Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Paweł Królikowski przeszedł KOLEJNĄ operację! "Pojawiły się powikłania"

82
Podziel się:

Dwa tygodnie temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska informowała media, że jej mąż wciąż przebywa w szpitalu. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Paweł Królikowski przeszedł KOLEJNĄ operację! "Pojawiły się powikłania"
Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację (EASTNEWS)

Paweł Królikowski ma za sobą kilka wyjątkowo trudnych miesięcy. Wszystko za sprawą problemów ze zdrowiem, które zdominowały ostatnio medialne doniesienia na jego temat. W zeszłym roku Królikowski trafił do szpitala i był zmuszony opuścić plan programu Twoja twarz brzmi znajomo. Twierdził wtedy w rozmowie z tabloidem, że groziła mu nawet śmierć.

Ostatnie kilka miesięcy upłynęło Pawłowi Królikowskiemu na walce o powrót do zdrowia. Jeszcze niedawno aktor mówił o tym, że życie uratowali mu żona oraz znany neurochirurg, dzięki którym ponownie stanął na nogi. Niestety, kilka tygodni temu ponownie trafił do szpitala i był zmuszony spędzić tam Boże Narodzenie. Wkrótce jego stan w rozmowie z Faktem skomentowała żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała niespełna trzy tygodnie temu w wywiadzie dla tabloidu.

Tym razem do dodatkowych informacji na temat zdrowia Pawła Królikowskiego dotarł Super Express. Na jego łamach czytamy, że aktor był zmuszony przejść kolejną operację. Niestety, nie obyło się bez komplikacji, przez które Królikowski wciąż przebywa w szpitalu.

Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja - twierdzi informator gazety.

W tym momencie nie jest jasne, kiedy dokładnie aktor opuści placówkę i wróci do rodziny. Pudelek życzy szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
Olcis
2 lata temu
Dajcie już Człowiekowi spokój. W tym momencie nawet średnio inteligenty człowiek ogarnie, że jest z nim bardzo źle i nie jest to moment na żadne podsycające plotki artykuliki. Szkoda go jak człowieka, świetny w roli Kusego. Życie jak zawsze pokazuje jak bardzo jest nie przewidywalne.
Phat
2 lata temu
Zdrowia...bo jest najwazniejsze a nie jakies konto na fb
gosc
2 lata temu
Zdrówka!
Bosh
2 lata temu
Zdrowia panie Krolikowski
Hty
2 lata temu
Zdrowia. Siły. I powodzenia.
Najnowsze komentarze (82)
Irena Maria
2 lata temu
Łzy i niedowierzanie. Dziękuję za kazdy uśmiech z ekranu.
Kuwik
2 lata temu
Współczuję i życzę powrotu do zdrowia ale przyznam ,że nie przepadam za p.Krolikowskim i jego natretna familia wszędzie ich za dużo chyba są ulubieńcami prezesa Kurskiego nie spotkałam nikogo kto lubi go jako aktora wiec pudło nie wmawiajest jaki to jest lubiany bo akurat jest odwrotnie a ten Antek to porażka jakoś nie widać żeby przejmował się choroba ojca beztalenciu o małym iloraz ie inteligencji i pozer
Dudi
2 lata temu
Już dosyć. Gdzie nie zajrzysz o Królikowskim. Przelewa mi się. Syn baluje z dziewką a ja mam płakać nad jego tatusiem. Basta!!!!!!
Kapusta
2 lata temu
Synek wie,że zgodnie ze starym powiedzeniem " nie pomogą doktory, jak kto na śmierć chory " tatko odejdzie, to teraz pora póki jeszcze żyje aby mógł się Tajlandią nacieszyć.
Erwin
2 lata temu
Pytanie zasadnicze.Kto to jest ten ,no..Królikowski czy jakoś tak.Bo ni jak nie kojarzę ,nie znam.Tym bardziej, że z twarzy podobny jest zupełnie do nikogo.
joł ziom
2 lata temu
Królikowi podłączyli kroplówkę z C2H5OH.
rety
2 lata temu
Królikowi jądra wycieli aby więcej głupot nie pier.........do..........lił.
Jan
2 lata temu
Życzę powrotu do zdrowia,panie Pawle,Nie jest lekko walczyć,ale trzymam kciuki
Gosc
2 lata temu
Wyglad .....menela i pijaka
Mary
2 lata temu
Choroba nie wybiera i może dopaść każdego z nas. Ponieważ Paweł Królikowski jest osobą znaną i lubianą wiele osób jest zainteresowanych jego jego stanem zdrowia. Mam nadzieję, że autorom wielu takich artykulików przyświeca prawdziwa troska o zdrowie aktora, a nie tylko chęć zdobycia większej ilości czytelników...PS. Panu Pawłowi życzę rychłego powrotu do zdrowia, a rodzinie spokoju..
bla
2 lata temu
normalnie ten artykuł zmienił cały świat!!!!!!!!!
aria
2 lata temu
Pudlu napisz na co choruje Paweł a nie piszesz w kółko to samo.
Marta
2 lata temu
3powikłania????
Aaa
2 lata temu
Cokolwiek by mu nie było, ma prawo do spokoju i prywatności. Jak nie możecie przestać o nim pisać to zablokujcie możliwość dodawania komentarzy. To możecie zrobić.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie