Trwa ładowanie...
Droppa
Droppa
|

Po rozstaniu wybrali MŁODSZE PARTNERKI: Krzysztof Skiba, Woody Allen, Gerard Pique, Piotr Zelt... (ZDJĘCIA)

171
Podziel się:
171
Podziel się:

Nie sprawdzili się w małżeństwach i związkach z długim stażem, więc znaleźli sobie sporo młodsze partnerki. Przypomnijmy historie znanych panów, którzy, podobnie jak Krzysztof Skiba, "odszukali inspirację" u boku młodych kobiet.

1
 / 14
Po rozstaniu wybrali MŁODSZE PARTNERKI: Krzysztof Skiba, Woody Allen, Gerard Pique, Piotr Zelt... (ZDJĘCIA)
Po rozstaniu wybrali MŁODSZE PARTNERKI: Krzysztof Skiba, Woody Allen, Gerard Pique, Piotr Zelt... (ZDJĘCIA)
Znani mężczyźni, którzy wybrali po rozstaniu młodsze partnerki (fot. AKPA, fot. Getty)
0
0

Wieloletnie związki wymagają pracy, poświęcenia i przede wszystkim chęci. Niestety, czasem tych trzech składników zaczyna brakować. Ludzie się zmieniają. Układy, które kiedyś przynosiły radość, stają się utrapieniem, przychodzi potrzeba pogoni za czymś nowym. Trudno tutaj jednak nie dopatrzyć się pewnego schematu. Znani, często bardzo zamożni mężczyźni, świeżo po rozwodzie, mają w zwyczaju wiązać się ze sporo młodszymi kobietami.

Ci mężczyźni związali się z młodszymi kobietami po odejściu od swoich żon – Ewan McGregor, Robert Korzeniowski, Janusz Józefowicz

Naturalnie, niemal we wszystkich z przytaczanych przykładów trudno jest ustalić, gdzie zakończył się jeden związek, a gdzie zaczęła namiętna relacja z młodszą ukochaną. Nie ma więc co wyrokować, kto był winny rozwodu. Różnie w życiu bywa, poza tym od tego są sądy. Raz na jakiś czas zdarza się jednak przypadek Ewana McGregora, czy (o zgrozo) Woody'ego Allena, gdzie sprawa jest jasna jak słońce i trudno nie sympatyzować z porzuconą, czy też raczej: zdradzoną partnerką.

Przypomnijcie sobie z nami, którzy jeszcze "znani i lubiani" prosto ze statecznych związków wskoczyli w relacje z młodszymi kobietami.

2
 / 14
Andrzej Dużyński - były mąż Maryli Rodowicz

Maryla samodzielnie postarała się, aby cała Polska dowiedziała się, jak wygląda życie uczuciowe jej męża po rozstaniu. Według jej wersji wydarzeń Andrzej Dużyński miał związać się z kobietą młodszą o całe 40 lat. Gwiazda nie kryła się z zamiarami wywalczenia rozwodu z orzeczeniem o winie Dużyńskiego, jednak sąd ostatecznie stwierdził, że winę za rozpad małżeństwa ponoszą w tym przypadku i mąż, i żona.

3
 / 14
Janusz Józefowicz - dla młodszej o 18 lat Nataszy odszedł od żony

Janusz Józefowicz młodszą o prawie 20 lat Nataszę poznał, gdy ta była jeszcze nastolatką. Teraz zakochani mają już za sobą piękny, bo 15-letni staż małżeństwa. Niestety początki ich związku okupione były cierpieniem ówczesnej żony Józefowicza, z którą miał dwoje dzieci. Natasza sama przyznała później na łamach Twojego Stylu, że wiążąc się z Józefowiczem, nie za bardzo martwiła się o to, co może w tej sytuacji czuć żona Janusza.

On miał skomplikowaną sytuację życiową, więc nie mogłam i nie chciałam naciskać, żebyśmy się ujawnili. Być tą "drugą" jest ciężko. Nie wiedziałam, czy nie inwestuję źle swoich uczuć. Ale nie wyobrażałam sobie, że mogłabym być z innym mężczyzną.

