Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Paulina Smaszcz prezentuje odważne tatuaże, pozując w skąpym bikini (FOTO)

142
Podziel się:

Paulina Smaszcz podzieliła się z fanami instagramową "pocztówką" z tureckiego kurortu. Motywatorka pochwaliła się przy okazji zgrabną figurą i pokazała część ze sporej kolekcji swych tatuaży.

Paulina Smaszcz prezentuje odważne tatuaże, pozując w skąpym bikini (FOTO)
Paulina Smaszcz w bikini prezentuje swoje tatuaże (Instagram)
bEToUlIl

Paulina Smaszcz, która na co dzień nawołuje kobiety do czerpania z życia pełnymi garściami, uczy wiary w siebie, ze wszystkich sił walczy z patriarchatem, a od czasu do czasu rozlicza z przeszłości byłego męża, postanowiła zregenerować siły i udała się na wakacje.

Jako cel podróży motywatorka obrała słoneczny kurort w Turcji usytuowany na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Przesyłając śledzącym jej profil internautom instagramową "pocztówkę", Paulina pochwaliła się przy okazji zgrabną figurą.

bEToUlIn

Przychodzi czas na wypoczynek i oddech. W towarzystwie mojego syna Julka to najlepszy moment na niekończące się rozmowy i planowanie przyszłości. Radość z codzienności i każdej, wspólnej chwili jest ogromna - napisała.

Zobacz także: Przejęta Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie

Fani zachwycający się sylwetką 48-letniej celebrytki mieli też okazję podziwiać część ze sporej kolekcji tatuaży, jakich przez lata się dorobiła. W wywiadach Smaszcz mówiła o tym, jakie symbole zdobią jej ciało.

bEToUlIt

I tak na przedramieniu coacherka ma wytatuowane imiona synów, na brzuchu zafundowała sobie motyw liścia, który - jak zdradziła - ma przypominać jej o trudnych chwilach. Na ciele Pauliny znalazły się też tatuaże z symbolem grupy krwi, liczbą 96, czyli rokiem, w którym wyszła za mąż za Macieja Kurzajewskiego, a także kotwicę upamiętniającą 15. rocznicę ślubu oraz stylizowanego chińskiego smoka.

Zobaczcie, jak Paulina ładuje akumulatory na tureckiej riwierze. Wiedzieliście, że jest tak wydziarana?

bEToUlIu
bEToUlIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
kufer złota
5 miesięcy temu
Parcie na celebryctwo tej pani to jest już wyższy level desperacji.
Eeeeee
5 miesięcy temu
Tę kobietę nie da się lubić okropne zachowanie ma wstydu nie ma
Hcc
5 miesięcy temu
Co one wszystkie mają z tymi jęzorami?
bEToUlIP
Relista
5 miesięcy temu
Ta kobieta jest zwyczajnie kopnięta..........
gosc
5 miesięcy temu
Nie podobają mi się te tatuaże :/
Najnowsze komentarze (142)
Młody
5 miesięcy temu
Parcie na szkło starszej pani.
Kibelek
5 miesięcy temu
Wkurzajewscy robią wszystkich w h. Udawają miłość i jaką są rodzinką aż tu nagle rozwód. Fałsz i obłuda. Co do tatuaży , jak takie ciało będzie wyglądało po 60 ? No chyba że nie dożyje.
Kibelek
5 miesięcy temu
Wkurzajewscy ??? Wielka miłość wspaniała rodzinka a wszystko po to by zaistnieć i ludzi w h... robić. Fałsz i obłuda. Niech se robią co chcą.
Marta
5 miesięcy temu
Pani Paulino! Kiedyś była pani piękną i naturalną kobietą. Po ingerencji chirurgów, już tak niestety nie jest. Nie szkoda pani dzieci? Dorośli nie wiedzą jak ich dzieci wyśmiewane są przez rówieśników z powodu lansujących się rodziców, którzy pokazują swoje zdjęcia z nowymi partnerami i partnerkami.
ders
5 miesięcy temu
Tatuaż a stare ciało-hmm to nie kompatybilne! OHYDNE!
Gosc
5 miesięcy temu
Jakoś nie da się jej strawic
Linka
5 miesięcy temu
Z tym językiem jej nie do twarzy, a tak poza tym super
Dziadek
5 miesięcy temu
Uwierzcie idą złe bardzo złe czasy ani złoto ani pieniądz nie będą miały żadnej ale to żadnej wartości a wygląd lansowanie znikną na zawsze
bEToUlIH
Kawia Domowa
5 miesięcy temu
Pani Paulina jest bardzo spontaniczna w swym zachowaniu, żeby nie powiedzieć postrzelona. Być może taką ma naturę, a może robi dobrą minę do złej gry. Łatwo nie miała w życiu: choroba, rozwód. Kiedyś trzeba odreagować trudne przeżycia.
Grzes
5 miesięcy temu
Do sanatorium miłości niech jedzie tam napewno zrobi karierę.
Noe
5 miesięcy temu
Tatuaże dzielą się na dwa rodzaje...pierwszy to taki który się robi u mistrza za grubą kasę i jest to wtedy ozdoba...i drugi to taki który robi się po pijaku bo znajomi też mają.Niestety u tej pani nie jest to pierwszy rodzaj.
Małgorzata
5 miesięcy temu
Nie znoszę tatuaży, nie wiem co ludzie widzą w tym pięknego.
Przemek
5 miesięcy temu
Troszkę za chuda:(
Aniela
5 miesięcy temu
Porażka. A byli takim fajnym małżeństwem. Smutne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEToUlJA
bEToUlJB
bEToUlJC
bEToUlJD
bEToUlJE
bEToUlJj