Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Premiera filmu "Bob Marley: One Love": Anna Markowska, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki z żoną... (ZDJĘCIA)

384
Podziel się:
384
Podziel się:

We wtorek w warszawskim KinoGramie odbyła się premiera filmu "Bob Marley: One Love". W wydarzeniu wzięło udział kilka rodzimych gwiazd. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Anna Markowska, Joanna Racewicz czy Mateusz Damięcki z żoną.

1
 / 13
Premiera filmu "Bob Marley: One Love": Anna Markowska, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki z żoną... (ZDJĘCIA)
m
"Bob Marley: One Love" - premiera filmu (AKPA)
0
0

Sezon kinowych premier w pełni. Oprócz specjalnych pokazów wysokobudżetowych blockbusterów zza oceanu, na których nie brakuje silnej reprezentacji polskiego show-biznesu, od wielkiego dzwonu w stołecznych kinach organizowane są premiery rodzimych produkcji.

Po poniedziałkowej premierze produkcji "Miłość jak miód" przyszła kolej na obraz "Bob Marley: One Love". Filmowa biografia legendarnego jamajskiego muzyka ściągnęła do kin (i tym samym na ściankę) całkiem silną reprezentację polskiego show-biznesu.

Na czerwonym dywanie stawiła się naczelna lwica salonowa, czyli Joanna Racewicz, która swoim zwyczajem postawiła na przylegającą, czarną stylizację z odważnymi prześwitami. Inna bywalczyni eventów, Anna Markowska, wskoczyła w siateczkową sukienkę. Na mało zobowiązujący premierowy "look" pokusili się także Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu.

2
 / 13
Anna Markowska
3
 / 13
Joanna Racewicz i Robert Czerwik
4
 / 13
Edyta Herbuś
5
 / 13
Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki
6
 / 13
Marzena Rogalska
7
 / 13
Maria Sadowska z mężem
8
 / 13
Lidia Popiel
9
 / 13
Emilia Dankwa
10
 / 13
Kamil Bednarek
11
 / 13
Krystian Embradora
12
 / 13
Ewa Zawada-Nita
13
 / 13
Helena Norowicz
KOMENTARZE
(384)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Martaaa
2 lata temu
Damięcki x żona super wyglądają. Lubie ich
help
2 lata temu
RACEWICZ wygląda jak ...... , przepraszam ale nie wyciąga Pani wniosków a póżniej narzeka że jest Pani hejtowana , niech Pani kupi sobie lustro zwykłe u chińczyka za 10 zł one pokaże prawdę , szkoda mi Pani
Opinia
2 lata temu
Herbusiowa I jej kinol, racewicz jak babulinka przy tym hopie, a ta pierwsza to ma bary jak atleta. Damieccy sympatycznie.
hahahah
2 lata temu
Anna z twarzy i figury chłop. Dziwne to.
Titut
2 lata temu
Popiel twarz nadal piękna i z klasą bez hardkorowych przeróbek , ale ta szata nadaje jej niepotrzebnie wygląd zacnej matrony.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (384)
Vhe
2 lata temu
Dwa zdania ledwo sklecą, ale już celebrytka. Śmieszne
Gość
2 lata temu
Co Racewicz zrobiła z twarzą a Damięcki z żoną super
zawer
2 lata temu
Dziewczyną jest się do 20 roku życia, potem partnerką, a chyba po 30-stce konkubiną. Nie widziałem jeszcze dziewczyny ze zmarszczkami. Przykro na to patrzeć...
Nel
2 lata temu
Rogalska sympatycznie naturalnie.Racewicz gdyby wrocil mąż nie poznałby
Lals
2 lata temu
Racewicz- o matko bosko z córką, czy nie może ktoś zaprzyjaźniony jej powiedzieć, że wygląda jak monster.
Gość
2 lata temu
Jak inni zdrowia wszyscy ładnie przecież każdy ma swój gust nawet pani kulig ha ha i to tyle
qwe
2 lata temu
p. Norowicz extra
Ola
2 lata temu
Racewicz do lekarza… serio brak Pani refleksji, że może to idzie w złą stronę i nie do końca radzi Pani sobie Pani z percepcją samej siebie? Zabiegi pomagające zatrzymać czas są w porządku dopóki ich działanie nie ma efektu groteski i nie szkodzi zdrowi. Obiektywnie u Pani to trwa. Jako celebrytko-influencerka powinna mieć Pani ograniczane zasięgi oddziaływania na ludzi, a sobie może Pani robić co tylko spbie chce, ale prywatnie. To nie hejt. To apel o nie promowanie ofiar medycyny, kosmetologii estetycznej.
Wiki
2 lata temu
Tak,tak nie chce nikogo ranić, jedna z tych piękności tak się zraniła na twarzy ,że aż boli patrzeć.
Olo
2 lata temu
Czy ta racewicz naprawde nie widzi co ona z twarza zrobila !!!!!!
krótko
2 lata temu
Lidia Popiel najlepiej. Cała reszta przebierańce albo golizna
hilly123
2 lata temu
damięccy super fajna para skromnie ale z klasą a to dziewuszysko klauna z tvn kompletna porażka babcina siatka na kartofle
Olaf
2 lata temu
Racewicz jak joker masakra 😨
OBSERWATORKA
2 lata temu
Cóż...Jak wygląda Racewicz, każdy widzi na załàczonej fotografii....
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
9.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
8.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
7.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
6.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
5.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?
3.

Aleksander Sikora i Tomasz Karolak bawili się po "Tańcu z Gwiazdami" do trzeciej nad ranem. Kto jeszcze wpadł?

Aleksander Sikora po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" nie zdecydował się na angielskie wyjście. Prowadzący "Halo, tu Polsat" spotkał się po odcinku ze znajomymi, aby uczcić koniec przygody z programem. Humor ewidentnie dopisywał wszystkim. Sami zobaczcie.
2.

Sabrina Carpenter świeci stanikiem na ulicach Nowego Jorku. Tak świętowała kolejny sukces

Piosenkarka była gwiazdą kultowego show "Saturday Night Live", a jej występ spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami. Po zakończeniu nagrań Sabrina Carpenter udała się na oficjalne after party, a paparazzi przyłapali ją w kreacji eksponującej stanik. Podoba wam sie jej seksowny wizerunek?
1.

TYLKO NA PUDELKU. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz dokazywali nie tylko na parkiecie. Tak wyglądały kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Za nami szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym emocji nie brakowało. Na miejscu nie zabrakło również Pudelka, który skrzętnie udokumentował dla was kulisy programu. Jak się okazuje, Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz nie szczędzili sobie czułości nie tylko przed kamerami. Czego jeszcze nie pokazano w telewizji?