Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu. Jego żona komentuje: "Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem"

45
Podziel się

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się z tabloidem nowymi informacjami o stanie zdrowia męża.

Żona Pawła Królikowskiego informuje o jego stanie zdrowia.
Żona Pawła Królikowskiego informuje o jego stanie zdrowia. (East News)
bDABptRx

Paweł Królikowski jest obecny w polskim show biznesie już od wielu lat. Choć na co dzień to jego potomstwo gra pierwsze skrzypce w mediach, to ostatnio dużo częściej mówi się o jego stanie zdrowia. W zeszłym roku Królikowski trafił do szpitala, a w rozmowie z Faktem stwierdził, że groziła mu wtedy nawet śmierć.

Ostatnie kilka miesięcy upłynęło Pawłowi Królikowskiemu na walce o powrót do zdrowia. Jeszcze niedawno aktor mówił o tym, że życie uratowali mu żona oraz znany neurochirurg, dzięki którym ponownie stanął na nogi. Niestety, kilka tygodni temu ponownie trafił do szpitala, a jego łącznikiem w kontaktach z mediami została znana żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

bDABptRz

Teraz Fakt postanowił ponownie ją zapytać o stan zdrowia aktora. Choć Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu, gdzie spędził niedawne święta i nadal jest poddawany leczeniu, to jego żona z optymizmem patrzy w przyszłość. Aktorka twierdzi, że choć nie wrócił jeszcze do domu, to jego stan w ostatnim czasie uległ znacznej poprawie.

"Paweł jest w dobrej formie. Niestety zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem" - powiedziała aktorka w rozmowie z Faktem.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiadała na łamach tego samego tabloidu również o rehabilitacji męża.

"Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę. Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu"

bDABptRF

Myślicie, że już wkrótce aktor wróci do domu?

bDABptRG
bDABptSa
KOMENTARZE
(45)
gość
rok temu
zdrówka
Poinformowany
rok temu
Po co ta ściema? Gość jest w bardzo ciężkim stanie, czekają na kwakifikację do protoniterapii w Monachium. Albo mów prawdę ŻONO albo zejdź z afiszu!
Dghjk
rok temu
Kusy dasz radę!
bDABptSb
Nick
rok temu
W pewnym wieku naprawdę trzeba się za siebie wziąć, zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać, żeby być zdrowym. Złe odżywianie czy picie wytrzyma organizm 20-letni, ale na pewno nie 50-letni.
Coks
rok temu
Dobrej formie, ta... I trzy tyg w szpitalu..
Najnowsze komentarze (45)
Eeeeęeeee
rok temu
Zdrówka zdrówka źyczę
Dariusz
rok temu
Ludzie skąd u was tyle nienawiści i pogardy to jest człowiek ,aktor .Każdy z was może jutro być w podobnej sytuacji Przykro bardzo nie ładnie .
Dariusz,
rok temu
Głęboko współczuję rodzinie Paweł to wspaniały aktor taki swój chłop. Trzymają się jeżeli wierzysz w Boga będzie dobrze WIARA CZYNI CUDA .
serio
rok temu
dzisiaj w pytaniu na śniadanie tez z entuzjazmem powiedzieli ze krolikowski wraca do zdrowia, serio?
Szekspir
rok temu
Lekarze ratujcie Kusego, życie to nie teatr.
Miko
rok temu
Czytam te komentarze i wlos sue na glowie jerzy. Ile w ludziach jest nienawisci. Zal mi ich. Skad w was tyle jadu?
mankoow
rok temu
I tak zostanie w pamięci widzów najbardziej zapamiętany z Ostrowską, ale Iloną :D
Xyz
rok temu
Taka żona to skarb
bDABptRT
Ola
rok temu
Jakby tyle niepil....
Coks
rok temu
Dobrej formie, ta... I trzy tyg w szpitalu..
Poinformowany
rok temu
Po co ta ściema? Gość jest w bardzo ciężkim stanie, czekają na kwakifikację do protoniterapii w Monachium. Albo mów prawdę ŻONO albo zejdź z afiszu!
Wollna
rok temu
Wspaniala rodzina, wspaniali ludzie zycze szybkiego powrotu do zdrowia ..,..i do domu.
Niki
rok temu
Konsuultuje wszystko z doktorem lubiczem
karol
rok temu
Zawsze tak było, że na tego kto ma pieniądze patrzy się inaczej- zwłaszcza robią to lekarze :) dużo zdrowia i pozdrawiam.
bDABptSv