Trwa ładowanie...
Paww
|

Pedagog, ekonomista i higienistka. Jakim wykształceniem mogą pochwalić się Shazza, Zenek Martyniuk i Magdalena Narożna? (ZDJĘCIA)

78
78
Podziel się

Dziś dzięki występom na scenie zarabiają krocie, choć niektórzy z nich nie ukończyli nawet szkoły średniej. Która z gwiazd disco polo może pochwalić się dyplomem technika budowy fortepianów? Poznajcie wykształcenia gwiazd disco polo.

1
 / 9
Pedagog, ekonomista i higienistka. Jakim wykształceniem mogą pochwalić się Shazza, Zenek Martyniuk i Magdalena Narożna? (ZDJĘCIA)
Pedagog, ekonomista i higienistka. Jakim wykształceniem mogą pochwalić się Shazza, Zenek Martyniuk i Magdalena Narożna? (ZDJĘCIA)
Pedagog, ekonomista i higienistka. Jakim wykształceniem może pochwalić się Shazza, Zenek Martyniuk i Magdalena Narożna? (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Disco polo za sprawą promocji w Telewizji Polskiej wróciło nie tylko na listy przebojów, ale przede wszystkim na sceny i festiwale. Obecnie żadna muzyczna impreza telewizji publicznej nie odbywa się bez zaproszenia choćby jednej gwiazdy z tego nurtu muzycznego. Najczęściej możemy usłyszeć Zenka Martyniuka, Magdalenę Narożną oraz Radka Liszewskiego.

Nie każdy z nich jednak od początku wiązał swoją przyszłość z muzyką. Świadcz o tym chociażby ich wykształcenie, które zdobyli, zanim stali się sławni. Magdalena Narożna z zawodu jest higienistką stomatologiczną, Tomasz Niecik pedagogiem, a Sławomir Świerzyński został dyplomowanym technikiem budowy fortepianów.

Poznajcie wykształcenie innych gwiazd disco polo!

2
 / 9
Marcin Miller

Marcin Miller jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

3
 / 9
Magdalena Narożna

Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Magdalena Narożna wybrała jednak karierę na scenie.

4
 / 9
Kajra i Sławomir

Kajra i Sławomir to absolwenci Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

5
 / 9
Shazza

Shazza jest absolwentką technikum elektronicznego w Warszawie.

6
 / 9
Radek Liszewski

Twórca hitu "Ona tańczy dla mnie" dość szybko zakończył edukację. Radek Liszewski ukończył jedynie szkołę podstawową.

7
 / 9
Tomasz Niecik

Tomasz Niecik jest absolwentem Politechniki Białostockiej. Twórca hitu "Cztery osiemnastki" jest magistrem politologii oraz posiadaczem licencjatu z pedagogiki.

8
 / 9
Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński to absolwent technikum w Kaliszu. Lider Bayer Full jest dyplomowanym technikiem budowy fortepianów.

9
 / 9
Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk ukończył Studium Ekonomiczne w Bielsku Podlaskim. Najpopularniejszy muzyk disco polo mógłby obecnie pracować choćby jako księgowy. Martyniuk biegle posługuje się językiem romskim oraz białoruskim.