4
 / 14
Włodzimierz Matuszak - wybrał młodszą o 34 lata koleżankę z pracy

Któż by pomyślał, że proboszcz z Plebanii będzie mieć takie powodzenie wśród młodszych koleżanek? Włodzimierz Matuszak rozkochał w sobie młodszą o 34 lata Karolinę Nolbrzak na planie popularnego serialu. To właśnie dla niej Matuszak miał rozstać się ze swoją żoną. Według niektórych źródeł aktorzy mieli przypieczętować swoje uczucie przysięgą małżeńską w 2015 roku, jednak nigdy tego nie potwierdzili.

5
 / 14
Skiba - w głowie zawróciła mu młodsza o 26 lat Karolina

O rozstaniu Krzysztofa Skiby i jego żony Renaty dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. Małżeństwo odchowało wspólnie dwóch synów: 35-letniego Tymoteusza i 25-letniego Tytusa, jednak najwyraźniej ząb czasu nadgryzł łączące ich uczucie. Obecnie lider Big Cyca widywany jest z młodszą od siebie o 26 lat Karoliną Kempińską (warto zauważyć, że kobieta jest też młodsza od jednego z jego synów). Zakochani są tak mocno ze sobą związani, że wymyślili już sobie nawet "couple name" - "KaroKrzyś"...

6
 / 14
Piotr Zelt - słono zapłacił za związek z młodszą o 20 lat Moniką Ordowską

Młodsza o 20 lat Monika Ordowska zawróciła Piotrowi Zeltowi w głowie na tyle skutecznie, że był on gotowy porzucić plany na wspólne życie ze swą dotychczasową żoną, która urodziła mu córkę. Zelt przez pewien czas myślał, że Ordowska również obdarzy go dzieckiem, tylko pech chciał, że maluch, który przyszedł na świat, wcale nie dzielił jego genów. Upokorzony Zelt zadeklarował później odważnie w rozmowie z magazynem Show, że chciałby spędzać więcej czasu ze swoją byłą żoną i córką Nadią, aby jego latorośl "mogła poczuć, że ma pełną rodzinę".

7
 / 14
Marcin Bosak - po odejściu od żony wybrał 12 lat młodszą Marię Dębską

Przez długie lata Marcin Bosak i Monika Pikuła uchodzili za zgrane małżeństwo. Para wspólnie wychowywała synów, Władka i Jasia. Wtem w 2017 roku media obiegła informacja o nadciągającym rozwodzie. Z czasem na jaw wyszło, że Bosak związał się z młodszą o 12 lat koleżanką po fachu - Marią Dębską. I po tym związku nic nie zostało...

8
 / 14
Robert Korzeniowski - z nową żoną dzieli go 16 lat różnicy

Parę lat temu media rozpisywały się o kryzysie w małżeństwie Roberta Korzeniowskiego i jego żony Magdaleny, którą poślubił w 2013 roku. Tabloidy wprost huczały od pogłosek, gdy w międzyczasie sportowiec zaczął spotykać się z młodszą o 16 lat kobietą poznaną w klubie sportowym. W 2019 roku para wzięła ślub. Justyna jest trzecią żoną Korzeniowskiego.

9
 / 14
Piotr Kupicha - wyznał miłość na okładce, a później zakochał się w Miss

Związek Piotra Kupichy i Agaty Fręś trwał 14 lat. Przez całe osiem lat para była małżeństwem. Owocem związku są dwaj synowie. To właśnie ze względu na ich dobro małżonkowie postanowili ostatecznie rozejść się w przyjaznej atmosferze. W sierpniu 2013 roku Piotr Kupicha był już oficjalnie rozwodnikiem. Zaledwie pięć miesięcy później na świat przyszła córka muzyka i Eweliny, II Wicemiss Polonia z 2007 roku, z którą później wstąpił w związek małżeński. Ewelina jest młodsza od Piotra dokładnie o 10 lat.

10
 / 14
Brad Pitt - o romansie z Angeliną Jolie mówił cały świat

Brad Pitt żył w związku małżeńskim z Jennifer Aniston przez pięć lat, zanim na drodze do ich wspólnego szczęścia nie stanęła wyposażona w nogi do nieba Angelina Jolie. Pitt miał wtedy 41 lat, Aniston 36, a Jolie zaledwie 30. Związek Pitta i Jolie ostatecznie się rozpadł, a media wciąż spekulują, jakoby Aniston była gotowa dać swojemu eks drugą szansę.

11
 / 14
Gerard Pique - Shakira wciąż mu nie wybaczyła

Tutaj mamy akurat całkiem świeżą sprawę. Świat nadal żyje rozstaniem Gerarda Pique i Shakiry. Atmosfera wokół skandalu notorycznie podgrzewana jest przez 46-letnią piosenkarkę, która nie może wybaczyć 36-letniemu ojcu swoich dzieci, że zostawił ją dla 23-latki. Na razie Pique zdaje się względnie szczęśliwy u boku młodziutkiej Clary Chii. Czy jednak ich miłość wytrzyma próbę czasu? Poczekamy, zobaczymy.

12
 / 14
Woody Allen - przypadek tragiczny

Tego przypadku nie trzeba raczej nikomu przypominać. Gdy Woody Allen miał 42 lata, spotykał się z 17-letnią aktorką Stacey Nelkin. Nieco później, w latach 80., związał się na 12 lat z Mią Farrow. Para nigdy nie wzięła ślubu ani razem nie zamieszkała. Allen i Farrow żyli jednak dom w dom. Farrow miała już wtedy sześcioro dzieci z małżeństwa z Andre Previnem: troje biologicznych i troje adoptowanych. Pośród nich była Soon-Yi, która w chwili adopcji miała zaledwie siedem lat. W 1992 roku Farrow odkryła, że jej partner, Woody Allen, ukrywał przed nią romans z Soon-Yi. Oczywiście natychmiast postanowiła odejść od reżysera. Woody ostatecznie poślubił córkę swojej byłej partnerki w 1997 roku. Para do dzisiaj jest razem.

13
 / 14
Johnny Depp - strzał w kolano z młodziutką Amber Heard

Johnny Depp i Vanessa Paradis przez 14 lat tworzyli szczęśliwy związek. Doczekali się dwojga dzieci. Niestety wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się w życiu Johnny'ego młodziutkiej Amber Heard, którą poznał na planie filmowym. Jak zakończyło się późniejsze małżeństwo Deppa i Heard, wszyscy doskonale wiemy. Była to absolutna katastrofa, z której żadna ze stron nie zdołała wyjść z twarzą.

14
 / 14
Ewan McGregor - służbowy romans, który przerodził się w małżeństwo

Ewan McGregor był mężem Francuzki Eve Mavrakis przez 22 lata. Para doczekała się trojga biologicznych dzieci i jednego dziecka adoptowanego. Niestety rodzina rozsypała się, gdy w 2017 roku McGregor został przyłapany na czułościach z młodszą o kilkanaście lat Mary Elizabeth Winstead, z którą pracował na planie zdjęciowym. Dziś McGregor i Winstead są już po ślubie.

