Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Priyanka Chopra jest w Polsce! (FOTO)

Podziel się:

Priyanka Chopra w nocy z niedzieli na poniedziałek przyleciała do Warszawy. W opublikowanym nagraniu gwiazda zapowiada, że w Polsce chce spotkać się z uchodźcami z Ukrainy i przypomina, że inwazja Rosji na naszych wschodnich sąsiadów wcale się nie skończyła.

Priyanka Chopra jest w Polsce! (FOTO)
Priyanka Chopra jest w Polsce! (FOTO) (East News)

Priyanka Chopra od lat angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, współpracuje między innymi z organizacją UNICEF. Pochodząca z Indii aktorka już wielokrotnie zabierała głos w sprawie trwającej od lutego wojny w Ukrainie. Teraz okazuje się, że żona Nicka Jonasa postanowiła przylecieć do Polski, a konkretnie do Warszawy, aby spotkać się z uchodźcami, którzy musieli opuścić swój kraj w obliczu napaści Rosji na Ukrainę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

W nocy z niedzieli na poniedziałek Priyanka Chopra opublikowała na Instastories ujęcia z samolotu, na których pokazuje, że jest w drodze z Los Angeles do Polski. Na jej profilu ukazało się również nagranie, w którym gwiazda przypomina o nadal trwającej wojnie i jej tragicznych skutkach. Zdradza również, że razem z przedstawicielami UNICEF spotka się w Polsce z kobietami i dziećmi z Ukrainy.

Sytuacja w Ukrainie jeszcze się nie skończyła. To jeden z największych kryzysów przesiedleńczych ludzi na świecie, zarówno pod względem wielkości, jak i skali. Proszę, śledźcie dalej, aby bliżej przyjrzeć się życiu ludzi bezpośrednio dotkniętych tą wojną - napisała Priyanka pod opublikowanym nagraniem.

Jak wynika z kolejnych relacji gwiazdy, zaraz po przylocie Priyanka spotkała się z polskim oddziałem UNICEF, aby omówić szczegóły dotyczące jej wizyty w Warszawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl