Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Paulina Młynarska reaguje na słowa Bożeny Dykiel o jej ojcu. Zaapelowała do organizatorów akcji "Twarze depresji"

319
Podziel się:

Podczas sobotniego odcinka "Dzień Dobry TVN" Bożena Dykiel mówiła, że to brak litu powoduje depresję i przywołała przykład zmarłego Wojciecha Młynarskiego. Na te słowa zareagowała jego córka, Paulina Młynarska.

Paulina Młynarska reaguje na słowa Bożeny Dykiel o jej ojcu. Zaapelowała do organizatorów akcji "Twarze depresji"
bEUrWNhh

Bożena Dykiel to jedna z twarzy kampanii promującej walkę z depresją. Jednak podczas sobotniego "Dzień Dobry TVN" udowodniła, że na ten temat wiedzę ma niewielką. Według niej za depresję odpowiadają.. złe odżywianie i brak pierwiastka litu.

Wojtek Młynarski też chorował na depresję. To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor - mędrkowała na kanapie.

bEUrWNhj

Na te słowa zareagowała Paulina Młynarska, jedna z córek nieżyjącego Wojciecha Młynarskiego, która poczuła się przez Bożenę Dykiel wywołana do tablicy. Aktorce odpowiedziała mocnym komentarzem.

Zobacz także: Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Problem dotyka także dzieci

Ponieważ to są jednak ważne rzeczy, to się odezwę. Pani Bożeno Dykiel! Tata chorował na chorobę afektywną dwubiegunową, nie zaś na depresję. Depresja jest jednym z komponentów choroby afektywnej dwubiegunowej, która jest bardzo złożoną i trudną w leczeniu dolegliwością. Choruje na to mnóstwo osób, wiele z nich nie chce się leczyć - napisała Młynarska na Facebooku.

bEUrWNhp

Podobnie jest z depresją. Kiedy się nie leczą, wyniszczają nie tylko siebie, ale też swoich bliskich. Stąd akcja, której stała się Pani twarzą. Jako weteranka depresji i córka człowieka przez całe życie zmagającego się z CHAD, bardzo proszę organizatorów akcji "Twarze depresji", aby troszkę ostrożniej podchodzili do doboru znanych twarzy, które zapraszają do współpracy - dodała.

Młynarska uznała, że bulwersujące słowa Dykiel o pandemii koronawirusa oraz reklamowanych przez nią specjalnych okularach nie są nawet warte komentarza.

O kosmicznych okularach i teoriach spiskowych Pani Bożeny Dykiel zamilczę. Miłego dnia! Dbajcie o siebie - zakończyła.

bEUrWNhq
bEUrWNhr
bEUrWNhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(319)
Pokret
miesiąc temu
Pani Dykiel nie powinna być twarza akcji, o której nie ma bladego pojęcia poza brakiem litu.
Holi
miesiąc temu
Lit jest pierwiastkiem i samo go sobie nie wyprodukujemy. Pani Dykiel nie powinna się wypowiadać. Depresja to złożona choroba o wielu przyczynach.
ghjk
miesiąc temu
fundacja dała ciała z wyborem takiej ambasadorki
bEUrWNhL
Ania
miesiąc temu
Trafny komentarz. Pani Dykiel ośmieszyła się w DDTVN, jako twarz kampanii dotyczącej walki z depresją powinna mieć minimum wiedzy na ten temat...
Nssjjs
miesiąc temu
Paulina ma rację. CHAD to okropieństwo. Wstyd mi było słuchać Bożenki. Ale uwaga zaraz i tak znajda sie tu kupione komentarze i lajki od szurów…
Najnowsze komentarze (319)
Jan
miesiąc temu
Ot Miećka
Jolka
miesiąc temu
Wygląda adekwatnie do swojego wieku. Znam jej rówieśniczki wyglądające jak swoje córki. Więc żadne halo. Za to myślenie ma dziecka. I to jest przerażające.
Aśka
miesiąc temu
Ma rację,ktoś lansuje się na nieżyjącej osobie a to nie frej
cezar
miesiąc temu
to nie jest teoria spiskowa, to się dzieje. te 2 paniusie funkcjonariuszki kłamstwa. za pieniądze zrobią wszystko. Pani Dykiel brawo.
cezar
miesiąc temu
to nie jest teoria spiskowa, to się dzieje. te 2 paniusie funkcjonariuszki kłamstwa. za pieniądze zrobią wszystko. Pani Dykiel brawo.
O co chodzi.....
miesiąc temu
Dajcie spokój kobiecie. Przyszła do telewizji i zrobiła show w swoim stylu. No i dobrze. Przynajmniej było rozrywkowo. Nie wmówicie mi, że chorzy na depresję swoją wiedzę czerpią z telewizji śniadaniowej. Nikomu nie zrobiła krzywdy. Wiem, co mówię, bo od lat leczę depresję. Tzn. nie mam jej w tej chwili, ale tylko dlatego, że biorę antydepresanty.
graga
miesiąc temu
A co w tym zdaniu zraniło? Panią Dykiel , a może tych co nic nie wiedzą o depresji i wypisują bzdury. Mój syn chorował przez 10 lat i ja coś na ten temat mogę powiedzieć.
graga
miesiąc temu
Aaaaaaa- niesamowita głupota. A nie wyglądała na taką. No cóż okazuje się że głupota występuje wszędzie. A może to jest zaraźliwe????/
bEUrWNhD
Ela
miesiąc temu
Depresja to zaduzo kawy a zamalo warzyw.. Brak wit z grupy B a szczegolnie B 12 i dobrego magnezu
Ser
miesiąc temu
Greta tunberg nie zna się na tym o czym opowiada ale słucha jej wiele osób i przyklaskują jak małpy w klatce, to czemu pani bożena nie może powiedzieć co myśli
Ser
miesiąc temu
Pani Bożena dobrze powiedziała, więcej ruchu zamiast oglądać odmóżdżające programy w tvn
Gozdek
miesiąc temu
Dykiel już nie raz tak odleciała. Pora nie zabierać głosu w ważnych kwestiach.
Gość
miesiąc temu
Tej kobiecie na głowę padło może przez te okulary ?
Magda
miesiąc temu
Bożenka odleciała ale foliarze zadowoleni xD
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUrWNiw
bEUrWNix
bEUrWNiy
bEUrWNiz
bEUrWNiA
bEUrWNif