KOMENTARZE
(171)
Beka
rok temu
Brakuje Kaza i Izabelle
Dyplomata
rok temu
Zawsze mam banan na twarzy, jak sobie przypominam tą żenadę stulecia z Zeltem :)
kot
rok temu
przypadek Zelta najgorszy z możliwych
Karolina
rok temu
A gdzie Marcinkiewicz ze swoją Isabelle?
nick
rok temu
Ale przygrzałeś pudlu z tym Allenem
Najnowsze komentarze (171)
Obserwator
rok temu
Zawsze znane i bogate jest starsze!!!!!!!!!!!!
Nicjk
rok temu
Dobry ranking ku przestrodze. Wszystkie lowelasy źle albo tragicznie skończyli. I wszyscy nie po rozstaniu, tylko długo długo przed rozstaniem znaleźli sobie młodsze partnerki.
Boczek
rok temu
To som drogie rzeczy ...
Gość
rok temu
Najbardziej byłam rozczarowana Kupichą, gdy romans wyszedł na jaw. Mam w pamięci wywiad, gdzie siedział w domu z żoną i dziecmi i opowiadał o swoim szczęściu rodzinnym, jak dobrze jest wracać z trasy do ciepłego domuni żony, sratatattla. Okazały się puste słowa i tylko żony żal.
Ann.
rok temu
Można nabawić się depresji, patrząc na stare ciało partnera . Starzenie się razem to inna para kaloszy .
cancel cultur...
rok temu
Przestańcie pisać, że Soon-Yi Previn była córką Allena, jej adopcyjnym ojcem był mąż Mii Farrow kompozytor Andre Previn i pomimo rozwodu był stale obecny w życiu swoich biologicznych i adoptowanych dzieci. Woddy z Soon-Yi są małżeństwem ponad 30 lat, a sprawa o molestowanie Dylan była drobiazgowo sprawdzana przez prokuraturę i urząd ochrony dzieci, które zgodnie stwierdziły, że dziecko zostało zmanipulowane przez żądną zemsty matkę !
Mmmm
rok temu
W całym zestawieniu wisienką na torcie jest Allen, nadal media piszą o jego związku jak o czymś normalnym, a to że jego żona była jego adopcyjną córką, zaczął z nią sypiać gdy miała 13 lat, kompletnie sprał jej mózg to już nikt o tym nie napisze.
Mmm
rok temu
Tak było, jest i będzie.Chlopy zawsze szukają świeżej zwierzyny.To są geny, a tego nie przeskoczysz.
gość
rok temu
"Po rozstaniu wybrali młodsze partnerki" - no akurat Woody Allen wybrał sobie córkę swojej partnerki, zanim się z nią rozstał.
Myślę,ze
rok temu
Jednak niektórzy mężczyźni są beznadziejni. Wielu z nich romansowało będąc w małzenstwie. I taki sobie urywa się po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach wspólnego życia .Bo Ty kobieto jesteś stara i nie nadajesz się do niczego, a ja jestem cool bo chce mnie młodsza. Tylko gdyby taka młodsza miała jakieś morale to by nie wchodziła w butach w czyjeś życie. Powinny doświadczyć tego samego co same zaserwowaly owym żonom. To byłaby nauczka🙂
Toja
rok temu
Przewraca im się w głowach w tym światku aktorskim artystycznym. To.juz nikogo nie dziwi i żadna to.milosc to pieniodz ma przewagę bo ja starsza nie dała bym się dotknąć takiemu np Skibie ani to.ladne ani zgrabne ale za to znane i z kasą . I tak wielu tym podobnym s ci z zachodu to przeważnie są na narkotykach to im rozum odbiera całkowicie. Takie czasy że nie patrzą na krzywdę dzieci tylko dla młodej dzierlatki gotowi ci podstarzali mężczyźni iść w ciemno .Są żałośni i tyle ale moc pieniodza zawsze zwycięży. Dziwię się jak taka młoda dziewczyna piękna idzie na starca który zostawia rodzinę . To jest obrzydliwe. Nie dziwię się takiej Urbańskiej bo faktycznie Józefowicz nie jednej mógł.zawrocic w głowie a że ona śliczna kobieta i bardzo zdolna wysportowana wygimnastykowana mogła mu zawrócić w głowie ale widać że to była i jest miłość skoro tyle lat są razem . Życie niestety a w ty światku to rzecz normalna aczkolwiek i już poza nimi też w ko.widzibsie podobne historie gdzie stary dziad z kasą rzuca dla młodej cwanej baby rodzinę i myśli jak dziecko ufny że jest kochany.Smiechu warty kochane są jego pieniodze tyle że te podstarzałe chłopy myślą jak dzieci tacy ufni dumni że mają młode siksy że jeszcze się podobają a to się im tylko wydaje niestety a takich dziewcząt jest coraz więcej nie sądzi im że sypią z facetem.ktory mógłby być jej dziadkiem ważne że ma życie jak królowa a na bokunkochasi młodych nie brakuje gdy taka jest dziana.
delikatnie
rok temu
Skiby wybór ..a zresztą o gustach się nie dyskutuje
Olo
rok temu
Co faceci widzą w silikonowych pannach? Skiba słabo…
Ja cie
rok temu
Wood umoczyl najgorzej
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Borys Szyc maszeruje na obiad z synem i... Natalią Klimas. W restauracji czekała na nich żona aktora (ZDJĘCIA)

