Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Piękni i Młodzi NIE ZAWIESZĄ działalności po skandalu wywołanym bójką. "Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą"

544
Podziel się:

Magdalena Narożna przekonuje, że nie ma problemu z obecnością w zespole swojego byłego męża...

Piękni i Młodzi NIE ZAWIESZĄ działalności po skandalu wywołanym bójką. "Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą"
(East News, East News)
bEJBfbRx

Nie milkną echa głośnej afery, którą wywołała bójka obecnych partnerów byłych małżonków występujących w zespole Piękni i Młodzi. Po tym, jak na profilu instagramowym dziewczyny Dawida Narożnego ukazało się niepokojące wideo z "awantury", w wyniku której Joanna trafiła na SOR, na ukochanego Magdaleny Narożnej posypały się gromy.

Partnerka Narożnego twierdzi, że została zaatakowana przez Krzysztofa po tym, jak Dawid próbował dowiedzieć się od Magdy, pod czyją opieką znajduje się ich córka, Gabrysia. Ponoć będąca pod wpływem alkoholu Magdalena dostała szału w momencie, gdy jej były mąż zadał "kłopotliwe" pytanie i rzuciła się na Joannę z rękami, a w ślad za nią miał podążyć Krzysztof, co zmusiło Joannę - jak twierdzi - do użycia gazu pieprzowego. W rozmowie z Pudelkiem Narożny wyjawił, że do tego typu sytuacji miało dochodzić w przeszłości kilkukrotnie, a w strachu o swoje "życie i zdrowie" para zaczęła nagrywać "wszelkie spotkania z tymi ludźmi".

bEJBfbRz

Mogłoby się wydawać, że za sprawą wyjątkowo patologicznej sytuacji między członkami Pięknych i Młodych i publicznego prania brudów decyzja o rozwiązaniu zespołu jest czymś oczywistym. Nic bardziej mylnego. W rozmowie z Super Expressem przebywająca na urlopie w Czechach piosenkarka wyjawiła, że nie zamierza kończyć działalności.

"Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą" - stwierdziła. "Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą."

bEJBfbRF

Jako że grupa cieszy się w pewnych kręgach sporą popularnością, wokalistka nie chce rezygnować ze stałego dochodu z koncertów, za które zespół zgarnia wysokie stawki. Narożna wyjawiła, że nie planuje występować jako solistka, gdyż "nie miałaby siły zaczynać wszystkiego od początku".

"Nie myślałam o karierze solowej" - kontynuowała. "Na razie nie ma takich planów. Najważniejsza jest dla mnie Gabi. Nie chcę, żeby praca jeszcze bardziej zabierała mnie rodzinie. Poza tym ostatnie 6 lat było dla mnie tak intensywne, że chyba nie miałabym siły zaczynać wszystkiego od początku. Poza krótkimi wyjazdami co jakiś czas, każdy weekend mamy zajęty, więc jestem zwyczajnie zmęczona. Na nowy projekt nie miałabym już siły"

Zdziwieni?

bEJBfbRG
bEJBfbSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(544)
Julia
2 lata temu
To jakas komedia brazylijska sie robi. Za kulisami picie awantury bijatyki, dziecko w tle, wstyd na cala Polske a na scenie patrzą sobie w oczy i spiewają o miłosci. Komedia
Bebe
2 lata temu
A z czego by żyli 😊 choćby chcieli się pozabijac to muszą grać bo mają 4 hity i tylko to ich od lat utrzymuje 🤣🤣🤣
Jatowiem
2 lata temu
Miałam okazję zobaczyć jak te gwiazdy zachowują się przed występem i byli dla siebie jak totalnie obcy ludzie. Na scenie niby wspólna zabawa a poza nią słowa nie zamienili. Każdy z papierosem i wpatrzony w ekran telefonu.
bEJBfbSb
cała prawda
2 lata temu
człowiek może wyjść ze wsi, wieś z człowieka nigdy. A już na pewno nie zmienią tego pieniądze.
xxx
2 lata temu
Teraz nazwa zespołu powinna brzmieć " Starzy i pierdolni...ci ""
Najnowsze komentarze (544)
SANDRA
rok temu
Magda jestem u siebie w domu
SANDRA
rok temu
Magda pieknie wygladasz jak modelka
SANDRA
rok temu
Hej Madziu
Dziewczyna
2 lata temu
nie chciala bym byc przez ciebie kopnieta w brzuch
Sandra
2 lata temu
pieknie wygladasz
ANNA
2 lata temu
Doznałem lekkiego wstrzasu
Jasd
2 lata temu
Co myślicie że dziecko się o niczym nie dowie? Sandra oglądała wasze nagranie I jest wstrzasnieta
Zenada
2 lata temu
Ja ich lubię poluwicznie
bEJBfbRT
Sandra
2 lata temu
Dlaczego u was picie bijatyki I awantury A śpiewanie o miłości nie rozumiem tego
DSA
2 lata temu
Właśnie ty to udowodniła na co Cię stac
Sandra
2 lata temu
JA TEZ MAM PROBLEMY MAGDA I TEZ PŁACZE
Gfds
2 lata temu
WSTYD WSTYD WSTYD NA CALA POLSKE
JA SA
2 lata temu
MAGDA JESTES DZIWNA NAPRAWDE
SANDRA
2 lata temu
Magda czy ten facet twój nowy to jest dobry dla ciebie ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJBfbSM
bEJBfbSN
bEJBfbSO
bEJBfbSP
bEJBfbSQ
bEJBfbSv