Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Paulina Krupińska reklamuje sześciopak Sebastiana Karpiela-Bułecki: "Nie ma grania, więc postanowił zostać TRENEREM PERSONALNYM" (FOTO)

114
Podziel się

Są już pierwsze efekty zamiany przez muzyka sceny na siłownię. Chcielibyście z nim potrenować?

Paulina Krupińska reklamuje sześciopak Sebastiana Karpiela-Bułecki: "Nie ma grania, więc postanowił zostać TRENEREM PERSONALNYM" (FOTO)
Sebastian Karpiel-Bułecka chwali się wyrzeźbionym torsem po treningu na siłowni (ONS)
bEpIQffp

Z pandemią koronawirusa i wprowadzanymi w związku z nią obostrzeniami różni celebryci radzą sobie... różnie. Jedni zaciskają zęby (i "pasa"), by jakoś przetrwać do lepszych czasów, inni żalą się w mediach na biedę. Zdarzają się i tacy, którzy przyjmują niewesołą sytuację z dystansem i powstrzymując się od narzekania, próbują przekuć chudy rok w choćby mały sukces.

Ostatnie dni okazały się być szczególnie nerwowe dla wielu ludzi show biznesu z powodu burzy, jaka rozpętała się po decyzji ministra kultury o przyznaniu pokaźnych dotacji dla branży. Kiedy wyszło na jaw, że na konta niektórych wykonawców mają spłynąć kwoty rzędu kilkuset tysięcy złotych, ruszyła krytyka zarówno samego programu, jak i jego beneficjentów. Sprawa podzieliła środowisko artystów i wywołała ostre komentarze i wzajemne pretensje.

bEpIQffr

Czekając na kolejne decyzje ministerstwa związane z pomocą dla artystów, ludzie show biznesu znajdują sobie różne zajęcia. I tak pozbawiony możliwości koncertowania Sebastian Karpiel-Bułecka postanowił spożytkować swą energię nie tylko na zajmowanie się domem i dziećmi w czasie, gdy jego żona, Paulina Krupińska zarabia, prowadząc "Dzień Dobry TVN", ale i na budowanie formy. 44-letni muzyk pochwalił się właśnie imponującą rzeźbą swej klatki piersiowej na Instagramie.

Zobacz także: Paulina Krupińska broni Anny Lewandowskiej: "Wiele kobiet dzięki niej zmieniło swoje życie"

Po robocie - napisał wyraźnie dumny ze swych fizycznych osiągnięć Sebastian.

bEpIQffx

Tymczasem jego żona zdecydowała się z przymrużeniem oka "zareklamować" swego górala w nowej roli.

Nie ma grania, więc mój mąż postanowił zostać trenerem personalnym. Jacyś chętni? - napisała Paulina Krupińska wrzucając na swoje Insta Story zdjęcie "Seby" z nagim torsem.

Jesteście pod wrażeniem?

bEpIQffy
bEpIQffz
bEpIQffS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Kasia
8 miesięcy temu
Mimo upływu lat Seba ciągle w formie.
Aga
8 miesięcy temu
Noi super .Ja bardzo chętna do wspólnego treningu 🤫
elka
8 miesięcy temu
On ma akurat naturalne predyspozycje do przyrostu masy mięśniowej. To widac. Najgorzej maja faceci typu wojewódzki. On by kieszkal na silowni i w zyciu by takich efektów nie mial bez wspomagania
bEpIQffT
P.dr
8 miesięcy temu
Oni żyją razem ale mentalnie każde osobno i w swoim świecie.Ona jest nienaturalna a i on odczepuony emocjonalnie.Jest to tak rażące że ciężko mi patrzy się na tą farse.Myle się? Nie sądze.Jestem pewna na 100%.Mam 3 oko terapeutyczne.
Nikki
8 miesięcy temu
Żenujące są te wzajemne reklamy partnerów na instagramie. Tak szczerze komu on ten brzuch pokazuje? Już ma żonę. A do grania i projektowania domów takie sweet focie mu nie potrzebne.
Najnowsze komentarze (114)
Joanna
5 miesięcy temu
Na pewno Paulina jest sympatyczniejsza od Zawadzkiej, i nie gwiazdorzy
Inka
8 miesięcy temu
Ładny
Nika
8 miesięcy temu
Sebastian ma wielką firmę projektową. Jesy dyplomowanym architektem po politechnice. I na pewno ją prowadzi.
Onnna
8 miesięcy temu
Przystojniaczek.
Ela
8 miesięcy temu
Kiedyś uważałam, że ten gośc jest przystojny, ale ostatnio jakoś mi minęło. No ale świetnie że dba o siebie.
Polik
8 miesięcy temu
Nie budzi mojej sympatii ten mąż
ina
8 miesięcy temu
fajny facet i ladna ma zone oraz dzieciaki
Jimi
8 miesięcy temu
Hi hi hi wygląda dokładnie jakby głowa bułecki była doczepiona do innego mężczyzny.
bEpIQffL
naPEWNO
8 miesięcy temu
Na pewno słyszała o miejskim drwalu, dlatego tak się ŚMIEJE...
Zenek
8 miesięcy temu
Pani Paulino to że Pani Mąż przypompował trochę klatę nie oznacza od razu że może być trenerem personalnym. Proszę nie obrażać takowych tak głupimi stwierdzeniami. Mówię tu o poważnych trenerach z sukcesami a nie o chłystkach po weekendowym kursie.
Nie ładnie!
8 miesięcy temu
"Seby"??? Brzydkie i lekceważące zdrobnienie, on na nie nie zasługuje... Co innego Fabiański...
Bunia
8 miesięcy temu
Często chodzę po górach i Pana Sebastiana często widzę jak po tych górach biega. Zawsze wzbudza mój podziw bo ja tam dyszę jak lokomotywa a on sobie wbiega i zbiega jak jakaś kozica
Mania
8 miesięcy temu
Facet kiedyś z zasadami staje się przy swojej lali typowym instagramowym celebrytą !
sdfg
8 miesięcy temu
Wiele lat temu widziałam Sebastiana na koncercie z Kayah. On na nią patrzył z taką miłością, czułością, że aż jej pozazdrościłam. Nigdy nie widziałam, żeby patrzył w taki sposób na Paulinę. Mam wrażenie, że jest to trochę takie małżeństwo z rozsądku. Ona młoda, zdrowa, ładna. Urodziła mu dzieci, a to było jego marzenie.
...
Następna strona
bEpIQfgn