KOMENTARZE
(78)
Wigo
2 tyg. temu
Miller AGH? 😳 Nieźle..
EEEEEEEEEEEEE...
2 tyg. temu
Pan Liszewski niestety słabiutko...
....
2 tyg. temu
No proszę pan Niecik a Pan z zespołu p.Liszewwski czy jak mu tam
ja
2 tyg. temu
Hahaha. Dalej zgarniają za koncerty bez wyższego wykształcenia. Można? Ano można. 😊
Zieww
2 tyg. temu
Przynudzasz pudel, ile razy można tłuc temat wykształcenia gwiazd/gwiazdeczek/celebrytów?
Najnowsze komentarze (78)
Ulubiony czło...
1 tyg. temu
Na Politechnice Bialostockiej nie było ani politologii ani pedagogiki, pewnie pomyłka z UwB - Pudel zanim skasujesz komentarz to Ci podpowiem Uniwersytet w Białymstoku- możesz usuwać
lekarz
1 tyg. temu
piosenki i wypowiedzi Liszewskiego są rzeczywiście na poziomie podstawowym
Szczerzuja
2 tyg. temu
Coś mi śmierdzą te dyplomy Niecika. Sprawdźcie sobie jego twórczość i kwiatki językowe w tekstach.
Karo
2 tyg. temu
Nigdy nie zrozumiem czemu faceci studiują pedagogikę
kasia
2 tyg. temu
czy prosza was o pieniadze wara od nich
Serkan
2 tyg. temu
Po Panu Liszewskim widać brak wykształcenia, zamiast ,,Turcy" to dla niego sa ,,Turcjanie" to tak jakby zamiast Polacy ,,Polcjanie''
anTonyo
2 tyg. temu
Ależ oni rzeczywiście wcale nie spiewają! Wydawanie z siebie odgłosów to jeszcze za malo, by okreslic to jako spiew. Nie, nie wyzłośliwiam się. Nie, nie chodzi o disco polo. Bo disco polo nawet jeśli to muzyczka prosta, naiwna, niewymagająca, to może być przynajmniej dobrze zrobiona i dobrze zaspiewana. Tu nie mamy do czynienia z czyms takim. Sorry.
kjhgfg
2 tyg. temu
Czujesz, że trochę znasz angielski? Jesteś osobą operatywną? Umiesz zarządzać zasobami ludzkimi i jesteś osobą stworzoną do kierowania innymi? "Warunek przyjęcia do pracy" = nie twój papierek po szkole czy kursach a test zdolności. Test opiera się na grze w "State Of Decay 2" na konsoli Xbox Series X. Po 5 poświęconych dniach po 4 godziny dziennie sprawdzimy na podstawie zebranych danych z gry, twoje osiągnięcia w skali i punktacji. Wygrywa osoba najlepsza z grupy.
Park ich
2 tyg. temu
Ze wk musi naprawde uwiec zarzadac zarobiona kasa tego mu zazdroszcze
🍒🍒🍒🍒🍒🍒�...
2 tyg. temu
Przecież Sławomir i Kajra stworzyli „projekt” dla jaj, po czym się okazało, ze na Polakach cebulakach i prostej muzyce można zarobić 100x więcej, niż w teatrze. Widać po Kajrze, ze nie ma ludzi brzydkich, tylko biedni
szczery2023
2 tyg. temu
Z wykształceniem jest tak, że jak nie masz "startu w życie" czyli wsparcia finansowego i suwenirów od rodziców, to skończysz jako bezrobotna osoba. Zauważyłem, że co raz częściej w ofertach pracy wymagają cudzego auta i czynnego prawa jazdy (warunek konieczny). Szok! Niby jak masz na to zarobić jeżeli już na wstępie potrzebny jest spory kredyt, którego przez lata nie spłacisz bez pomocy rodziców. To rodziców obowiązkiem (jeśli są zamożni) jest kupno auta dla ciebie i zainwestowania w twoje prawo jazdy. Ich obowiązkiem jest inwestycja i wsparcie ciebie przez wszystkie twoje lata życia. Pomoc przy spłatach kredytu i opłacaniu rachunków. Dokładanie się po połowę. Bez tego, będąc osobą skazaną na siebie osiągniesz poziom dna i skończysz na śmietniku jeżeli nie otrzymasz pomocy z zewnątrz. Z tym, że pomoc w 90% przypadków nie nadchodzi i nie nadejdzie. Co najwyżej Miejski Ośrodek Pomocy ci da ze 150 PLN na miesiąc w porywach do 300 PLN. Warto mieć studia jeżeli pochodzisz z mocno usytuowanej, zamożnej rodziny. Mniej warto jeżeli ze średniej a wcale jeżeli z biednej. Ci ze średniej warstwy to taki transfer, który rzadko ma miejsce, bo są nijacy i ogólnie są nikim tak na prawdę. Biedni to dno i kierunek margines. Bardzo zamożna warstwa społeczna ma zawsze koneksje i tkwi w zamkniętym kręgu, który daje perspektywy. Kończąc szkołę z miejsca masz spokojne stabilne zatrudnienie w dobrym dla ciebie miejscu. Nie obawiasz się o swoją przyszłość i nie ma mowy tu o najniższej stawce krajowej. Nie ma mowy o starcie od zera. Przecież szkoła ukończona, co nie.
Drt
2 tyg. temu
Jaki liszwski takie jego piosenki marne
kawaler
2 tyg. temu
8 zdjęcie po prawej. Ładny biust. Ładna kobieta.
40 latek
2 tyg. temu
W Polsce ekonomista nie znajdzie pracy. Jestem po Zespole Szkół Ekonomicznych, mam tytuł technika ekonomisty, dyplom i maturę. Musiałem dodatkowo ukończyć policealne technikum logistyki, by w ogóle na rynku się odnaleźć chociaż jako magazynier / logistyk. Nie ma pracy jako ekonomista, bo Polska, to skorumpowany kraj. Dla pracodawcy ekonomista kojarzy się z policjantem. Kimś, kto zna prawo i przestrzega zasad w tym świecie. Po prostu ekonomista, to osoba, która za dużo wie i może przez to stanowić potencjalne zagrożenie dla biznesu budowanego na zadłużeniu. Czyli odwrotność ekonomii.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Agnieszka Kotońska: dodatki w stylu glamour, kolekcja alkoholi i ogromna kanapa (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kotońska na co dzień mieszka pod Piłą w domu jednorodzinnym. W social mediach najchętniej prezentuje swój salon, który widzowie "Googlebox" znają najlepiej. Jak wyglądają pozostałe wnętrza w jej czterech kątach?
9.

