Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Pogrążona w żałobie Sinead O'Connor GROZI szpitalowi, który opiekował się jej synem: "Pozwoliliście mu uciec, wiedząc, że CHCE SIĘ ZABIĆ"

306
Podziel się:

Sinead O'Connor winą za śmierć swojego syna obarcza szpital, który miał monitorować nastolatka 24 godziny na dobę. Shane O'Connor zdołał zbiec z placówki. Jego ciało odnaleziono dwa dni później.

Pogrążona w żałobie Sinead O'Connor GROZI szpitalowi, który opiekował się jej synem: "Pozwoliliście mu uciec, wiedząc, że CHCE SIĘ ZABIĆ"
Sinead O'Connor grozi pozwem szpitalowi, który opiekował się jej synem (fot. Getty, fot. Twitter)

W sobotę media zostały poinformowane o tragicznej śmierci 17-letniego syna Sinead O'Connor - Shane'a. Chłopak zaginął w czwartek. Mimo usilnych prób służb i poruszających apeli matki nie udało się go uratować. Po 48 godzinach dublińska policja zakończyła poszukiwania.

Zanim jeszcze odnaleziono ciało chłopca, jego matka wyjawiła w mediach społecznościowych, że Shane zbiegł z prywatnego oddziału szpitala Tallaght w Dublinie. To właśnie personel placówki jest zdaniem Sinead O'Connor winien śmierci jej dziecka. Gwiazda zadeklarowała, że jest gotowa walczyć o sprawiedliwość w sądzie.

Zobacz także: Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Problem dotyka także dzieci

W jaki sposób 17-letnia straumatyzowana młoda osoba, która była pod dozorem szpitala Tallaght w związku z próbami samobójczymi, była w stanie zaginąć? Szpital oczywiście nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności. Co stało się z moim synem pod ich nadzorem? Będzie pozew - czytamy na prywatnym profilu Sinead O'Connor na Twitterze.

Jak dowiadujemy się z wpisów piosenkarki, młody Shane przebywał pod opieką szpitala, ponieważ zaledwie tydzień wcześniej podjął dwie nieudane próby samobójcze.

Chcę wiedzieć, dlaczego oddział Lenn w szpitalu Tallaght, który miał obserwować moje dziecko 24 godziny na dobę, zdołał wypuścić go spod swojej kontroli o poranku, gdy siedem dni wcześniej mój syn przeżył dwie poważne próby samobójcze.

O problemach Shane'a Sinead informowała za pośrednictwem Twittera już trzy lata wcześniej. Gwiazda apelowała wówczas do fanów, aby modlili się za bezpieczeństwo jej dziecka. Chłopak wielokrotnie uciekał też z domu matki.

Zobacz także: S1E16 – Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(306)
Pionna
2 tyg. temu
odebrano jej dziecko, było rodzinie zastępczej, ale sobie nie ma nic do zarzucenia
Koles
2 tyg. temu
Gdzie była matka kiedy jej syn potrzebował jej wsparcia ?
123
2 tyg. temu
Szkoda go
Hmm
2 tyg. temu
Przykra sprawa
Gość
2 tyg. temu
Mając taką matkę nic dziwnego że się zabił
Najnowsze komentarze (306)
Kkk
2 tyg. temu
Czytać ze zrozumieniem był w szpitalu na zamkniętym oddziale z którego uciekł , matka wiedziała że ma problemu więc go tam umieściła 🙈🤷🏼 robiła co mogła żeby mu pomóc
Gggggg
2 tyg. temu
Gdyby wychowywał się w normalnym domu, nie zrobiłby tego. Tylko on wiedział co przeżywa, on już nie chciał pomocy. To ona zgotowała mu ten los, ona jest winna!!!
Katolik
2 tyg. temu
Śmiała się z Jana Pawła II to karma wraca
Jag
2 tyg. temu
Za to to jest idealny moment, żeby wyrzygiwać się w sieci. Ona sama i to od lat potrzebuje pomocy...
echh
2 tyg. temu
to jest typ zaburzonej matki. wszyscy będą winni, tylko nie ona.
@@k
2 tyg. temu
Przykra sprawa. Niech spoczywa w pokoju.
Rrr
2 tyg. temu
Matka w żałobie. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co to znaczy. Używajcie sobie.
Koss
2 tyg. temu
Kobieto zastanów się dlaczego syn podejmował próby samobójcze? Czy sama zrobiłaś wszystko żeby mu pomoc? A może wręcz odwrotnie…
Ola
2 tyg. temu
Wszystko jedno, dowód, że ewolucja wciąż działa. Kiedyś chorych i ułomnych ludzi żarły lwy na sawannie a dziś sami się zabijają nie przekazując swoich lichych genów dalej. Ta jej rodzina jest ostro wykolejona.
Wwo
2 tyg. temu
Dzieci wychowywane w ciepłym, kochającym domu, z OBECNYMI i wrażliwymi na ich potrzeby rodzicami nie podejmują prób samobójczych!!!. Są ma ostro nie tak z garem, non stop w jakichś psychiatrykach, konwersje na islam, desperackie zwracanie na siebie uwagi od 20 lat a do lekarzy pretensje... Nagroda Darwina: nie dbasz o dzieci? Twoja linia genetyczna wygasa.
Vietolo
2 tyg. temu
Ona jako matka jest winna! Co ona dała swoim dzieciom oprócz tego że je urodziła?! Wiecznie niestabilna na prochach a gdzie była jak syn jej potrzebował?Gdzie miłość i troska matki o los dzieci? A teraz winnych szuka a sama przez całe swoje synom nic nie dała.
Sliwka1313
2 tyg. temu
Milion dolcow dla tego kto znajdzie oddzial Lenn w Tallaght Hospital 🤣.
Hhgv
2 tyg. temu
Nie mówcie, że dzieci nie cierpią za winy rodziców. Żył w przeświadczeniu że przed nim były siostry lub bracia. Nigdy ich nie poznał, bo matka robiła aborcji.
Sisi
2 tyg. temu
Niech spoczywa w pokoju. Brak słów..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie