Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Piotr Gąsowski ODCHODZI z Instagrama po tym, jak BRONIŁ Beaty K.! "Nie będę już wysłuchiwał, jak to uważam, iż moja "CELEBRYCKA KASTA" MA WIĘKSZE PRZYWILEJE"

518
Podziel się:

Piotr Gąsowski czuje się atakowany i niedoceniony. Mówi, że stworzył "społeczność gąsersów", którym "czytał swoją książkę, robił relacje ze świata" i odpisywał na wiadomości, a teraz nazywany jest "Żydem przez małe ż". Rozumiecie jego frustrację?

Piotr Gąsowski ODCHODZI z Instagrama po tym, jak BRONIŁ Beaty K.! "Nie będę już wysłuchiwał, jak to uważam, iż moja "CELEBRYCKA KASTA" MA WIĘKSZE PRZYWILEJE"
Piotr Gąsowski znika z Instagrama (AKPA)
bEDKOOTF

W ubiegłym tygodniu media zelektryzowała wiadomość o tym, że gwiazda estrady Beata K. została zatrzymana za jazdę po pijanemu. Na piosenkarkę spadła lawina krytyki, choć znaleźli się też nieliczni, którzy próbowali jej bronić.

Piotr Gąsowski także jest zdania, że Beatę oceniono zbyt surowo. Był oburzony zamazywaniem w jej wizerunku (choć media mają taki obowiązek) i stwierdził, że niesprawiedliwie stawia się artystkę na równi ze "złymi ludźmi".

bEDKOOTH

Wielu internautów uznało jednak, że "Gąs" niepotrzebnie próbuje bawić się w adwokata. Zwracali uwagę, że pijany kierowca to potencjalny morderca i nieważne, czy to znana piosenkarka, czy "przeciętny Kowalski". W efekcie krytyka spadła również na Gąsowskiego.

To, co pan pisze, to jest nóż w serce rodzin zabitych przez pijanych kierowców - padało w komentarzach.

Zobacz także: Maciej Dowbor żebrze o "lajki" dla Piotra Gąsowskiego
bEDKOOTN

Ostatecznie prezenter nie wytrzymał naporu negatywnych komentarzy i postanowił... zniknąć z Instagrama. Przygotował długie przemówienie, które odczytał na Instagramie, akompaniując sobie na pianinie.

Gąsowski czuje się niezrozumiany i atakowany.

(...) Mam już po dziurki w nosie tłumaczenia, namawiania do pochylania się nad słabszymi, nad ludzkimi ułomnościami. (...) Nie, nie obrażam się, ale dziś mi się po prostu ulało. Ile można wytrzymywać chamskie, prostackie ataki na mnie? Odpowiadać na nie cierpliwie i grzecznie, z szacunkiem, i próbować się porozumieć? - pyta w swym mniemaniu retorycznie.

bEDKOOTO

Następnie Piotr wymienia długą listę swoich "zasług" dla użytkowników Instagrama. W jego mniemaniu stworzył społeczność "gąsersów", którym objaśniał świat i przekazywał wartościowe treści, a nawet poświęcał czas na odpisywanie. Niestety, nikt tego nie docenił. No faktycznie, to prawdziwe zasługi dla świata rozrywki.

(...) Zbierałem pieniądze na potrzebujących, dzieliłem się swoim szczęściem, smutkami, radościami... Organizowałem imprezy urodzinowe, w których uczestniczyło tysiące osób. Prowadziłem live’y, czytałem moją książkę, robiłem relacje ze świata, odpisywałem godzinami na setki codziennych wpisów, starałem się pomagać w różnych sytuacjach. Nigdy, przenigdy nikogo nie obraziłem. Tysiące osób, które stały się "gąsersami", stały się poniekąd bliskimi ludźmi (...) - pisze.

Piotr uważa, że "zło jest w bardziej w cenie niż dobro". Mówi też, że w komentarzach wyzywany był od "śmieciów, wieprzów, Żydów - na dodatek przez małe "ż", idiotów, chu*ów, pie*dolonych celebrytów, debili i temu podobnych monstrów". Przekonuje, że wcale nie bronił Beaty K., a jedynie jej "prawa do odpokutowania".

(...) Czytając te wpisy, naprawdę można by pomyśleć, że jestem nikomu niepotrzebnym, bezwartościowym, niewrażliwym cymbałem i sku*wysynem. (...) Nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia, że coś umiem, że mam wykształcenie, że znam języki obce, że mam kochającą i kochaną rodzinę, dobre relacje z mamami moich dzieci, z dziećmi, z przyjaciółmi. Że dobrze zarabiam, że stać mnie na dobry samochód.

bEDKOOTP

Nie będę już nikogo za to przepraszał i wysłuchiwał, jak to się pcham na salony, że nie rozumiem biednych, wywyższam się, że uważam, iż moja "celebrycka kasta" ma większe przywileje, że ochraniam koleżków, że załatwiam moim dzieciom pracę i jestem złym, nieodpowiedzialnym ojcem. To wszystko jest jedną wielką krzywdzącą mnie bardzo nieprawdą. Mam tego dosyć. Zwijam sięogłasza.