Najgorzej ubrani na gali Grammy: Harry Styles, Lizzo, Blac Chyna, Camila Cabello... (ZDJĘCIA)

Jak co roku na czerwonym dywanie Grammy nie brakowało modowych niewypałów. Harry Styles przyszedł w piżamce, Lizzo przebrała się za wiosenną edycję Buki z "Muminków", natomiast Camila Cabello pokazała światu swoje "perełki". Niezły cyrk?
8.

Grammy 2023. Gwiazdy podbijają czerwony dywan: Megan Fox, Cardi B, Harry Styles, odmieniona Madonna... (ZDJĘCIA)

Noc "muzycznych Oscarów" już za nami. Kto najbardziej zachwycił na ściance jednego z najważniejszych wydarzeń show-biznesowych roku? Taylor Swift, Lizz, a może Doja Cat?
7.

TYLKO NA PUDELKU: Filip Chajzer z kawką na wynos spaceruje z BYŁĄ (?) NARZECZONĄ! Dali sobie jeszcze jedną szansę? (ZDJĘCIA)

Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że Filip Chajzer zerwał zaręczyny z poznaną w internecie 25-letnią Julią. Najnowsze zdjęcia kochliwego celebryty mogą świadczyć o tym, że gwiazdor TVN dał miłości jeszcze jedną szansę...
6.

Śnieżynka Małgorzata Rozenek tuli pieski i uczy się boksować na planie "DD TVN"! Zaangażowana prowadząca? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek po raz kolejny miała szansę udowodnić, że nie boi się żadnych wyzwań związanych z pracą dla "Dzień Dobry TVN". Prezenterka z misją wybrała się do Andrychowa, gdzie głaskała pieski i trenowała wyprowadzanie ciosów. Ma talent?
5.

Przypominamy największe wpadki w programach śniadaniowych: gwóźdź w dłoni, psie odchody i rzucanie pieczywem (ZDJĘCIA)

Programy śniadaniowe rządzą się własnymi prawami, a widzowie często nie wierzą w to, co właśnie zobaczyli na ekranie. Pamiętacie te momenty wstydu?
4.

Czar par na gali przed rozdaniem Grammy: zjawiskowa Sharon Stone, Lizzo z nowym facetem, język Cardi B w ustach Offseta (ZDJĘCIA)

Do rozdania Grammy jeszcze chwila, ale Los Angeles już zaczęło wielkie świętowanie. Na gali upamiętniającej legendy branży pojawili się m.in. Paris Hilton z mężem, bożyszcze nastolatek Charlie Puth i Demi Lovato z chłopakiem. Ciekawe towarzystwo?
3.

Rita Ora WIETRZY PUPĘ przy śmietniku z okazji 10-lecia kariery muzycznej. Przyszły też Alessandra Ambrosio i Winnie Harlow... (ZDJĘCIA)

Na imprezę z okazji 10-lecia twórczości Rity Ory ściągnęła sama lokalna śmietanka towarzyska, m.in. Maisie Williams, Winnie Harlow czy Kate Beckinsale. Największe show i tak zrobiła gospodyni w całkowicie przezroczystej sukience. Gustowna?
2.

Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)

Od wielu lat napięte relacje panują nie tylko między Kubą i Adamem Zdrójkowskimi. Rodzinne konflikty ze względu na politykę podzieliły między innymi Jacka i Jarosława Kurskich oraz Antoniego i Jana Pawlickich.
1.

Przyjaciele i bliscy żegnają Leonarda Pietraszaka na mszy żałobnej: Wanda Majerówna, Marian Opania, Magdalena Zawadzka... (ZDJĘCIA)

Legendy środowiska aktorskiego pożegnały w sobotę zmarłego niedawno Leonarda Pietraszaka. W Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie pojawiły się m.in. Maja Komorowska i Elżbieta Starostecka.