Ivy
|

Maciej Kurzajewski komentuje wynurzenia byłej żony na temat ich "nieszczęśliwego" małżeństwa: "Uważam za nietaktowne opowiadanie o tajemnicach"

179
Podziel się

W najnowszym wywiadzie dla "Vivy" Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała, jak samotna czuła się w związku z dziennikarzem.

Maciej Kurzajewski komentuje wynurzenia byłej żony na temat ich "nieszczęśliwego" małżeństwa: "Uważam za nietaktowne opowiadanie o tajemnicach"
(East News)

W październiku media niespodziewanie obiegła informacja o tym, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się po 23 latach.

Było to spore zaskoczenie, zważywszy na to, że ich małżeństwo uchodziło za idealne, a sama Paulina niedługo wcześniej opowiadała w jednym z wywiadów, jaka jest recepta na szczęśliwy i długi związek. Apelowała, by relacje rodzinne pielęgnować zawsze, niezależnie od sytuacji życiowej i wykonywanego zawodu.

Gdy wyszło na jaw, że małżeństwo dziennikarzy przeszło o historii, a pozew rozwodowy od dawna jest w sądzie, Kurzajewscy zapewniali, że zamierzają pozostać w dobrych relacjach. Poza tą krótką deklaracją żadne z nich nie chciało wówczas komentować sprawy.

Niepisaną "umowę" o niewypowiadaniu się na osobiste tematy złamała ostatecznie Paulina, która w najnowszym wywiadzie dla Vivy opowiedziała o szczegółach małżeństwa z Maciejem. Wyznała, że w trakcie wspólnych lat czuła się bardzo samotna, a wspólne poranki odbywały się w milczeniu.

"Zauważyłam, że w pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie, że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję. (…) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył" - żaliła się.

Wynurzenia Pauliny z pewnością nie spodobały się Kurzajewskiemu, jednak mimo to dziennikarz nie zamierza odpowiadać jej tym samym. W rozmowie z Na Żywo nabiera wody w usta.

"Nie zamierzam odnosić się do słów żony. Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy" - ucina krótko.

Pokazał klasę?

KOMENTARZE
(179)
Vbbb
miesiąc temu
Hmm, maz sie jej osiagnieciami nie interesowal ... a czym mial sie interesowac ? Tym, ze jego żona dopuszczała się mobbingu wobec współpracowników ? Bo to jak do tej pory jej największe „osiągniecie”
Iza
miesiąc temu
Lubię Paulinę, ale uważam, że nie ma klasy jeśli wyciąga szczegóły ich rozstania. Ona chyba nie stosuje się do rad, których sama udziela. Przykre to...
Jak
miesiąc temu
Jak można takiego pajaca z siebie robić najpierw chodziła się chwalić teraz żalić - menipauza? Brawo Panie Kurzajewski
lampart
miesiąc temu
Tylko mu współczuć, że musiał tyle lat meczyc z tak toksyczną kobietą.
Lara
miesiąc temu
Jako specjalistka od PR robi sobie najgorszą robotę ... zaprzeczenie klasy. Dobrej komunikacji. Wulgarne posty. Przykro na to patrzeć.
Najnowsze komentarze (179)
Jurek
3 tyg. temu
Panie Macieju, proszę się trzymać! Dziwię się, że tak długo wytrzymał Pan z tą kobietą. Typ kobiety chwalącej się doktoratem lub wytykającej mężowi, że więcej zarabia jest mocno toksyczny. Po prostu, głupia kobieta to była!
pio
4 tyg. temu
jak on wytrzymał ty lat z tą sztuczna kobyła
Jerry
miesiąc temu
Jak może pracować w telewizji facet który ma polipy i mówi przez nos. Podobnie jak może pracować w telewizji Okrasik pseudo kucharz. który brał udział w sprzedaży garnków emerytom wprowadzanym w błąd. Podobnie w garach siedzieli Pazurek i kiepski. A przez nos mówi gęgata Krzan.
Artur wilanow
miesiąc temu
Czy te baby mają nasrane. Taka świetna dziewczyna wzięła takiego gęgatego. Spłaszczony nos i polipy. Ohydne polipy. Facet musi mieć głos a nie gęganie powinni go zwolnić z telewizji i ta gęgatą Krzan również.
gabi
miesiąc temu
ONA JEST ŻAŁOSNA I NIE WIE CZYM JEST ZWIĄZEK - tylko ja ja ja ja...
72 lata
miesiąc temu
Podzielam Pana zdanie .Uważam, że Pana żona zachowuje się bardzo,bardzo nietaktownie.,ZyczePanu dużo wytrwałości.
Nriil
miesiąc temu
Harpaga z niej straszna. I tak długo facet wytrzymał
Gość
miesiąc temu
Nie rozumiem tej kobiety. Gazeta to nie psycholog. Nikogo nie interesuje jej małżeństwo, mam wrażenie, że ona popełnia typowo kobiecy błąd typu "domyśl się". A facet się nie domyślał. A teraz lata po gazetach tylko co chce osiągnąć? Żal mu nie będzie, bo raczej jest mu głupio, że o nim mówi, nikt jej współczuł nie będzie, bo nikogo to nie obchodzi, bo dla ludzi to normalne, że po 20 latach jest się bardziej jak przyjaciele, koledzy niż kochankowie, zawodowo jej to zaszkodzi, bo przeczy poziomowi jej branży. I jeszcze Młynarska do tego. Oj błąd, wielki.
Ttttttt
miesiąc temu
Konusik znudził się ....
:-)
miesiąc temu
Fajny facet, oby ułożył sobie życie z kimś normalnym
Paula
miesiąc temu
Życzę szczęścia pani Paulinie
Jinny
miesiąc temu
Niestety tak jest z facetami, po kilkunastu latach coś im odwala. Tłumacza się nuda w związku, monotonnym seksem.. A sami nie mają za grosz inicjatywy.. Jest to bardzo przykre. Najłatwiej jest być suka bez serca, wtedy przynajmniej się nie cierpi :(
Anka
miesiąc temu
Po co... to sa prywatne sprawy. Pani potrzebuje rozgłosu?
ewa
miesiąc temu
kurzajewska to piekna kobieta bedzie ,a on maly kogutek zawsze bedzie sobie udawadnial jaki jest wspanialy, ci mali tacy sa
...
Następna strona