Paw
|

Piotr Kraśko czule o Kindze Rusin: "Jest dla mnie jak siostra"

119
Podziel się

"Sercem jestem po jej stronie. Brat zawsze będzie bronił siostry" - zapewnia.

Piotr Kraśko czule o Kindze Rusin: "Jest dla mnie jak siostra"
(pudelek)

Kinga Rusin i Piotr Kraśko znają się od dzieciństwa. Wychowali się na tym samym podwórku na warszawskim osiedlu i razem na początku lat 90. rozpoczęli pracę w telewizyjnej Jedynce. Z czasem ich drogi zawodowe rozeszły się, a potem znów zeszły, gdy Kraśko po zwolnieniu z TVP dołączył do Kingi w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN. Choć Rusin jest profesjonalną dziennikarką, stosunkowo często przytrafiają jej się kompromitujące wpadki. Przykładami można sypać jak z rękawa:


Kinga bardzo się denerwuje za każdym razem, gdy ktoś wytknie jej błąd. Ostatnio lawina krytycznych komentarzy spadła na nią po opublikowaniu zdjęcia u boku Adele. Przygody podczas oscarowego after party, gdzie w zaledwie jeden wieczór Kindze udało się przyćmić Beyonce, porwać do tańca Leonardo DiCaprio oraz oczarować Bradleya Coopera, stały się inspiracją do tworzenia memów, które zasypały polski Internet. Z całej sytuacji postanowił zażartować przyjaciel dziennikarki podczas ramówki TVN-u.


Kraśko w rozmowie z Michałem Dziedzicem zapewnił, że traktuje Kingę jak siostrę. Dodał, że choć fizycznie dziennikarki zabrakło na ramówce TVN, to "była z nim" w jego sercu.


KOMENTARZE
(119)
Gabi
miesiąc temu
Niestety pani Kinga jest bardzo slaba dziennikarka, wszystko sztywne wystudiowane bez polotu bez symoatii dla gosci, slabo as dziwne ze tacy niutalentowani zarabiaja tska kase ,
Oko
miesiąc temu
Zaraz się popłaczę ze wzruszenia
magda
miesiąc temu
przecież kiedyś był program w którym mówili, że są kuzynami, nawet pokazywał zdjęcia z dzieciństwa
oko
miesiąc temu
Nic dziwnego, że Kraśko broni Kingi,znają się od dzieciństwa,pomogła mu znaleść prace (w TVN),więc ma pewne zobowiązania wobec niej.Kinga pomijając już tą wpadkę oskarową(niestety),jest kłótliwa,zarozumiała,uważa się za eksperta w każdej dziedzinie życia,lekceważy często zaproszonych gości i ten jej chichot w nieodpowiednim momencie w czasie prowadzenia programu.Nie pojawiła się na ramówce-chwaląc się ,że w tym czasie przebywa na wypoczynku we Francji ,i że już niedługo wraca do programu śniadaniowego.Czyżby z tego wynikało,że jest górą,że ma gdzieś wszystkie skargi, nakazy,zakazy,jest nietykalna?Wysuwać w tym temacie można rożne przypuszczenia,różne scenariusze.
Magda
miesiąc temu
A jak napisałam ze z niego jest zwykły przydupas dla niej to mnie hejtowaliscie...
Najnowsze komentarze (119)
maria
miesiąc temu
zimna,sztywna bez empatii w wyuczonych sztywnych ramach bez fantazjii to mie są cechy dobrej dziennikarki
Jan
miesiąc temu
Durne , resortowe bufony.
Maria
miesiąc temu
Co to, znowu pisowskie trolle dostały kasę, że tak są tutaj aktywni? Zajmijcie się uczciwą pracą. Utrzymywanie się z obrzucania błotem bliźnich to ani honorowe, ani zgodne z dwoma przykazaniami miłości, które bezrefleksyjnie powtarzacie, klepiąc paciorek.
facet
miesiąc temu
A dlaczego ona pozuje w podomce?
chyba tak
miesiąc temu
Rusin w szlafroku!
Asia
miesiąc temu
Jemu chormony buzują
Kckcmcm
miesiąc temu
Rusin nie jest żadną dziennikarką.
Maciej
miesiąc temu
Po pierwsze zadna dziennikarka, nie ma wyzszych studiow dziennikarskich, nie mozna mowic o Rusin ze jest dziennikarka, po drugie zadna gwiazda, nie ma takiej na niebie, a po trzecie, czeste bledy merytoryczne na wizji, a na dokladke to Rusin od kilku lat drwi i obraza ludzi
eryk===ola
miesiąc temu
Rozenek tez ponoć kims była dla Kraski ????
eryk
miesiąc temu
Jaką profesjonalną,dziennikarką jest-- chora z urojenia Rusin ??????Czy ktos widział jej dyplom ze szkoły dziennikarskiej ???? a to ze dziwny Krasko biegał z nia po jednym podwórku-- nie swiadczy o tym że powinna prowadzić program, do którego sie zupełnie nie nadaje !!!! Od lat widzowie to potwierdzaja !!!!
Anna
miesiąc temu
Słaba z roku na rok
jan
miesiąc temu
slepak
Adele
miesiąc temu
Tvn tel.dla siostr i braci
Zack
miesiąc temu
A Rozenek kim była dla Kraśki?
...
Następna strona