Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

"Politolog" Krzysztof Rutkowski krytykuje Rafała Trzaskowskiego i wyznaje: "ZAGŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ!"

380
Podziel się

"Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta" - prawi kwadratowłosy detektyw.

"Politolog" Krzysztof Rutkowski krytykuje Rafała Trzaskowskiego i wyznaje: "ZAGŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ!"
Krzysztof Rutkowski zagłosuje na Andrzeja Dudę (ONS.pl, East News)
bDhaubzF

Już 12 lipca odbędzie się II tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Z sondaży wynika, że frekwencja będzie bardzo wysoka, a świadomi tego kandydaci prowadzą coraz bardziej zaciętą kampanię wyborczą, walcząc o każdy głos. Większość przedstawicieli świata kultury otwarcie wspiera Rafała Trzaskowskiego, bojąc się, że skupienie władzy w rękach jednej partii przez kolejne lata może być poważnym zagrożeniem dla demokracji. Z ostrą krytyką spotkały się też homofobiczne wypowiedzi Andrzeja Dudy. Słowa prezydenta twierdzącego, że "LGBT to nie ludzie", budzą niepokój nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.

Wybory 2020. Andrzej Duda o szczepionkach. Prof. Simon: to jest obłęd

bDhaubzH

Okazją do dyskusji i porównania programów kandydatów miała być debata prezydencka. Duda odmówił jednak udziału w debacie organizowanej wspólnie przez największe stacje telewizyjne i portale internetowe w Polsce. Zamiast tego urządzono mu "debatę" w studiu TVP Info, w której z kolei nie miał zamiaru brać udziału jego oponent.

Coraz bardziej otwarcie na tematy polityczne wypowiadają się też celebryci. Krzysztof Rutkowski wyznał ostatnio w rozmowie z tabloidem, przy czyim nazwisku skreśli głos w lokalu wyborczym. Kwadratowłosy detektyw uargumentował też swój wybór.

Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem - wyznał Krzysztof Rutkowski w Super Expressie.

bDhaubzN

Solidne argumenty...?

bDhaubzO
bDhaubAi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(380)
Wacek
4 miesiące temu
RUTEK Rutkowski wie co mówi bo to jest dedektyw i wyśledził wszystko 👁👁
Dobra robota
4 miesiące temu
Zaskoczyl mnie musze powiedziec I zaimponowal tez tym publicznym wyznaniem. Nie jest latwo postawic sie publicznie mainstreamowi tym bardziej, ze moze przez to stracic klientow... Well done Rutek 💪 😎
PAMIĘĆ RT
4 miesiące temu
20. czerwca dziennikarka zapytała się publicznie Trzaskowskiego o jego stanowisko podczas sejmowego głosowania w 2016 roku nad projektem zmiany ustawy o emeryturach i rentach. Trzaskowski odparł, że nie był wtedy posłem. Za chwilę ktoś zza jego pleców podpowiedział mu, że BYŁ wówczas posłem. Zmieszany RT musiał potwierdzić, ale dodał, że nie głosował. No to przypomniano mu, że głosował. Na to pan Rafał stwierdził, iż głosował ZA obniżeniem wieku emerytalnego. Znowu podpowiedziano mu z tyłu, że BYŁ jednym z 117 posłów PO, którzy byli PRZECIWNI obniżeniu wieku emerytalnego. No to pan Trzaskowski dziwnie zamilkł, nikt mu nic nie podpowiedział… TEN CZŁOWIEK z pamięcią, która nie sięga czterech lat do tyłu, który NIE PAMIĘTA, że niedawno był posłem, że głosował nad jedną z najważniejszych ustaw – ma być PREZYDENTEM Polski? Zgroza!!!
bDhaubAj
Duda wygraj!
4 miesiące temu
Raz w życiu się zgadzam z panemRutkowskim
Klarunia
4 miesiące temu
Jeżeli posty w najmniejszym stopniu źle ocenia p.Trzaskowskiego.....ZNIKA!!Jeżeli internauci wyśmiewają p.Prezydenta Dudę...jest ok...im gorzej,tym lepiej...Obiektywizm i uczciwość w internecie,na szczęście coraz więcej z nas to WIDZI!
Najnowsze komentarze (380)
Arek
4 miesiące temu
Super ja tez
Emilia
4 miesiące temu
Trzaskowski to powinien zostać prezydentem Niemiec
Polka
4 miesiące temu
Pudelku nazywając tego Pana kwadratowłosy, to hejt czy komplement? Hipokryzja przeczytajcie co to znaczy i nie pouczajcie piszących komentarze! Zgadzam się z Panem Rutkowskim!!!!!
Głosujcie
4 miesiące temu
Hehehe Duda i Rutkowski pasują do siebie. Prezydent wszystkich lekko odchylonych
Mamglos
4 miesiące temu
No i super, tez będę głosować na Pana Andrzeja Dudę. Pudel, przestań być stronniczy 😉
Jsnf
4 miesiące temu
Corka Dudy syn Gowina maja 100 % rację mlodzi rozumieją i w niedzielę Trzaskamy i prezydenta wybieramy 😉👏
Becia
4 miesiące temu
Warszawiacy następnym krokiem będzie zmiana prezydenta Warszawy.
Jsnf
4 miesiące temu
Pan nikt dal znać o osobie niech się zastrzepi przyda mu się 😁 jak NIC
bDhaubAb
OBYWATEL
4 miesiące temu
tylko DUDA !!!!! BRAVO
Js23
4 miesiące temu
Rutkowski JAK Rodowicz dla kasy 😁
Magda M
4 miesiące temu
Rafal na modela nie ma prezydenta !!
Magda M
4 miesiące temu
Super dobry wybór Duda chce dobrze dla Polski i Polaków !!!
mania
4 miesiące temu
no i super
juzel
4 miesiące temu
Fajna laska,ten pan do niej nie pasuje,ale torebka tak.
...
Następna strona
bDhaubAD