W komentarzach znajomi celebryci pocieszają Piotra. Barbara Kurdej-Szatan napisała np., że "nie ma się czym i kim przejmować, bo to jakieś sfrustrowane trolle".

Chory kraj, dlaczego niszczą tak cudnych ludzi?; Wrócisz dzięki temu silniejszy. Hejterzy tylko czekali na taki krok, to ich karmi; Gąsu, będziemy czekać na ciebie - zapewniają smutni "gąsersi".

Wy też będziecie czekać na powrót Gąsowskiego na Instagram? A może jeszcze raz chcecie napisać w komentarzu, dlaczego bronienie pijaków za kierownicą, zwłaszcza tych sławnych, zasługuje na krytykę? Piotrek może jeszcze będzie czasem zaglądał na Pudelka.

bEDKOOTQ

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDKOOUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(518)
megs
3 tyg. temu
2 promile to 2 promile, obojętnie czy to beatka gwiazda czy beatka z monopolowego .. jakby zabiła kogoś to też by jej tak bronił?
Ccxxx
3 tyg. temu
Jak dziecko któremu się zwróciło uwagę ze się złe zachowuje, a te zamiast przeprosić to obrażone zabiera swoje zabawki i ucieka xD
Xdd
3 tyg. temu
Niech odchodzi 🤣
bEDKOOUj
Magda
3 tyg. temu
niestety prawda w oczy kole panie Gąsowski
Uuu
3 tyg. temu
A co u Beaty słychać?
Najnowsze komentarze (518)
muflon
4 dni temu
....ludzie weźcie się do roboty...a nie jeździcie po każdym jak po łysej kobyle..liczę na to ,że wam odbija z lenistwa i nieróbstwa a nie ,że macie taki fetysz..po prostu koniec świata..i żyjcie swoim a nie cudzym życiem "Świętoszki"
Mauza
7 dni temu
w Stanach za jazde po pijaku idziesz do wiezienia na 24godziny. Po wyjsciu jak nie zatrudnisz prawnika czeka cie min $10.000 dlugu, utrata prawa jazdy lub zakaz jazdy przez kilka lat. Do tego przymusowe uslugi dla miasta lub stanu, wlacznie ze sprzataniem ulic itp. Czasem musisz zainstalowac specjalny przyrzad w samochodzie, ktory nie pozwoli ci odpalic auta jezeli masz w organizmie nawet znikoma ilosc alkoholu. Wiec nie ma co narzekac Beatka i przyjaciele:)
pudel
7 dni temu
podobno właśnie powrócił na Instagram, zamiana honoru na honorarium
gosc
1 tyg. temu
a nie ma? nie bądź gościu obłudny choć
gosc
1 tyg. temu
no jak ktoś jest nieodpowiedzialny to każdemu sie może zdarzyć, ale za błędy swoje trzeba płacić, i jak ją wybronią to niech się cieszy, ale nie ogłaszałabym całemu światu że nic sie nie stało bo Pani Beata jest "kimś"
Andrzej Kaczy...
1 tyg. temu
Instagramu nie Instagrama
twoja_heroina
1 tyg. temu
Jak tak sprawa z narkotykami panie Gąsowski?
wxw
2 tyg. temu
Gąsu lubię Cię. Zawsze pozytywnie odbierałem Twoją osobę. Ale próba wzbudzenia współczucia dla Beaty za sprawą Twojego posta była słaba. Niestety mam dziwne przekonanie, że to niej pierwszy raz bo 2 promile to się zbiera przez jakiś okres. Jednorazowo to na nogach by nie ustała. Może taka publiczna chłosta sprawi, że kolejny celebryta jednak nie skorzysta ze swojego samochodu?! Proszę się zastanowić nad tym. W Polsce to wciąż poważny problem, a każdy przejaw społecznej aprobaty też powinien być piętnowany. Także tak...
bEDKOOUb
Mag
2 tyg. temu
I co? zniknął?
Anka
2 tyg. temu
i jeszcze ten akompaniament.....
Nick
2 tyg. temu
Ten gościu to megaloman z kosmicznym ego bez pokrycia. Robi z siebie totalnego idio// tę w TTBZ, nie da się patrzeć bez żenady na te podskoki, wygibasy, podlizywanie się, popisywanie i beznadziejne zachowanie i samozadowolenie
Anna
2 tyg. temu
Nigdy nie należy być adwokatem diabła panie Gąsowski.
Kowalska
2 tyg. temu
Panie G. Życie nie kończy się na internecie, natomiast może pod kołami pijanego kierowcy.
kran
2 tyg. temu
bo dragi chowa się w schabowych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDKOOUU
bEDKOOUV
bEDKOOUW
bEDKOOUX
bEDKOOUY
bEDKOOUD