Natalię Klimas "przyłapano" w towarzystwie Borysa Szyca. Aktorka wybrała się na obiad z kolegą z branży, jego żoną i synem. Miło?
9.

Heidi Klum pozuje w ŚMIAŁEJ sukni z dekoltem do pępka. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Patrząc na najnowsze zdjęcia Heidi Klum z Cannes, aż trudno uwierzyć, że 1 czerwca Niemka skończy 51 lat. Z wiekiem przemożna potrzeba odsłaniania skóry tylko przybiera u niej na sile...
8.

Ashlee Simpson W BIKINI "przyłapana" na wakacjach w Meksyku. Pamiętacie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)

Dawno niewidzianą Ashlee Simpson sfotografowano podczas relaksu nad basenem. 39-letnia siostra Jessiki miała na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy w panterkę. Ładnie wygląda?
7.

Książę William zorganizował pierwsze garden party w tym sezonie. Zamiast Kate były trzy inne kobiety (ZDJĘCIA)

Książę William zainaugurował sezon na garden party. W Pałacu Buckingham nie zabrakło bliskich przyszłego króla. Wielką nieobecną była oczywiście księżna Kate. Middleton nadal nie wróciła do wystąpień publicznych po tym, jak ogłosiła, że choruje na raka.
6.

Monika Brodka MIGDALI się z nowym ukochanym w stołecznej knajpie. Nie mogła się od niego oderwać (ZDJĘCIA)

Serce Moniki Brodki od kilku tygodni zajęte jest przez operatora Mikołaja Sygudę, którego poznała podczas pracy nad teledyskiem w Chile. Teraz zakochani nie mogą się sobą nacieszyć, czego dowodem są ich nowe, wspólne zdjęcia.
5.

Dawno niewidziana Alicia Keys pręży się w błyszczącym staniku na gali charytatywnej (ZDJĘCIA)

Alicia Keys na wydarzeniu The Gordon Parks Foundation jak zwykle pojawiła się w naturalnym makijażu. Towarzyszył jej mąż. Zobaczcie zdjęcia.
4.

Kuba Wojewódzki w koszulce za 2 tysiące złotych przyjechał na Powiśle swoim Lamborghini wartym 2 miliony złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki został "przyłapany" w restauracyjnym ogródku na warszawskim Powiślu. Dziennikarz korzystał ze słonecznej pogody w koszulce za ponad 2 tys. zł, po czym wsiadł do swojego Lamborghini Urus Performante.
3.

Zlot gwiazd na sesji charytatywnej. Ida Nowakowska odsłoniła brzuch, Anna Dereszowska w dżinsach (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i celebryci chętnie lansują się nie tylko na premierach kinowych czy imprezach kosmetycznych. Od czasu do czasu grono znanych twarzy uświetnia też eventy charytatywne. Ulubieńców widzów nie zabrakło na 40-leciu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
2.

Wtuleni w siebie Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka celebrują miłość na ulicach Warszawy (ZDJĘCIA)

Natalia Kukulska poznała swojego przyszłego męża ponad 30 lat temu. Od tego czasu tworzą nierozerwalny duet nie tylko w domu, ale również na scenie. W ich życiu nie ma mowy o rutynie, o czym świadczą najnowsze, pełne czułości zdjęcia zrobione małżonkom z ukrycia.
1.

Katarzyna Warnke "medytuje" na ściance, świecąc dekoltem w cekinowej bluzce (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke wielokrotnie podkreślała swoje zamiłowanie do mody. Aktorka zyskała właśnie okazję do wykazania się stylizacyjnym wyczuciem. Czy sprostała temu zadaniu?