Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac. Ivy
|

Paulina Smaszcz wylewa żal do byłego męża na łamach książki: "Czułam się DEPRECJONOWANA I PONIŻANA"

237
Podziel się:

"Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo" - wyznaje Paulina Smaszcz. Myślicie, że Maciej Kurzajewski już czytał jej książkę?

Paulina Smaszcz wylewa żal do byłego męża na łamach książki: "Czułam się DEPRECJONOWANA I PONIŻANA"
Paulina Smaszcz uzewnętrznia się w książce (Instagram, East News)

W styczniu zeszłego roku Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa. Od tamtej pory dziennikarka udzieliła kilku wywiadów, w których opowiadała m.in., że to ona podjęła decyzję o rozstaniu, bo w małżeństwie z Maciejem czuła się "samotna".

Kurzajewski nie był zachwycony publicznymi wyznaniami byłej żony.

Ciekawe, jak Maciej zareaguje na wynurzenia, które Paulina zawarła w wydanej ostatnio książce pt. "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie".

Dziennikarka opowiada w niej o swoich sukcesach, ale też uzewnętrznia się na temat porażek i życiowych dramatów. Porusza m.in. wątek choroby, z którą się zmaga. Smaszcz opisuje np., jak "pewnego dnia obudziła się z niedowładem nogi i bólem nie do opisania".

Zobacz także: Przejęta Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie

Paulina pisze, że przeszła operację, ale niedowład powrócił i wyznaczono termin kolejnej. 48-latka twierdzi, że gdy powiadomiła o tym szefów, straciła pracę.

Ale byłam naiwna! Nie powinnam była tego robić. Teraz jestem już po piątej poważnej operacji i nadal walczę o zdrowie - ujawnia.

Smaszcz uważa, że choroba przyczyniła się do rozpadu jej małżeństwa z Maciejem.

Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli - wylicza.

Paulina dodaje, że przy rozwodzie nie walczyła o alimenty, bo "musiała jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciała i w którym czuła się deprecjonowana i poniżana". Postanowiła zacząć wszystko od nowa i teraz chce być inspiracją dla innych.

Myślicie, że Maciej Kurzajewski czytał już książkę byłej żony?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(237)
Bhhu
8 miesięcy temu
Dlatego mobbingowala swoich pracownikow, że zwolnili ją z Canal plus
Ktoś
8 miesięcy temu
W przeciwieństwie do tej pani, p. Maciej zawsze wydawał mi się bardzo sympatyczny i kompetentny. Chociaż z tvp.
Kawa na Ławę
8 miesięcy temu
Celuje w potencjalną klientelę: kobiety po rozstaniach, która uwielbiają gadać o tym jacy faceci są okropni, podczas gdy nie komunikowało się swoich potrzeb przez 23 lata
Lol
8 miesięcy temu
Ale żenada, kto to będzie czytał. Przecież ona ma dzieci, więc wstyd dla nich. Jeśli jej tak było źle to po co z nim tyle siedziała
Dr. St
8 miesięcy temu
Ona potrzebuje specjalisty, to z pewnością…
Najnowsze komentarze (237)
Edyta
7 miesięcy temu
Ja się tylko zastanawiam po co przez tyle lat opowiadali jakim są wzorowy małżeństwem? Co za światek przerażających kłamstwa.
Tess
8 miesięcy temu
Ani klasy, ani urody u tej kobiety. Eks pewnie pewnie świętuje, że się uwolnił...Po rozwodzie żenowała postami na insta, bo nieźle jej odwaliło, a teraz wywleka brudy pod publikę...
Anna
8 miesięcy temu
P. Paulina została zwolniona z firmy Bayer za mobbing. Tak więc jak widać jest to już recydywa, jak z Canal + zwolnili ją za to samo...Socjopatka, osobowość narcystyczna, toksyczna.
Anna
8 miesięcy temu
Pani Paulino kto słyszał by o Pani gdyby nie Pan Maciej. To Pani odeszła od męża a odejść trzeba z klasą dla dobra wspólnych dzieci..Pan Maciej nigdy nie zabrał głosu w sprawie waszego rozstania. Tymi publicznymi wypowiedziami ,tym romansem zaraz po rozstaniu robi Pani z siebie osobę niepoważne i nie godna zaufania.
Polka
8 miesięcy temu
Kobieto co zrobiłaś z twarzą nie jesteś już Paulina tylko??????????
Blana
8 miesięcy temu
Robi się ostro na Blankę L. XD
mikuś
8 miesięcy temu
Jaki on celebryta a ludzie niskiego wzrostu celują w władzę i panowanie nad innymi np Jarosław Kaczyński, Adolf, Kadafi i inni podobni
adam
8 miesięcy temu
oboje siebie warci.
Maniek
8 miesięcy temu
nie bardzo pasowali ze wzrostem ,; jako małżeństwo ; ...............
Marian
8 miesięcy temu
pan Kurzajewski ; bardzo porządku facet , zawsze uśmiechnięty , zadowolony.
POZORNY
8 miesięcy temu
taki pyrdek nie pozorny i taki niedobry czlek a tak udaje takie przyjemniaczka w TV
Gośka
8 miesięcy temu
To się nazywa przenikliwość biznesowa, nie poznać się na mężu przez 23 lata, który tylko od parady był, jak dobrze się wiodło to był, a jak przestało to i on przestał.
Polak
8 miesięcy temu
Kobieto, tak cię depresjonował, aż cię zapładniał, bliźnięta staraciłaś, ale urodziła dwóch wspaniałych synów i dla ich dobra - nie pierz brudów publicznie. Masz cztery ściany, pralkę i pierz, ile starczy ci zapału. Nie lubię Kurzajewskiego, sprawia wrażenie chłopczyka, a ty sprawiasz wrażenie hetery. Daj sobie spokój, dobrze, że cie nie prał.
loli
8 miesięcy temu
Kurzajewski powinien zastrzec publikowanie swoich zdjęć z byłą,która ciągle korzysta z jego popularności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie