pełnią życia z dziećmi przy boku.
Kasianyc
7 miesięcy temu
Napisala rodzina jest najwoekszym szczesciem. Nie konkretnie maz i dzieci. Dla niej rodzina jest maz i dzieci, dla innych pies jest rodzina, rodzenstwo rodzice, koledzy z pracy,sasiadka kto kolwiek moze byc rodzina i ma racke ze to najwoeksze szczescoe miec bliska osobe lub zwoerze , kochac i czuc sie kochanym
jam
7 miesięcy temu
sory, ale z rodzina jest pieknie tylko na...zdjeciach
Lkjhgfdsa
7 miesięcy temu
Znana z tego, jest żoną i matką.
dsa
7 miesięcy temu
Ale nudziara. Ciągle gada tylko o tych bachorach i góralu, który wygląda jakby był z nią na siłę.
...
Następna strona
bCzBDRdP